Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strata wiary przez księdza
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
jacek napisał(a):Niby rzadko się spotyka z takim księdzem a jednak realia są inne ja sam coraz częściej słysze o identycznych sytuacjach jak napisałem.
A ja mimo wszystko będę stał po stronie oskarżonego. I wiem, że dziewczeta lubia wiele rzeczy nadinterpretować.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
05-04-2007 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mnichu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
A ja bym poszedł i pogadał z Księdzem na Twoim miejscu Jacku. Tylko wiesz, najpierw idź na siłownię. Oczko

„Ojczyzn? kocham bardziej ni? w?asne serce”
06-04-2007 00:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Nie wiem czy taki komentarz jest w sam raz na miejscu...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
06-04-2007 00:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mnichu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
Wystarczy mi, że ja to wiem. Przecież na poważnie napisałem pierwsze zdanie, a drugie z przymrużeniem oka. Offca czy trzeba tłumaczyć jak 'krowie na granicy'?

„Ojczyzn? kocham bardziej ni? w?asne serce”
06-04-2007 00:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
A ja niestety proszę księdza wiem, że zdarzają się tacy kapłani.
Mówię to z własnego doświadczenia.
I też nieźle mną tąpnąło - w młodym wieku większość patrzy na Boga, wiarę, poprzez pryzmat kapłana - taka jest niestety prawda.
Trochę potrwało zanim zaczęłam traktować kapłanów jako świadków Boga a jednocześnie zwykłych, grzesznych, podobnych do mnie ludzi.
Niemniej ta jedna jedyna sytuacja spowodowała, że odtąd mam pewną dozę nieufności wobec kapłanów.
06-04-2007 08:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Też niestety w swoim życiu spotkałem i miałem "przyjemność" współpracować z duchownymi, którzy na to miano nie zasługują... Ale naszczęście wpore wyjaśniono mi w Kim mam pokładać ufność Uśmiech

http://www.ewangelizatorzy.pl
08-04-2007 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Aristojos napisał(a):I co o tym sądzicie?
"Biednych zawsze mieć będziecie"- żebrzący doskonale wiedzą, gdzie i kiedy nalezy się zwrócić o pomoc.
Jak słusznie
Offca napisał(a):A wiesz ilu jest "żebraków"-naciągaczy? :krzywy: Mnóstwo. I jeśli dany ksiądz się już na takim poznał, nie widzę powodu by się dziwić jego decyzji.

Poza tym, wątek niniejszy służy zupełnie innej sprawie, więc przywołuję do porządku 8)

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-04-2007 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #23
 
Ks.Marek napisał(a):
jacek napisał(a):Niby rzadko się spotyka z takim księdzem a jednak realia są inne ja sam coraz częściej słysze o identycznych sytuacjach jak napisałem.
A ja mimo wszystko będę stał po stronie oskarżonego.
To zrozumiałe.

Cytat:I wiem, że dziewczeta lubia wiele rzeczy nadinterpretować.
Ale nie jest tak zawsze i wszędzie, zgodzisz się ze mną. Nie można mówić, że "wszystkie baby to kłamczuchy" tak jak "wszyscy księża to erotomani". Jednak wiemy, że istnieje jakiś odsetek kobiet, które kłamią i jakiś odsetek księży, którzy... księżmi być nie powinni. nie można mierzyc wszytskiego jedną miarą i skoro nie znasz sprawy dokładnie, nie znasz osobiście żadnej z "postaci dramatu" - nie możesz mówić "w ciemno", że to na pewno wymysł tej dziewczyny.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
10-04-2007 08:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Helmutt napisał(a):Ale nie jest tak zawsze i wszędzie, zgodzisz się ze mną.
Tak zgodzę się. I myślę, że o oczywistych sprawach nie trzeba pisać.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
10-04-2007 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #25
 
No to zróbmy co trzeba bo wątek prowadzi donikąd.....
:close: :close: :close: :close:

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
11-04-2007 07:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Helmutt napisał(a):No to zróbmy co trzeba bo wątek prowadzi donikąd.....
:close: :close: :close: :close:

Też tak myślę. Więc zakładam kłódeczkę Duży uśmiech

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
11-04-2007 07:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów