Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
mak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Mateo
Właśnie byłam na wspaniałym koncercie w mojej ukochanym parafialnym kościele Sw. Wojciecha na warszawskiej Woli(przypominam potencjalnym pielgrzymom ,że to ten sam Kościół . gdzie jest symboliczny grób Papieża JPII z wbudowanym pasem od sutanny)
Koncert piękny -muzyka na pograniczu Jazzu Popu i najlepiej samemu posłuchać. Teksty fajne , a perkusja rodem z Wielkanocnej Niedzieli :shock:
Polecam zespół -ciągle podróżują więc może i zawitają do was. Wydali 3 płyty.Siedzieliśmy, staliśmy ,śpiewaliśmy z nimi prawie do 21. 37- w każdym razie gdy dotarłam do domu była ta godzina-Podejrzewam ,że JPII też bił brawo gdzieś spoza chmór -stąd ta godzina.Babcie trochę wymarły, bo siedziały od 17 w Kościele i poprostu zmarzły. Za to młode pokolenie klaskało ,pstrykało w paluszki i podśpiewywało do końca. Artyści też już mocno zmęczeni musieli zakończyć imprezę mimo protestów, bo jadą jutro do Inowrocławia, a póżniej do Poznania. Było wspaniale!!!
Brawo Mateo!!!
12-03-2007 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RySia :) Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
mak napisał(a):Brawo Mateo!!!
OoooooOOo Uśmiech byłam juz kilka razy na koncercie Mate.o Uśmiech miedzy innym podczas KOncertu JSJD w RZeszowie Oczko ii bardzo ale to bardzo podoba mis ie jego barwa głosuuu Uśmiech
mak napisał(a):-muzyka na pograniczu Jazzu Popu
no coś na pograniczu tego Uśmiech chociaz mAteo bardziej podchodzi po pop Uśmiech ale atmosferę potrafi stworzyc i zachęcić do wspólnego spiewania Oczko
NAwiasem bardzo pozytywnyy gośc Oczko iii niezwykle się wczuwa w to co się spiewa Oczko
Jak wykonywał piosenkę "Twoja miłość" na koncercie JSJD to az mi sie łezki polałyy... i co ważne dało się odzczuć wspólnotę Oczko Do dzisiaj lubię grać i śpiewać Uśmiech ..."twoja miłość" :aniol:

Pozdrawiam Uśmiech

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Pon 12 Mar, 2007 15:11 ]
Rysiu, proszę używaj emotek w takiej liczbie, by czytający nie musiał iść w najbliższym czasie do okulisty.

CZerwone: stój!
Zielone: jed?!
Pomara?czowe: Ry?ka!!! Duży uśmiech

...id? ?ni? niemo?liwe, burzy? wszech?wiaty, rozdziera? rzeczywisto?ci w imi? Ojca i Syna... ju? dobrze. :*
12-03-2007 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Dla sympatyków Mate. o jest stroniczka ich poczynań
12-03-2007 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów