Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sex, czyli nie bądźmy dziećmi
Autor Wiadomość
Łukasz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Sex, czyli nie bądźmy dziećmi
Witajcie Uśmiech

Przesyłam link do konferencji ks. Piotra Pawlukiewicza pt. "Sex, czyli nie bądźmy dziećmi". Konferencja miała miejsce 14.11.2006 w Auditorium Maximum na Uniwersytecie Warszawskim. Przyszło ponad 2500 osób. Myślę, że księdza Piotra nie trzeba nikomu przedstawiać, a jeśli ktoś z Was pierwszy raz się z Nim spotyka to tym bardziej zachęcam do przesłuchania tej konferencji.

Plik zajmuje 14.80MB.

Główny:
http://www.sendspace.com/file/zu2ff2

Alternatywne:
http://www.sendspace.com/file/md7x4w
http://www.sendspace.com/file/pqs5wh
http://www.sendspace.com/file/gesois

Życzę miłego słuchania. Uśmiech

UWAGA! Proszę nie pobierać pliku programami wspomagającymi ściąganie plików np. FlashGet, GetRight itp. Programy te praktycznie zajmują wszystkie sloty co uniemożliwia pobranie innym pliku. Najlepszą metodą jest zapisanie pliku przez przeglądarkę, czyli przez wybranie opcji "Zapisz element docelowy jako..." z menu kontekstowego. Umożliwi to praktycznie bezawaryjne pobieranie pliku dla wszystkich osób. Gdyby nie było wolnych slotów do pobierania to proszę odczekać jakiś czas a na pewno się zwolnią. Jak się pojawią jakieś problemy z pobraniem pliku to proszę mnie powiadomić, a na pewno postaram się jakoś temu zaradzić.

Pozdrawiam serdecznie.
Z Panem Bogiem!

Crux Sacra Sit Mihi Lux.
Non Draco Sit Mihi Dux.
05-03-2007 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Super. A masz coś ks. prałata Stanisława Orzechowskiego "Orzecha"? Ciekawe katechezy przedmałżeńskie prowadzi, jest też duszpasterzem studentów we Wrocławiu bodajże. Kiedyś w tv był o nim dokument, świetny gość :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
05-03-2007 12:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Łukasz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Nie niestety nie mam.

Crux Sacra Sit Mihi Lux.
Non Draco Sit Mihi Dux.
05-03-2007 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Łukasz napisał(a):Przesyłam link do konferencji ks. Piotra Pawlukiewicza pt. "Sex, czyli nie bądźmy dziećmi".
Kapitalne! Specjalnie na te okolicznośc sprawiłem sobie I-Poda, by móc nieść te wieści dalej.
Można się wiele nauczyć :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-03-2007 00:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Łukasz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Jakby ktoś z Was chciał konferencje/homilie/rekolekcje x. Pawlukiewicza to mogę podesłać pocztą. Mam tego ok. 2GB.

Crux Sacra Sit Mihi Lux.
Non Draco Sit Mihi Dux.
10-03-2007 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #6
konferencje x.Pawlukiewicza
Mogłbym prosić konferecje od ks. Pawlukiewicza? bardzo bym prosił.
wielkie dzięki
klaudiusz
02-10-2007 23:46
Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #7
 
Łukasz napisał(a):Jakby ktoś z Was chciał konferencje/homilie/rekolekcje x. Pawlukiewicza to mogę podesłać pocztą. Mam tego ok. 2GB.

Łukasz, straaasznie mi zależy na homiliach x.Pawlukiewicza!!!! Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś przesłał mi je na pocztęUśmiech Tylko podaj jakiś kontakt... PozdrawiamUśmiech
14-10-2007 17:42
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów