Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobieta i mężczyzna w dzisiejszym świecie
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #46
 
Jest wiele obrzydliwości, które ludzie robią w miejscach publicznych, a to tylko jedno z nich.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-04-2007 00:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Daisy napisał(a):mysmy ostatnio taka pare a MC Donaldzie widzieli miałam ochote podejsc do faceta i powiedziec ze ja tak samo chcem
To jeszcze nic. Dwa lata temu, około 15 poszedłem z 2 ministrantami do McDonalda, bo nam na kolędzie jeść nie dali. Po "posiłku" wracamy do auta, a ministranci szarpią mnie za kapotę, i pokazują głowami w kierunku auta - jakiegoś busa... Co oni tam robili (dziewczyna w wieku gdzieś lat 16-18 i facet koło 30) [-o< Pożal się Panie Boże... Sodoma i Gomora normalnie.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-04-2007 00:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #48
 
Nie macie wrażenia, że zrzędzimy jak stare mohery? :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-04-2007 00:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #49
 
Ks.Marek napisał(a):w kierunku auta
ja słyszałam ze na dyskotekach jest tego więcej...
13-04-2007 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Offca napisał(a):Nie macie wrażenia, że zrzędzimy jak stare mohery?
Ja jakoś nie. Chyba że już może zmoherowiałem :-k

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-04-2007 00:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #51
 
Offca napisał(a):Nie macie wrażenia, że zrzędzimy jak stare mohery?
:roll2: :hahaha: nie my stwierdzamy fakty :mrgreen:
13-04-2007 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #52
 
Tak tylko mi się skojarzyło... 8)

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Pią 13 Kwi, 2007 00:25 ]
Prosze nie czatować! Jak coś, to na ShBX pisać, albo na gadu :twisted:

[ Dodano: Pią 13 Kwi, 2007 00:26 ]
Czy mi się wydaje, czy w tym dziale posty ną naliczane? :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-04-2007 00:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Hmm zanik wstydu :-k
W akademiku da się to bardzo dobrze zauważyć. Ale naszczeście znajdą się osoby które potrafią funkcjonowac bez nadmiernego uwidaczniania swej miłości do jakiegoś osobnika ;P

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
13-04-2007 00:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów