Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polka wygrała z Polską w Strasburgu
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
Cytat:Tamto było bardzo duże i bardzo realne.
A to, że możesz się jutro nie obudzić nie jest bardzo realne? Jest :krzywy: Nawet bardziej niż tamto. I to nie jest groźba tylko normalna rzecz, że kiedyś umrzesz. Ska wiesz, że np. nie jutro? Bo ja tego na przykład taka pewna nie jestem, że jutro będę żyć, bo różne rzeczy mogą się zdarzyć :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-05-2007 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
proponuję wyliczyć prawdopodobieństwo za pomocą rachunku prawdopodobieństwa 8-[

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
13-05-2007 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
Offca napisał(a):Bo ja tego na przykład taka pewna nie jestem, że jutro będę żyć, bo różne rzeczy mogą się zdarzyć
Jak sobie zaczniesz wkręcać to może się stać. Ale nie zmieniajmy tematu. U tej kobiety było dość duże prawopodobieństwo odklejenia siatkówki oka.

[ Dodano: Nie 13 Maj, 2007 16:04 ]
M. Ink. * napisał(a):proponuję wyliczyć prawdopodobieństwo za pomocą rachunku prawdopodobieństwa
Za dużo zmiennych aby to wyliczyć. A czynniki mogą byc przeróżne.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
13-05-2007 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
narbukil napisał(a):Jak sobie zaczniesz wkręcać to może się stać.
Ja sobie nie wkręcam. Pomyliłeś chyba z horoskopami :krzywy: Ja z nich bynajmniej nie korzystam.

narbukil napisał(a):U tej kobiety było dość duże prawopodobieństwo odklejenia siatkówki oka.

To czemu lekarze nie wyliczyli
M. Ink. * napisał(a):prawdopodobieństwo za pomocą rachunku prawdopodobieństwa 8-[

Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-05-2007 16:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
Offca napisał(a):narbukil napisał/a:
U tej kobiety było dość duże prawopodobieństwo odklejenia siatkówki oka.


To czemu lekarze nie wyliczyli
M. Ink. * napisał/a:
prawdopodobieństwo za pomocą rachunku prawdopodobieństwa
Nie jestem lekarzem aby wiedzieć, ale z tego co mi mówiła to było zagrożenie.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
13-05-2007 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
narbukil napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):proponuję wyliczyć prawdopodobieństwo za pomocą rachunku prawdopodobieństwa
Za dużo zmiennych aby to wyliczyć. A czynniki mogą byc przeróżne.
wobec tego pozostaje nam zaufanie do autorytetów lub demagogów [ciekawe jak to rozróżnić, bo moim zdaniem sam tytuł nie wystarczy]

albo - ewentualnie - wróżenie z fusów :/

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
13-05-2007 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
narbukil napisał(a):U tej kobiety było dość duże prawopodobieństwo odklejenia siatkówki oka.
Heh...
W piątek przed poranną mszą przyszła do kościoła, do mojego proboszcza kobieta, której córka miała niebawem rodzić (za tydzień) i z całą pewnościa miał to być cesarski poród, bo coś było nie OK z maleństwem. Babcia nadchodzącego na ten Boży świat berbecia zamówiła intencje mszalną o szczęśliwe rozwiązanie dla córki. Msza została odprawiona o 7.00. Półtorej godziny później wieźli medycy kobietę na porodówke i urodziła siłami natury zdrowego silnego chłopca Uśmiech

[ Komentarz dodany przez: Annnika: Nie 13 Maj, 2007 23:07 ]
Chwała Panu =D>

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-05-2007 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Cóż bardzo źle się stało że kobieta nie otrzymała zabiegu który ma prawnie zapewniony. Na szczęści e żyjemy w państwie świeckim i KK nie powinien mieć w taki sprawach żadnej władzy.

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
25-05-2007 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Black_Soap napisał(a):Cóż bardzo źle się stało że kobieta nie otrzymała zabiegu który ma prawnie zapewniony
oj dobrze się stało, dzięki temu jej córka teraz żyje

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
25-05-2007 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #40
 
M. Ink. * napisał(a):
Black_Soap napisał(a):Cóż bardzo źle się stało że kobieta nie otrzymała zabiegu który ma prawnie zapewniony
oj dobrze się stało, dzięki temu jej córka teraz żyje
Źle się stało to czy dziecko żyje czy nie jest akurat najmniej ważne. Kobieta miała prawo, ktoś za to powinien siąść.

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
25-05-2007 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Black_Soap napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):
Black_Soap napisał(a):Cóż bardzo źle się stało że kobieta nie otrzymała zabiegu który ma prawnie zapewniony
oj dobrze się stało, dzięki temu jej córka teraz żyje
Źle się stało to czy dziecko żyje czy nie jest akurat najmniej ważne. Kobieta miała prawo, ktoś za to powinien siąść.
dobrze się stało, bo każdy człowiek ma przede wszystkim prawo do życia, inne prawa są od niego zależne

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
25-05-2007 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #42
 
Ja jestem ciekaw jak ten wyrok ma się do deklaracji o prawach człowieka - szczególnie zaś o prawie do życia ?

narbukil napisał(a):Nie jestem lekarzem aby wiedzieć, ale z tego co mi mówiła to było zagrożenie.
Z wypowiedzi lekarzy którą słyszałem schorzenie oczu tej pani nie miało nic wpólnego z ciążą ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
25-05-2007 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
ddv napisał(a):Ja jestem ciekaw jak ten wyrok ma się do deklaracji o prawach człowieka - szczególnie zaś o prawie do życia ?
zwolennicy aborcji zdecydowali, że człowiek ma prawo do życia dopiero po iluś tam dniach istnienia; pytanie tylko czy mają prawo decydować o cudzym życiu...?

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
25-05-2007 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #44
 
... a sami tak głośno protestują przeciwko karze śmierci ..
Mam takie wrażenie, że najwyraźniej "moralność" i "odpowiedzialność" za własne czyny kończy się u nich w momencie gdy ich samych bezpośrednio nie dotyczy ... Smutny

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
25-05-2007 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
ddv napisał(a):... a sami tak głośno protestują przeciwko karze śmierci ..
Mam takie wrażenie, że najwyraźniej "moralność" i "odpowiedzialność" za własne czyny kończy się u nich w momencie gdy ich samych bezpośrednio nie dotyczy ...
ich problem: sami za czyny swe przed Bogiem odpowiedzą; ale uprzedźmy ich o tym: dzieki temu nie będziemy mieli udziału w ich winie...

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
25-05-2007 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów