Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobieta i mężczyzna w dzisiejszym świecie
Autor Wiadomość
mak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Kobieta i mężczyzna w dzisiejszym świecie
Na Rekolekcjach Wielkopostnych usłyszałam o roli mężczyzny w w rodzinie jako głowie rodziny - ten temat jako kobiecie nie daje mi spokoju. Patrząc na dzisiejszych panów aż mnie nosi-otóż panowie jak nie piją i biją to bywają władcami tylko z pozoru. Giną bez kobiet -samotny mężczyzna ma życie niezwykle krótkie badania statysyczne .Czasami bywają zniewieściali-zaczynają przejmować cechy kobiet i to nie chodzi o łzy ale gadulstwo , obmowa kolegów i koleżanek, nieporadność zyciowa, obwieszanie się biżuterią, ślęczenie przed lusterkiem godzinami.
Ktoś pomyśli ,że babsko nie lubi mężczyzn- lubię ale gdzie te chłopy gdzie....-
Odpowiedzialni, silni, tyrający itd. Gwóźdź dać takiemu to sobie zrobi kuku młotkiem poproś o wyniesienie klamotów do piwnicy to czekaj tatka latka, trzeba pomalować drzwi to praca dla fachowca czyli dla baby. Tylko fryzurki mają coraz bardziej damskie i torebkę damską potrzymają czasem urodziwej sąsiadce . Macho na całego . Ich wody są coraz bardziej uniseks.
Ja naprawdę lubię mężczyzn -tylko nie bardzo widzę tę granicę co jest babskie, a męskie. Zaczełam się zastanawiać kto wmojej rodzinie nosi spodnie-(w cudzysłowiu) Kto jest głową rodziny u sąsiadów i się przestraszyłam - chłopy wygineły!!!
31-03-2007 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
To fakt, wielu mężczyzn niewieścieje. Oczywiście też nie należy uogólniać, ale tendencje się zauważa. Wystarczy przejść się po mieście. Solarka na całego, na głowie farbowane blond kukuryku, ciuszki obcisłe, że aż strach, kolczyki w uszach, ale różne lale się za takim chętnie oglądają.
Wkurzają mnie strasznie leniwi faceci. Jak się o coś go poprosi, to się specjalnie zaczyna droczyć, odkłada na później, albo otwarcie mówi, że mu się nie chce i nie robi tego. Szlag mnie trafia jak coś takiego słyszę.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
31-03-2007 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Tak mi się wydaje, że to oni wpadli na pomysł emancypacji kobiet- och jak miło żyć w cieniu u kochanej baby!!!!
31-03-2007 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
a mi sie zdaje ze to wina kobiet, nie wychowuja sobie facetów? :> pozwalają na głupie ich zachowanie... a potem efekty widać!
01-04-2007 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Cytat:a mi sie zdaje ze to wina kobiet, nie wychowuja sobie facetów? :> pozwalają na głupie ich zachowanie... a potem efekty widać!
Zgadzam się.
Chłopa trzeba sobie wychować, nie pozwolić mu stać się gorszą babą od siebie samej Oczko
Oczywiścię żartuję trochę, ale faktycznie idzie zauważyć dużą zmianę w mężczyznach. To nie są już ci sami, których znało się wcześniej.
Schorowany staruszek prędzej ci wyniesie śmieci, niż młody chłop.
Niestety.

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
07-04-2007 00:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Harpoon napisał(a):
Cytat:a mi sie zdaje ze to wina kobiet, nie wychowuja sobie facetów? :> pozwalają na głupie ich zachowanie... a potem efekty widać!
Zgadzam się.
Chłopa trzeba sobie wychować, nie pozwolić mu stać się gorszą babą od siebie samej Oczko
Oczywiścię żartuję trochę, ale faktycznie idzie zauważyć dużą zmianę w mężczyznach. To nie są już ci sami, których znało się wcześniej.
Schorowany staruszek prędzej ci wyniesie śmieci, niż młody chłop.
Niestety.

Ja równiez się z wami dziewczyny zgadzam.
Najgorsze jest to, że dziś dzieje sie tak, że dziewczyna, która jest jak pół pomarańczy, szuka chłopaka, który jest jak pół jabłka. Jedno chce się chwalić drugim, pokazywac ekstrawagancję, wzbudzac zazdrość pośród kolegów i koleżanek, zamiast rzeczywiście zdążać droga miłości jako spoiwa łączącego obie połówki pomarańczy, czy jabłka.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
07-04-2007 08:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aristojos Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
No a gdzie te baby? Przecież dzisiejsze dziewczyny nie potrafia obiadu ugotować, o czym my rozmawiamy?
07-04-2007 09:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Aristojos napisał(a):No a gdzie te baby? Przecież dzisiejsze dziewczyny nie potrafia obiadu ugotować, o czym my rozmawiamy?
A może ty nie potrafisz po prostu dostrzec ich starań, albo masz zbyt wygórowane wymagania?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
07-04-2007 09:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aristojos Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
Czy umiejętność gotowania to wygórowane wymaganie? Jeżeli kobiety zarzucają mężczyznom, że są zniewieściali, że nic im się nie chce robić, to niech najpierw spojrzą na siebie.
07-04-2007 09:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Aristojos napisał(a):Jeżeli kobiety zarzucają mężczyznom, że są zniewieściali, że nic im się nie chce robić, to niech najpierw spojrzą na siebie.
Masz po części oczywiście rację. A dzisiejsze dziewczyny nie gotują, bo się boją, że im tipsy się zniszczą i odpadną :hahaha:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-04-2007 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Kobiety dziś za bardzo "chłopieją". Jak ja już dawno nie widziałem dziewczęcej dziewczyny :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
11-04-2007 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ks.Marek napisał(a):Jak ja już dawno nie widziałem dziewczęcej dziewczyny
jak to mozliwe ? :hm: przcież jeszcze można spotkać wiele dziewczecych dziewczyn :mrgreen:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
11-04-2007 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
rachel napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):Jak ja już dawno nie widziałem dziewczęcej dziewczyny
jak to mozliwe ? :hm: przcież jeszcze można spotkać wiele dziewczecych dziewczyn :mrgreen:
Jakoś nie miałem długi czas takiej okazji. Nie pamietam na prawdę, kiedy ostatni raz miałoby to mieć miejsce w mym życiu. Chyba w czasach Liceum, kiedy w dośc krótkim czasie, kolejno sympatyzowałem z 3 dziewczęcymi dziewczynami.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
11-04-2007 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #14
 
Magda-Offca, gniewamy sie :?: :hm:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
11-04-2007 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ks.Marek napisał(a):dziewczęcymi dziewczynami.
bym mogła prosić o scharakteryzowania ks definicji dziewczęczych dziewczyn ? :-k

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
11-04-2007 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów