Ankieta: Jak realizują Wszechpolacy postanowienia statutu?
Dobrze.
Nie wiem.
Źle.
Nie realizują.
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statut Młodzieży Wszechpolskiej a rzeczywistość.
Autor Wiadomość
rafalafar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 111
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Cytat:Fakt. Na relacjach w TV jakoś nie pokazywali tych skrajnie agresywnych lewackich bojówek (tacy goście w czarnych kominiarkach - jakies "czarne brygady" czy coś) jakie rozrabiały na tych paradach...
[Obrazek: 004.jpg] [Obrazek: 006.jpg] [Obrazek: 17.jpg]
[Obrazek: 2409.jpg]
10-04-2007 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Dokładnie Rafale, o to mi chodziło. Oni podobno atakowali nawet postronne osoby, co nie szły w żadnej z parad....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
10-04-2007 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Faktycznie.Te lewackie bojówki przypominają wręcz IRA.Dobrze,że są bez broni.
10-04-2007 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aristojos Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
Cytat:Aristajos, wystopuj bo sobie grabisz chłopie

O co Ci chodzi? O to, że nazywam prawdę po imieniu?
12-04-2007 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Aristojos napisał(a):
Cytat:Aristajos, wystopuj bo sobie grabisz chłopie
O co Ci chodzi? O to, że nazywam prawdę po imieniu?
Gdzie? w którym miejscu? i jaką prawdę?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
12-04-2007 14:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aristojos Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
No, że MW to organizacja o charakterze skrajnie prawicowym, wręcz faszyzującym.
12-04-2007 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Aristojos napisał(a):No, że MW to organizacja o charakterze skrajnie prawicowym, wręcz faszyzującym.
Ale jakoś nigdzie tego nie wykazałeś, posługując się merytorycznymi i realnymi argumentami.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
12-04-2007 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Czytałem w Wikipedii o skrajnej prawicy.Skrajna prawica nie jest tożsama z faszyzmem i nazizmem.Skrajną prawicą jest np.Towarzystwo Monarchistyczne.Mogę mieć poglądy skrajnie prawicowe (i pewnie je mam) a potępiać faszyzm.

Wikipedia napisał:

Cytat:Współcześnie określenie skrajna prawica jest używane dla opisu osób lub grup o charakterze konserwatywnym, konserwatywno-liberalnym lub monarchistycznym. Skrajną prawicę nurtu konserwatywno-liberalnego cechuje również ogromne poparcie dla kapitalizmu i liberalizmu gospodarczego. Nie oznacza to jednak poparcia dla tzw. liberalizmu obyczajowego (określanego pejoratywnie przez niektórych konserwatystów jako libertynizm).
[/code]
12-04-2007 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aristojos Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #24
 
Cytat:Ale jakoś nigdzie tego nie wykazałeś, posługując się merytorycznymi i realnymi argumentami.

Znam dwóch wszechpolaków i to mi wystarczy. Jeden kiedyś mi sie pochwalił że skopał w knajpie "jeb#@$go pedała". Jak go zapytałem dlaczego to mi odpowiedział "dla zasady, bo nie lubię tego kur@#$wa".
12-04-2007 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Według mnie prawdziwy Wszechpolak nie stosuje przemocy,bo to nie zgadzałoby się ze statutem organizacji.Więc jeśli ktoś wstąpi do MW a później użyje przemocy winien być niezłocznie wydalony z organizacji przez jej władze.Zależy mi na dobrym imieniu Młodzieży Wszechpolskiej i na tym,żeby istniała dlatego władze organizacji proszę o dokładną weryfikację członków i sympatyków.Agresywnych karać a godnych zaufania przyjmować do MW.

Sympatyk MW
12-04-2007 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Aristojos napisał(a):
Cytat:Ale jakoś nigdzie tego nie wykazałeś, posługując się merytorycznymi i realnymi argumentami.

Znam dwóch wszechpolaków i to mi wystarczy. Jeden kiedyś mi sie pochwalił że skopał w knajpie "jeb#@$go pedała". Jak go zapytałem dlaczego to mi odpowiedział "dla zasady, bo nie lubię tego kur@#$wa".
Jakoś nie jesteś tu ani wiarygodny, ani przekonujący. A sami ludzie z MW mówią, że nie znają dokładnie z bliska swych członków. Jeśli już, to to jest mój jedyny na razie zarzut pod adresem Wszechpolaków, że nie wiedzą, kim dysponują.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
12-04-2007 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Czyli argumenty za dokładną weryfikacją członków.Teraz poproszę Rafała o wypowiedź.
12-04-2007 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aristojos Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
Cytat:Jakoś nie jesteś tu ani wiarygodny, ani przekonujący

To, że jestes księdzem nie znaczy, że możesz mi od tak zarzucać kłamstwo. Po co miałbym wkręcać? Nie jestem lewicowcem. Nawet jeżeli środowiska homoseksualne organizują parady, manifestują swoje poglądy, z którymi się osobiście nie zgadzam, to czy jest to powód do nasyłania na nich łysych, zazwyczaj wierzących, katolickich chłopców, którzy wyrażają swoja miłość bliźniego przy pomocy pał?
12-04-2007 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Aristojos napisał:
Cytat:to czy jest to powód do nasyłania na nich łysych, zazwyczaj wierzących, katolickich chłopców, którzy wyrażają swoja miłość bliźniego przy pomocy pał?

Aristojosie,tymi słowami obrażasz Kościół Katolicki.
12-04-2007 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Aristojos napisał(a):zazwyczaj wierzących, katolickich chłopców,
Słucham? Czy ty sie aby dobrze czujesz? Nie ma gorączki na czółku?
Co do reszty: uderz w stół, a nożyce się odezwą.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
12-04-2007 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów