Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czyżby atak na "Gościa Niedzielnego" ?
Autor Wiadomość
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Czyżby atak na "Gościa Niedzielnego" ?
Ostatnio dość namnożyło sie informacji w których krytykuje się najbardziej aktywnych członków Redakcji "Gościa Niedzielnego".
Gość Niedzielny" jest jak mało które z wydawnictw źródłem rzetelnej informacji podawanej w duchu katolickim.
Cóż - proponowałbym wysłać Redakcji wyrazy wsparcia...
Cytat:W ostatnich czasach widać coś, co można by wręcz nazwać "atakiem na
członków Redakcji Gościa Niedzielnego" - pod szczególną presją
znaleźli się doskonali Redaktorowie - szczególnie p. A Grajewski
oraz F Kucharczak.
Ja ze swej strony chciałbym złożyć wyrazy uznania szacunku za ich
pracę i wsparcia dla ich pracy oraz prośbę by ..pisali dalej tak, jak do tej pory.
Cóż - tak jak niegdyś, przed laty lekturę "GN" nasi rodzice rozpoczynali od lektury "Zapisków wczesnego Emeryta" (J Starzyka) - tak obecnie najczęsściej ja
zaczynam czytanie "GN" od felietonów p. Kucharczaka zaś teksty p.
Grajewskiego są wręcz nieocenionym źródłem rzetelnych wiadomości historycznych z zakresu histori najnowszej.

Składam zatem wyrazy swojego szczególnego uznania i szacunku dla
całej Redakcji "GN" za Waszą pracę - a w szczególności dla atakowanych
Panów Grajewskiego i Kucharczaka oraz wyrazy uznania za pracę - szczegónie
ks. A Stopki i ks. dr. T Jaklewicza oraz ...
- (tu proponowałbym wpisać własnego ulubionego Redaktora) ...
na adres:
list@goscniedzielny.pl
lub listownie:
Redakcja "Gościa Niedzielnego"
Adres redakcji:

ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice

Adres dla korespondencji:
Skrytka pocztowa 659,
40-958 Katowice 2
Strona www: http://www.goscniedzielny.pl

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
04-03-2007 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
ddv napisał(a):Gość Niedzielny" jest jak mało które z wydawnictw źródłem rzetelnej informacji podawanej w duchu katolickim.
Owszem. Ale uważam, że bardzo często laurki psują ludzi. Zatem z mej strony tylko tyle: czytuje GN i wyrażam uznanie dla redakcji i współtwórców.
AHA - jest wg mnie pewien minus: Teksty typu: "Daruj sobie" - kiedy GN zniechęca ludzi do obejrzenia programu, czy filmu.
O gustach sie nie dyskutuje - to po pierwsze.
Po 2: Ja doskonale wiem, że wszystko moge, ale nie wszystko przynosi mi zysk. Oglądając nawet szmirę totalną, zawsze moge miec przynajmniej obiektywne zdanie na jej temat i moge zająć bardziej kompetentne stanowisko na jej temat.
Zatem tu bym raczej zrezygnował z tej rubryki, albo zmienił jej klimat.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
05-03-2007 00:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
A niech sobie atakują - to my decydujemy o pozycji tego dziennika, popyt jest adekwatnym, zasadniczym, wyrazem poparcia - GN od 3-4 lat jest drugim, wg ilości sprzedaży, dziennikiem w Polsce (po Newsweeku).
Czytam GN "od deski do deski", bardzo lubię "Tabliczkę sumienia" F. Kucharczaka - co nie znaczy, że zawsze, w całej rozciagłości, zgadzam się a nim....czasem bywa radykalny, na pograniczu agresji - dlatego zatem wywołuje opór i wrogość oponentów.
05-03-2007 09:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów