Ankieta: Jak realizują Wszechpolacy postanowienia statutu?
Dobrze.
Nie wiem.
Źle.
Nie realizują.
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statut Młodzieży Wszechpolskiej a rzeczywistość.
Autor Wiadomość
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Ale trzeba pamiętać,że to posłowie LPR byli za rozszerzeniem zapisu o ochronie życia.Chcieli ten zapis sprecyzować,a posłów PiS-u coś podzieliło między sobą,że jedni byli za a drudzy przeciw.Mało brakowało i pogniewałbym się na PiS.Systemu pierwiastkowego nawet nie przeforsowali a jeszcze ten "strajkowy Armageddon" trzeba rozwiązać.
02-07-2007 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #47
 
SEBASTIANO napisał(a):Ale trzeba pamiętać,że to posłowie LPR byli za rozszerzeniem zapisu o ochronie życia.Chcieli ten zapis sprecyzować,a posłów PiS-u coś podzieliło między sobą,że jedni byli za a drudzy przeciw.Mało brakowało i pogniewałbym się na PiS.Systemu pierwiastkowego nawet nie przeforsowali a jeszcze ten "strajkowy Armageddon" trzeba rozwiązać.
Do diabła teraz z "ochroną zycia". Cholerka, jak za starej komuny - tematy zastępcze, aborcja, agenci, pierwiastek, agenci, UB, agenci, aborcja, agenci, pierwiastek, Unia, agenci - i tak do usrania. Polska jest chora, bardzo chora, trzeba to wpierw naprawić, rozpieprzyć ten cholerny czerwony "szary układ", uzdrowić gospodarkę, finanse, służbę zdrowia - a ci się w moralizatorów bawią. Mafiozi z SLD i ich kompani narobili przez tyle lat błota a obecni zamiast je wysprzątac to się w nim babrzą z radością, mówiąc jeszcze, że to zdrowe... Bo chyba w żadnym z rządów krajów demokratycznych nie siedzą oszuści, obłudnicy, gwałciciele, pedofile, ludzie skazani prawomocnymi wyrokami, złodzieje i rozrabiacze tak jak u nas...?
Powtarzał będę do znudzenia - Nie zbudujesz domu zaczynając od dachu.
02-07-2007 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #48
 
Ks.Marek napisał(a):Ale o so Panu chodziiiii :twisted:
A o to mi chodzi, że tak jest postrzegana Młodzież Wszechpolska w moim środowisku. Powiesz MW a zaczną się głupie uśmieszki.
Głównie chodzi mi o sprawę Parad Równości i o tych, którzy je atakują czyli MW.
Jeśli tego nie robili to zwracam honorki, jesli robili to nie zwracam. W poprzednich postach piszecie, że MW widać odcina się od tych pałających agresją i nietolerancją. Ale i tak będzie miała po wsze czasy złą opinie, nawet jeśli teraz jest oki. Proponuje zmianę nazwy.
MW są również znani ze swoich dziwacznych pomysłów np. na pierwszym roku biologi na pedagogice nasza wykładowczyni poinformowała nas (bo czasem komentowała sprawy w kraju), że MW w związku, ze ma się odbyć Parada Równości, zrobią Pradę Onanistów :shock: Oczywiście możecie sobie to wyobrazić - cała sala pełna śmiechu :roll2:
W moim środowisku i w zapewne wielu MW uważana jest za nietolerancyjne bachory.

[ Dodano: Pon 02 Lip, 2007 12:56 ]
MW jest także postrzegana przez pryzmat LPR'u, który jet nietolerancyjny.
Pamiętacie świetny pomysł Wiceministra Orzechowskiego, w którym huczało w całych mediach, że nauczyciele o orientacji homoseksualnej powinni być zwalniani.
Najbardziej w swych wypowiedziach nietolerancyjny i wkurzający z całego LPRu jest jednak poseł Wierzejski. Jak ja go nieraz słyszę, te jego głupie wypowiedzi, to krew człowieka zalewa.
[Obrazek: 1737.jpg]
Z wszystkich znanych smerfów to on mi Ważniaka przypomina (oczywiście pod względem wypowiedzi) Duży uśmiech .
[Obrazek: obrazki_smerfy_17.jpg]

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
02-07-2007 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Teofil Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 114
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Cytat:MW są również znani ze swoich dziwacznych pomysłów np. na pierwszym roku biologi na pedagogice nasza wykładowczyni poinformowała nas (bo czasem komentowała sprawy w kraju), że MW w związku, ze ma się odbyć Parada Równości, zrobią Pradę Onanistów
Paradę Onanistów organizowała Akcja Alternatywna "Naszość", słynna z licznych niekonwencjonalnych akcji, nie MW. MW była raczej zaliczana do "homoseksualnych i heteroseksualnych bojówek", przed którymi domagali się ochrony :wink:
02-07-2007 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #50
 
Teofil napisał(a):Paradę Onanistów organizowała Akcja Alternatywna "Naszość", słynna z licznych niekonwencjonalnych akcji, nie MW. MW była raczej zaliczana do "homoseksualnych i heteroseksualnych bojówek", przed którymi domagali się ochrony :wink:
Zwracam honor. Kurcze, co za za pomyłka. Byłem święcie przekonany, że to pomysł MW Duży uśmiech

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
02-07-2007 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Helmutt napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):
Aristojos napisał(a):To MW swoim zachowaniem obraża kościół katolicki.
Nicponie, którzy robią złą reklamę Wszechpolakom ponieśli jak mniemam nalezyta karę, i tak trzymać. Ty zaś nie mieszaj do tego Kościoła, bo bedąc poza nim, nie masz prawa nim sobie buzi wycierać.
MW wg mnie wypada najlepiej jeśli chodzi o wszelkie organizacje polityczne w Polsce. Może dlatego, że jeszcze nie dostali się "na szczyty"...?
Bardzo dobrze, że LPR i MW wzięły "rozwód" - "politykierstwo", które uprawia teraz Liga ma się nijak do jej pierwotnych ideałów, zrobili z siebie tanie dziwki łącząc się z cepami z Samoobrony i tłukami z PiS-u. A miało byc tak pięknie.... Smutny
1. Helmutt, zachowaj proszę kulturę wypowiedzi.
2. Nie wiem, czy na pewno jest to rozwód, albowiem do LPR wchodzą ludzie między innymi z MW. Fasada partyjna stanowi oparcie dla programu młodzieżówki.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
02-07-2007 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #52
 
Ks.Marek napisał(a):
Helmutt napisał(a):Bardzo dobrze, że LPR i MW wzięły "rozwód" - "politykierstwo", które uprawia teraz Liga ma się nijak do jej pierwotnych ideałów, zrobili z siebie tanie dziwki łącząc się z cepami z Samoobrony i tłukami z PiS-u. A miało byc tak pięknie.... Smutny
1. Helmutt, zachowaj proszę kulturę wypowiedzi.
Przepraszam bardzo. Będę się starał, żeby się to nie powtórzyło, jednak staraj się zrozumieć moje emocje - ludzie na których głosowałem, w których pokładałem nadzieję (nie tylko ja) robią z Polski kolejny folwark zwierzęcy, kolejne poletko doświadczalne dla swoich naprawdę chorych pomysłów... Można się wkurzyć, nie?

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Wto 03 Lip, 2007 12:54 ]
Dalej off topic ciągniesz drogi Helmucie.
03-07-2007 06:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów