Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobieta i mężczyzna w dzisiejszym świecie
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Annnika napisał(a):Magda-Offca, gniewamy sie
rachel napisał(a):bym mogła prosić o scharakteryzowania ks definicji dziewczęczych dziewczyn ?
1. Nie chodzą w spodniach (nigdy, nigdzie i wcale)
2. Pozwalają się wziąć pod rękę, kiedy się wybieramy na spacer
3. Są rozważne i romantyczne (Aneczka, Offieczka oraz Marysia i Joolka z całą pewnością są rozważne - czy romantyczne - to już chyba za późno na moją ocenę)

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
11-04-2007 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ks.Marek napisał(a):Nie chodzą w spodniach (nigdy, nigdzie i wcale)
jeśli wychodzi konieczność chodzenia w spodniach ? nie że lubi tylko że musi.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
11-04-2007 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #18
 
Ja po dlugich latach spodni zaczynam sie do spódnic przekonywać Duży uśmiech

Tylko przez kompleksy jedynie dluuugie wchodzą w grę. A romantyczna jestem strasznie, wbrew pozorom, i to mnei bardzo często gubi, szczególnie w kontaktach z płcią "romantyczną jak coś potrzebuje " :krzywy:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
11-04-2007 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ja bardzo lubie spodnice.... jednak jestem zmuszona chodzić w spodniach Smutny
Romantyczna + racjonalizm Duży uśmiech

A pod rękne jak najbardziej :mrgreen:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
11-04-2007 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Annnika napisał(a):wbrew pozorom, i to mnei bardzo często gubi, szczególnie w kontaktach z płcią "romantyczną jak coś potrzebuje "
yhmm ykhmm... czy ktoś z mojego końca Polski jest w tym zbiorze? :hm:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
11-04-2007 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #21
 
Zależy jak Księciu interpretuje tego typu zdanie Uśmiech Język może być na PW Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
11-04-2007 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
Cóż za interesująca dysputa. Chyba się właczę jeśli pozwolicie :mrgreen:
Rzeknę tak: czasy się zmieniają, moda się zmienia i wizerunek kobiety się zmienia :krzywy:

Ks.Marek napisał(a):1. Nie chodzą w spodniach (nigdy, nigdzie i wcale)
To utopia, nie istnieją. No chyba, że to zakonnice :krzywy: Ksiądz chyba nie z naszej epoki ;P

Ks.Marek napisał(a):2. Pozwalają się wziąć pod rękę, kiedy się wybieramy na spacer
Przepraszam bardzo, ale to kobieta bierze mężczyznę pod rękę, a nie odwrotnie. Tatuś mnie tego uczył ;P


Ks.Marek napisał(a):3. Są rozważne i romantyczne
Rzadkie okazy, ale spotykalne.
Ks.Marek napisał(a):całą pewnością są rozważne - czy romantyczne - to już chyba za późno na moją ocenę)
Tak? A jak to się sprawdza? ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-04-2007 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #23
 
I czemu za późno :?: Dopiero teraz mi to zdanie wpadło w oko Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
11-04-2007 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Offca napisał(a):To utopia, nie istnieją. No chyba, że to zakonnice :krzywy: Ksiądz chyba nie z naszej epoki ;P
Chyba masz niestety Offieczko rację. To bez te spodnie i inne porcieta tzreba było szukac spełnienie u Pana Boga za piecem Duży uśmiech
Offca napisał(a):Przepraszam bardzo, ale to kobieta bierze mężczyznę pod rękę, a nie odwrotnie. Tatuś mnie tego uczył
Owszem, ale te dzisiejsze nawet tak nie chcą. A dla Tatusia szacunek 8)
Offca napisał(a):Rzadkie okazy, ale spotykalne.
Hmmm, jakaś ty skromna Offieczko 8) Ale pięknie. Trzeba znać swą wartość.
Cytat:Tak? A jak to się sprawdza?
Nie powiem ci, bo to działa w dwie strony :mrgreen:

[ Dodano: Sro 11 Kwi, 2007 23:15 ]
Annnika napisał(a):I czemu za późno :?: Dopiero teraz mi to zdanie wpadło w oko Oczko
NO Aniu :!: Jak to, czemu? Normalnie - jest już po 23 :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
11-04-2007 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #25
 
Buu.. wykręcił się ;( <chlip>

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Sro 11 Kwi, 2007 23:21 ]
Don`t worry, be happy :*

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
11-04-2007 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
Ks.Marek napisał(a):Owszem, ale te dzisiejsze nawet tak nie chcą.
Bo niektóre zachowania odchodzą powoli do lamusa. Ciekawe czemu :-k Teraz takie rzeczy się traktuje jako obciach. Moim zdaniem to głupota, no ale cóż poradzić... Ta dzisiejsza młodzież... :roll: Miło się chodzi z miłym mężczyzną pod rękę.

Ks.Marek napisał(a):A dla Tatusia szacunek 8)
Taaa, przynajmniej jednej mądrej rzeczy dziecko nauczył ;P

Ks.Marek napisał(a):Hmmm, jakaś ty skromna Offieczko 8)
A skąd ksiądz wie, że to o mnie? xD

Ks.Marek napisał(a):Nie powiem ci, bo to działa w dwie strony :mrgreen:
Myhym, już rozumiem 8)

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-04-2007 23:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
A jesteście sobie w stanie wyobrazić takie coś? Oto któraś z was przyjeżdza do mnie i idziemy sobie na spacer, do parku, nad jezioro, etc - a tu ksiądz pod rękę z którąś z was??

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
11-04-2007 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Ks.Marek napisał(a):Chyba masz niestety Offieczko rację. To bez te spodnie i inne porcieta
A szkoda.

[ Dodano: Sro 11 Kwi, 2007 23:30 ]
Ks.Marek napisał(a):Oto któraś z was przyjeżdza do mnie i idziemy sobie na spacer, do parku, nad jezioro, etc - a tu ksiądz pod rękę z którąś z was??
jestem zdolna sobie to wyobrazić , wraz z reakcja ludzi :mrgreen:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
11-04-2007 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #29
 
rachel napisał(a):jestem zdolna sobie to wyobrazić , wraz z reakcja ludzi :mrgreen:
Ludzie są głupi i zaraz sobie wyobrażają nie wiadomo co! Dopisują od razu całą historyjkę jak coś takiego zobaczą. Ale ogólnie ludzie dziwnie reagują na księży. A jak zobaczą księdza w kąpielówkach to już w ogóle sensacja na miarę światową :zmieszany:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-04-2007 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Offca napisał(a):A jak zobaczą księdza w kąpielówkach to już w ogóle sensacja na miarę światową
Dlatego ja nie używam ich :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
11-04-2007 23:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów