Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy masz odwagę być świadkiem?
Autor Wiadomość
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Bioman napisał(a):ale co jeśli masz do czynienia z zatwardziałymi antyklerykałami, fanatykami innych religii, antymoherowymi beretami itd., itp.
o'pardon; nie zauważyłem pytania

odp.: z takimi zasadniczo jest najłatwiej, bo gdyż ale ponieważ, łatwo ulegają prowokacjom, niemniej:
1. należy pamiętać, że po podrażnieniu pacjenta trzeba zachować profilaktyczny i elastyczny dystans
2. trzeba poznać tajniki aikido;
w tym wypadku głównie aikido intelektualnego; ale zwykłe też czasem się przydaje
[nie wszyscy potrafią się kontrolować aż do końca dyskusji, co z resztą dotyczy obu stron - dlatego właśnie zachęcam do aikido, a nie ju-jitsu]

Bioman napisał(a):Z takimi lepiej nie zadzierać chyba, że obok Ciebie jest szwadron odziału moherowych beretów z ojcem dyrektorem na czele Duży uśmiech
nieno, sory, albo jesteś "Mocnym Inkwizytorem" i tępisz heretyków łącznie z ich herezjami (lub bez), albo dolne zakończenie kręgosłupa jesteś i tak to lepiej się kozy uczyć pasać, a nie stosy palić; więc się Biomanq deczko zdecyduj, bo inkwizytorka to fach dla zdecydowanych samców, a nie dla łzawych bab

i pamiętaj: nie ma takiej taksańskiej i nie ma takiego Mortadela-Kombatanta, co by się mogli równać z precyzyjną, inkwizytorską obróbką skrawaniem (termicznym)

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
06-07-2007 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #47
 
M. Ink. * napisał(a):nieno, sory, albo jesteś "Mocnym Inkwizytorem" i tępisz heretyków łącznie z ich herezjami (lub bez), albo dolne zakończenie kręgosłupa jesteś i tak to lepiej się kozy uczyć pasać, a nie stosy palić; więc się Biomanq deczko zdecyduj, bo inkwizytorka to fach dla zdecydowanych samców, a nie dla łzawych bab
He, he, he ja nie mówiłem o sobie, że się boję. Ja tylko udzielałem rad właśnie do ogółu ludzi Duży uśmiech
Bioman napisał(a):Z takimi lepiej nie zadzierać chyba, że obok Ciebie jest szwadron odziału moherowych beretów z ojcem dyrektorem na czele Duży uśmiech
"Mocny Inkwizytor" to władczy, zdecydowany samiec Duży uśmiech i niczego się nie boi (prawie Duży uśmiech ).

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
06-07-2007 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów