Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odpowiedni czas na dziecko
Autor Wiadomość
Mnichu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
Aristojos, ile planujecie dzieci?
Ja zaproponowałem mojej dziewczynie minimum ósemkę. Ona się uśmiechnęła i powiedziała, że nie zdąży rodzić. Uśmiech

„Ojczyzn? kocham bardziej ni? w?asne serce”
26-03-2007 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #32
 
A zastanowiłeś się, jak jej organizm to zniesie :?: A czemu nie mieć rodzonych 4 i potem adoptować 4 Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
26-03-2007 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mnichu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
Ja to marzę o klanie rodzinnym. Aby mieć liczną rodzinę z tradycjami. Aby każdy mógł liczyć na każdego, kiedy rodziców już zabraknie.
O co Ci chodzi z tym organizmem?

„Ojczyzn? kocham bardziej ni? w?asne serce”
26-03-2007 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #34
 
W innym temacie Offca pisała. Albo na innym forum Język

Organizm kobiety jest przez ciążę bardzo obciążany. Absolutne minimum na pełną regenerację to trochę ponad rok.

No to teraz policz sobie, ile lat od pierwszej do ostatniej ciąży upłynąć powinno. I jak ona by te ostatnią zniosła.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
26-03-2007 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Mnichu napisał(a):Ja zaproponowałem mojej dziewczynie minimum ósemkę. Ona się uśmiechnęła i powiedziała, że nie zdąży rodzić.
a jak się okaże że nie będziecie mogli mieć dzieci?

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
26-03-2007 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mnichu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #36
 
Jakoś nie chce mi się wierzyć w takie rzeczy. Pan Bóg stworzył kobietę jaką stworzył, więc niech rodzi. Ale ja egoista jestem.
A teraz na poważnie: jakby to rzeczywiście tak było z medycznego punktu widzenia i jakby lekarz nas tak dokształcił (pouczył) to byśmy przystopowali. Ale według mnie to zwykła bujda!

[ Dodano: Pon 26 Mar, 2007 23:37 ]
rachel napisał(a):a jak się okaże że nie będziecie mogli mieć dzieci?
Wiesz, jakoś tej opcji nie brałem pod uwagę. To już zostawiam Panu Bogu - te nasze dzieci.

„Ojczyzn? kocham bardziej ni? w?asne serce”
26-03-2007 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
No nie wiem, jak z tym rodzeniem. Moja mama urodziła czwórkę dzieci, i mówiła, że przez ciąże bardzo zęby jej się popsuły. Przecież takie małe dziecko w łonie matki, to tak, jakby drugi człowiek został podłączony do drugiego i korzystał z jego organizmu.

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
26-03-2007 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Mnichu napisał(a):Ale według mnie to zwykła bujda!
umoim zdaniem to nie jest bujda. Tylko niektórzy chcąc udownodnić że jest inaczej decydują się na ryzyko.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
26-03-2007 23:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aristojos Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
Cytat:Aristojos, ile planujecie dzieci?

Z moją dziewczyną planujemy tak trójkę. Wiesz to zależy ile będzie pieniędzy, bo utrzymać dziecko to nie taka łatwa rzecz.
27-03-2007 06:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #40
 
Annnika napisał(a):W innym temacie Offca pisała. Albo na innym forum Język
W sam raz w tym temacie i na tym forum. Odsyłam do strony nr 2
Mnichu napisał(a):Jakoś nie chce mi się wierzyć w takie rzeczy. Pan Bóg stworzył kobietę jaką stworzył, więc niech rodzi. Ale ja egoista jestem.
A teraz na poważnie: jakby to rzeczywiście tak było z medycznego punktu widzenia i jakby lekarz nas tak dokształcił (pouczył) to byśmy przystopowali. Ale według mnie to zwykła bujda!
Szczerze mówiąc współczuję Twojej żonie.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-03-2007 08:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #41
 
Co ona ma być chodzący inkubator czy co :?: Toster, z którego co jakiś czas wyskakują rumiane pulchne słodkie dzieciaczki :/ :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
27-03-2007 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #42
 
Żeby co jakiś czas... :diabelek:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-03-2007 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mnichu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
Offca napisał(a):Szczerze mówiąc współczuję Twojej żonie.
Annnika napisał(a):Co ona ma być chodzący inkubator czy co :?: Toster, z którego co jakiś czas wyskakują rumiane pulchne słodkie dzieciaczki :/ :?:
Słucham? Rumiane pulchne...? Przecież to nowe życie, świętość wielka. A Ty takimi nieadekwatnymi epitetami operujesz. Im więcej dzieci tym więcej świetych istnieje szansa, że wydamy na świat. Co wy macie mnie za jakiegoś egoistę, czy jak? Co ja do użytku własnego mam je mieć?

„Ojczyzn? kocham bardziej ni? w?asne serce”
27-03-2007 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #44
 
Mnichu napisał(a):Im więcej dzieci tym więcej świetych istnieje szansa, że wydamy na świat.
Wiem, że trolluje ale :
:lol2: :roll2: :hahaha:
Dzieciom też trzeba dać warunki do bytowania.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
27-03-2007 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mnichu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #45
 
heysel, czy ja piszę tutaj o fakcie dokonanym? Myślę, że napisałem w tym wątku jedynie o naszych planach. Chyba, że heysel wiesz ode mnie lepiej. :?

„Ojczyzn? kocham bardziej ni? w?asne serce”
27-03-2007 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów