Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zycie dzieki Niemu
Autor Wiadomość
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
zycie dzieki Niemu
W moim zyciu Jezus byl obecny od zawsze. Co niedziele chodzilam na Msze Sw. Nawet uczeszczalam na oaze Dzieci Bozych.Kolezanki i koledzy z klasy mowili o mnie ze jestem swieta a nie chcialam zeby ktokolwiek tak o mnie mowil.Niby nie wstydzilam sie tego ze wierze ale te docinki kolegow czy kolezanek byly nie na miejscu. Jezdzilam na rekolekcje oazowe w czasie wakacji i uwazalam ze jestem blisko Boga. Jednak bardzo sie mylilam a uswidomilam sobie to dopiero podczas rekolekcji oazowych 2 lata temu. W ciagu roku szkolnego po tamtej oazie troche zmienilam swoje zachowanie wzgledem Boga i blizniego.Rok temu na rekolekcjach oazowych powierzylam swoje cale zycie Jezusowi. Strasznie sie balam ze ni bede wstanie dotrzymac tego co Jemu obiecalam wtedy, jednak On mi pomogl. Moje zycie zaczelo sie zmieniac. Jezus pomaga mi we wszystkim. Wiem ze na Niego moge liczyc i ze to wlasnie On stawia na mojej drodze takichwlasnie ludzi. Wiem ze to On prowadzi mnie na kazde spotkanie odnowy czy oazy On chce dla mnie jak najlepiej a ja nie moge Mu nic dac oprocz mojej milosci. Jestem szczesliwa ze to Jezus daje mi sile do zycia i ze moge sie z Nim tak czesto spotykac nietylko na roznych spotkaniach ale takze w ludziach ktorych stawia na mojej drodze
za to wszystko co Jezus czyni nie tylko w moim zyciu ale w zyciu kazdego CHWALA PANU Uśmiech
22-05-2004 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
Tylko jedno ... :)
Jezus wlasnie jest taki, ze nie chce nic innego jak to zebys pozwolila Mu sie ukochac Uśmiech Dzieki za odwage i oddanie swiadectwa Uśmiech
22-05-2004 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Nie masz za co dziekowac bo juz dawno chcialam to zrobic ale brakowalo mi odwagi Uśmiech Jednak dzieki Jezusowi i ludziom ktorych On postawil na mojej drodze zrobilam to. Wiem ze Jezus chce abym byla mocniejsza a kazde swiadectwo na tej stronce umacnia mnie i dodaje odwagi do gloszenia Dobrej Nowiny Duży uśmiech
23-05-2004 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Izunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #4
Jezus zawsze górą!!!
co ja ci moge powiedziec kasiuUśmiech brawo dla ciebie ze sie w koncu odwazylas. wiedzialam ze chcesz napisac swiadectwo i zagladalam co jakis czas zeby sprawdzic czy juz napisalasUśmiech strasznie sie ciesze razem z tobaUśmiech tak trzymaj Uśmiech!!!
23-05-2004 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Jezus zawsze górą!!!
izunia napisał(a):co ja ci moge powiedziec kasiuUśmiech brawo dla ciebie ze sie w koncu odwazylas

A kiedy Ty sie wkoncu odwazysz ?? :>
23-05-2004 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Izunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
ojej
wiesz daidoss, pewnie sie kiedys odwaze... jak obiecalam, to na pewno napisze swiadectwo...
ale dla mnie to trudna sprawa, bo nie umiem tak latwo o tym pisac, ciezko mi wszystko sklecic w porzadne slowa, w sensowny tekst...
zaczynam od dzis praxowac nad swiadectwem i niedlugo je tu zamieszczeUśmiech
pozdrowki, paap
26-05-2004 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Wiecie różni ludzie uważają że jak idą czy też jadą na jakiekolwiek rekolekcje to one nic im nie dają. Jest to nieprawda o ktorej sama się przekonałam w tym roku. Należe do Ruchu Światło Życie i od 5 lat w wakacje wyjeżdżam na rekolekcje oazowe w czasie wakacji. Po zeszłorocznych rekolekcjach myślałam że teraz będzie podobnie ale było całokowicie inaczej. Bóg pokazał mi piękno spowiedzi świętej ale również pokazał mi że naprawdę moge się skupić podczas eucharystii czy jakichś nabożeństw. To było dla mnie piękne doświadcznie i bardzo bym chciala abyście przed wyjazdem czy nawet uczestnictwem w rekolekcjach zastanowili się co chcecie dzięki nim osiągnąć. Wtedy na pewno rekolekcje te przyniosa wielkie owoce. Nie tylko te które chcieliście ale też niespodziewane dla was. Przecież Bóg wie co dla nas dobre. Dlatego za to wszystko co dla nas czyni CHWAŁA PANU ! Duży uśmiech
10-08-2004 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hekate Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
zastanawiajace, ale nie wierze... sorrty

"Królestwo Bo?e jest w was i wokó? was, nie w budynkach z derwna czy kamienia...
Rozszczep drewno - a b?d? tam, podnie? kamie? - a znajdziesz mnie..."
16-09-2004 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Hekate napisał(a):zastanawiajace, ale nie wierze... sorrty
Sorki ale w co nie wierzysz??? Że rekolekcje mogą przemienić człowieka??? Każde rekolekcje to czas ogromnej łaski i tylko od nas zależy jak ten czas wykożystamy i czy otworzymy się na dary płynące od Boga.

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
21-09-2004 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hekate Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
nie wierze wlasnie w to, ze to bog to wszystko robi...

rekolekcje moga przemienic czlowieka, tak samo jak moze to zrobic impreza jakakolwiek... wszystko moze zmienic czlowieka i na lepsze i na gorsze... moge sie zmienic np. zaczynajac wierzyc w budde...

"Królestwo Bo?e jest w was i wokó? was, nie w budynkach z derwna czy kamienia...
Rozszczep drewno - a b?d? tam, podnie? kamie? - a znajdziesz mnie..."
21-09-2004 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Zastanawiam się dlaczego według Ciebie to nie Bóg przemienia człowieka ale jakaś tam "impreza"???????

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
22-09-2004 07:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hekate Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Bog... jaki Bog??

nie wiem hjaki jest Bog i co on tam moze albo co on tam chce zrobic...

ale mozliwe tez ze bog jest tylko nasza podswiadomoscia... jesli uwierzysz w jej moc, to tez otrzymasz to co chcesz... tak samo jesli uwierzysz ze bog moze ci cos dac... tak samo!!]

wiec mozliwe ze boga nie ma
24-09-2004 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
Mozliwe jest tez, ze zyjemy w Matriksie.

Pamietaj tylko, ze sa rzeczy, ktorych sila wlasnej woli nie zrobisz. mozesz wyginac lyzeczke wzrokiem i sila woli, ale nie skonstruujesz w ten sposob swiata, i to jeszcze zeby dzialal.
24-09-2004 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Anonymous napisał(a):Bog... jaki Bog??

nie wiem hjaki jest Bog i co on tam moze albo co on tam chce zrobic...
Mam dla Ciebie propozycję. Poczytaj Biblie, wtedy przekonasz się jaki On jest i jak wspaniały plan ma dla każdego z nas.

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
24-09-2004 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hekate Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
na wstepie przeprasza, bo wczesniej nie zalogowalam sie, ten gosc to ja we wlasnej osobieJęzyk

spoko, poczytam biblie, ale nie wiem czy to cos da, bo nie bardzo wiezre, ze jest napisana cala w oprawdzie

ale to tak na marginesie.

pozdrawiam, Hekate

"Królestwo Bo?e jest w was i wokó? was, nie w budynkach z derwna czy kamienia...
Rozszczep drewno - a b?d? tam, podnie? kamie? - a znajdziesz mnie..."
24-09-2004 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów