Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawo a prawo
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Polak06 napisał(a):Julia tak mi napisała:
Cytat:
Polak06 dobrze że jesteś
( obok Kubusia Puchatka, czyżbym był już jakąś maskotką tego forum? hahaha ),no cieszę się że tak mnie wyglądasz
Ale się dałeś nabrać, hahaha Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
22-02-2007 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polak06 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
co do tematu to każdy powinien się zastanowić gdzie chce żyć?jak chce przstrzegać prawa nazwijmy to kościelnego to niech idzie do Kościoła i tam się wyżywa i niech nie narzuca tego prawa tym którzy chcą żyć wobec innych praw. Na szczęście te prawa się pokrywają w wielu aspektach.
22-02-2007 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Polak06 napisał(a):co do tematu to każdy powinien się zastanowić gdzie chce żyć?
Ty się już Rodaku zastanowiłeś?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
23-02-2007 01:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polak06 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
tak zastanowiłem się. chcę tu i teraz ,ale nie rozumiem czy ty chcesz abym stąd wyjechał?
23-02-2007 02:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Polak06 napisał(a):tak zastanowiłem się. chcę tu i teraz ,ale nie rozumiem czy ty chcesz abym stąd wyjechał?
Rusz swą inteligencją, bądź kreatywny, przecież jesteś ponad wszystkim i wszystkimi, niczym wyrocznia w Tebach.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
23-02-2007 03:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polak06 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
ks.Marek
Cytat:Rusz swą inteligencją, bądź kreatywny, przecież jesteś ponad wszystkim i wszystkimi, niczym wyrocznia w Tebach.
tylko nie popadnij w kompleksy,a tak w ogóle to żadna odpowiedz.
przy okazji czyżbyś znalazł nowe dla siebie zródło wiedzy, które ustanawiasz nad Biblią?
24-02-2007 01:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów