Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski na czacie
Autor Wiadomość
szarotka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski na czacie
Jutro (26 marca 2007) o 18:00 na portalu wiara.pl będzie miał miejsce czat
z ks. Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim - autorem książki „Księża wobec bezpieki”.
Więcej informacji tu: http://chat.wiara.pl/

Pozdrawiam Uśmiech

Rado?? jest podobna do szarotki alpejskiej: znajdziesz j? jedynie wysoko i pomi?dzy ska?ami

http://chat.wiara.pl/
25-03-2007 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
No Ksiądz zrobił ładną reklamę swojej książki. Ale z tego co słyszałem od kolegów, którzy to czytali to nic szczególnego... Czy znowu przereklamowane?

Ja bym polecał przeczytać Książkę mojego wykładowcy ks. Dariusza Śmierzchalskiego-Wachocza, który to napisał książkę także o tamtych czasach, ale o ludziach, którzy się nie ugięli. Dlaczego o tym nie mówimy :?:

Partia Komunistyczna wobec Kościoła i przejawów wiary katolickiej w swoich szeregach.
31-03-2007 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leszek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 277
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Tak długo, jak ci, którzy zajmują wybitne stanowiska w Kościele, a w przeszłości współpracowali z esbecją, takie książki, jak ks. Zaleskiego, są bardzo potrzebne. Trzeba też wiedzieć, że znacznej części książka ta poświęcona jest heroicznym postawom duchownych, którzy potrafili oprzeć się ubeckim szantażom. Przykładem tego jest sam ks. Zaleski, który wielokrotnie był torturowany przez esbecję.
01-04-2007 08:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów