Ankieta: Jak realizują Wszechpolacy postanowienia statutu?
Dobrze.
Nie wiem.
Źle.
Nie realizują.
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statut Młodzieży Wszechpolskiej a rzeczywistość.
Autor Wiadomość
Aristojos Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
Cytat:Cytat:
to czy jest to powód do nasyłania na nich łysych, zazwyczaj wierzących, katolickich chłopców, którzy wyrażają swoja miłość bliźniego przy pomocy pał?


Aristojosie,tymi słowami obrażasz Kościół Katolicki.

To MW swoim zachowaniem obraża kościół katolicki.

Cytat:Aristojos napisał/a:
zazwyczaj wierzących, katolickich chłopców,

Słucham? Czy ty sie aby dobrze czujesz? Nie ma gorączki na czółku?

Modlą się pod figurą, a diabła mają za skórą. Taka niestety jest prawda czy tego chcesz czy nie. I daruj sobie ten sarkazm.
13-04-2007 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Aristojos napisał(a):To MW swoim zachowaniem obraża kościół katolicki.
Jakoś nie zauważyłem, by to miało miejsce. Nicponie, którzy robią złą reklamę Wszechpolakom ponieśli jak mniemam nalezyta karę, i tak trzymać. Ty zaś nie mieszaj do tego Kościoła, bo bedąc poza nim, nie masz prawa nim sobie buzi wycierać.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-04-2007 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aristojos Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
nie jestem poza nim. nie mów mi do czego mam prawo a do czego nie. jeśliś taki pewny siebie to znajdź mi jednego Żyda w szeregach MW.
13-04-2007 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Aristojos napisał(a):nie jestem poza nim. nie mów mi do czego mam prawo a do czego nie. jeśliś taki pewny siebie to znajdź mi jednego Żyda w szeregach MW.
1. Z racji święceń kapłańskich mam pełne prawo do zwracania każdemu uwagi, odnośnie działania Kościoła w świecie. Ty, który się z Kościołem nie identyfikujesz, nie będąc z nim w całkowitej komunii nie masz prawa podejmować dyskusji na płaszczyźnie: Kościół - Wszechpolacy. Możesz tylko i wyłącznie rozpatrywac relację: Ty - MW.
2. O co ci chodzi z tym Żydem? Co to ma wspólnego z tematem?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-04-2007 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aristojos Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
Żyjąc w Katolandii trudno nie spotykać się z wpływami kościoła na życie ludzi. Jeżeli jakaś organizacja wpływa na decyzje rządu mojego kraju to jako obywatel mam prawo krytykować.
14-04-2007 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Aristojos napisał(a):Żyjąc w Katolandii trudno nie spotykać się z wpływami kościoła na życie ludzi. Jeżeli jakaś organizacja wpływa na decyzje rządu mojego kraju to jako obywatel mam prawo krytykować.
Kościół nie jest organizacją - to po pierwsze.
Po 2: Obrażasz mnie tym Katolandem, za to można miec prokuratora na karku
Po 3: Krytykowanie nie jest tożsame z krytykanctwem

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-04-2007 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aristojos Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Kościół Katolicki jest organizacją wyznaniową jkbyś nie wiedział. Możesz to nazywać jak chcesz ale jest to organizacja.
Ty mnie obrażasz cały czas, więc nie strasz.
14-04-2007 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Aristojosie,nikt Cię nie straszy.Dobrze jednak będzie jak przeprosisz za Twoje wypowiedzi atakujące Kościół.Jeśli chcesz uniknąć zbanowania to nie atakuj Kościoła.Upominam Cię po bratersku,ale jeśli narazisz się moderacji to potem nie narzekaj,że masz zakaz pisania.Wypowiadamy się tu na temat Statutu MW,a Kościół pozostaw w spokoju i nie atakuj.
14-04-2007 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aristojos Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
Czy nazywanie rzeczy po imieniu to atak?
14-04-2007 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #40
 
Przepraszam, że sie wtrącam, ale proszę nie robić OT.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
14-04-2007 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
Jak Młodzież Wszechpolska realizuje się w praktyce i jak jest pokazywana we wszystkich mediach (no może oprócz telewizji TRWAM)?

Otóż realizacje w praktyce można zwieńczyć poniższym [Obrazek: piwo.gif]

[Obrazek: mw.png]

Prawie jak tolerancja

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
01-07-2007 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Ale o so Panu chodziiiii :twisted:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
01-07-2007 23:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
Ksiądz jest mądry i wiii. Tylko ksiądz udaje, że ni wiii Duży uśmiech

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
01-07-2007 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Po 1 - to nie czat.
Po 2: zmniejsz te mohery w podpisie.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
01-07-2007 23:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #45
 
Ks.Marek napisał(a):
Aristojos napisał(a):To MW swoim zachowaniem obraża kościół katolicki.
Nicponie, którzy robią złą reklamę Wszechpolakom ponieśli jak mniemam nalezyta karę, i tak trzymać. Ty zaś nie mieszaj do tego Kościoła, bo bedąc poza nim, nie masz prawa nim sobie buzi wycierać.
MW wg mnie wypada najlepiej jeśli chodzi o wszelkie organizacje polityczne w Polsce. Może dlatego, że jeszcze nie dostali się "na szczyty"...?
Bardzo dobrze, że LPR i MW wzięły "rozwód" - "politykierstwo", które uprawia teraz Liga ma się nijak do jej pierwotnych ideałów, zrobili z siebie tanie dziwki łącząc się z cepami z Samoobrony i tłukami z PiS-u. A miało byc tak pięknie.... Smutny
02-07-2007 07:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów