Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usuwanie Postów
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
Usuwanie Postów
Kod:
Twój Post napisany przez Ciebie na: "forum.ewangelizacja.sulechow.net", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: Niski poziom intelektualny postu
Link do tematu: http://forum.ewangelizacj...c.php?t=474Twój post:

Temat: "Rodzina homoseksualna...?"

Przeczytałem parę wcześniejszych postów, ale reszty po prostu się już nie dało. Aż kipi nie wiedzą i brakiem wyrozumiałości. Zauważyłem że bardzo dużo razy odnosicie się do natury, ale czy naturą człowieka jest wierzyć w boga, albo jeździ samochodem lub chodzić do szkoły? To są wybory, atrakcje które każdy z nas musi wybrać. Doceńcie ludzkie wybory, bo ta różnorodność sprawia że świat jest ciekawszy.

Pozdrawiam

Zastanawiam się o jaki poziom intelektualności rozchodzi się moderatorowi?

Cytat:Temat: "O chrzcie dzieci..."

Helmutt: napisałCytat:
Dlatego nie należy do tego dopuścić. I aż żal bierze, gdy "postępowe" państwa europejskie jedno po drugim dają gejom prawa do adopcji dzieci. Bo to nie jest żaden "postęp", jak soę chełpią liberałowie - to jest degradacja społeczeństwa.



Mylisz się to jest postęp, nie ważne jak go nazwiecie jest kierunkiem społecznym; i cywilizowanym, a co do postępu gdybyśmy opierali się tylko na tzw: chrześcijańskim podłożu, to zapewne nadal żylibyście w glinianych domkach.

Ajfen: napisałCytat:
albo uznajecie grzeszność swojego związku i od tej pory już nie żyjecie razem, a dziecko zostaje ochrzczone, albo nie.



Ta wypowiedź jest komiczna.

Tomasz32: napisałCytat:
zy para homoseksualna jest w stanie wywiązać się z takiej przysięgi? Bardzo w to wątpię. Już sam związek osób, które wychowują dziecko będzie dla niego gorszący, ponieważ jest związkiem nie opartym na prawie Bożym lecz na ludzkim i niezgodnym z naturą człowieka.



...dzięki takiemu ludzkiemu prawu mamy cywilizacje, a nie stosy. Co do natury czy homo wśród zwierząt jest nie zgodne z ich naturą? Może im to powiesz?

Helmutt: napisałCytat:
Prawo do adopcji dzieci przez pary homo jest prawem chorym, jest to "chciejstwo" posiadania dziecka bez patrzenia na jego rozwój duchowy przee wszystkim, jest to egoizm, jest to działanie przede wszytskim wbrew naturze.



W sumie to samo; Wbrew naurze? Ludzkiej czy ziemskiej?

Ajfen: napisałCytat:
no bo nie wierzę, aby którekolwiek dziecko samo dobrowolnie wybrało sobie rodziców homoseksualistów.

A w wieku ośmiu, czy nawet dziesięciu lat niewiele się o życiu wie. Tym bardziej, jeśli się nie wzrasta w rodzinie, a żyje w bidulu.



Więc masz słabą wiare; ja uważam miłość rodzicielska czy to hetero czy to homo jest nie zastąpiona.
- Czy ty byłeś kiedyś w bidulu?, chyba nie. Te dzieci mają większe pojęcie o świecie niż jakie kolwiek w innym miejscu... ponieważ o swoje przetrwanie walczą od najmłodszych lat!

A czy nie jest to prawdą? Jak można mówic o takich rzeczach, osobiście uważam że tacy ludzie są bez serca.

Notka do Admina; Nie wiem co ci nie odpowiada w moich postach; nie nakłaniam ludzi do niczego a swoje zdanie wyrażam jasno i klarownie jak na ludzi przystało, nie zauważyłem abym kogoś obraził lub w znaczny sposób skrytykował - uważam że każdy ma prawo wyrazic swoją opinię w mniejszym lub większym stopniu bez urażania innych; szanuje każdego człowieka i oczekuje tego samego.
06-04-2007 21:52
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Przyjacielu, proszę używaj czasami słownika ortograficznego, oki?
Czy to są oryginalne i pełne wersje postów, które napisałeś?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
06-04-2007 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Nie wklejaj tutaj 1/10 posta i nie pisz że to cały. Ludzie :| wklej cały to pogadamy.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
06-04-2007 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #4
 
Tak, właśnie zauważyłem i przepraszam za błąd; przywiązałem większą wagę do konkretnych przyczyn warmów; które uważam za nie słuszne, tzn pierwszy tak ale drugi za odciąganie od religii się nie zgadzam.

ps: przepraszam za ortografię, zapomniałem przekopiowac z worda.
06-04-2007 22:03
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
FINIX napisał(a):ale drugi za odciąganie od religii się nie zgadzam.
To już Ci wyjaśniłam w odpowiednim temacie o co mi konkretnie chodziło.

Cytat:ps: przepraszam za ortografię, zapomniałem przekopiowac z worda.
Nie szkodzi, zdarza się.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
06-04-2007 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #6
 
Co tu się dzieje? Do Moderatora Offca, napisałaś co trzeba ale po co zamknęłaś mi temat?! Nie rozumiem takiego stany rzeczy, próbuje cię jakoś zrozumieć – ale ty chyba nie próbujesz zrozumieć mnie: dopasowałem się do twoich zaleceń i miałem nadzieje prowadzić dalsza dyskusje w pokojowej fazie, ale ty jak byś celowo mnie skazywała na banicje i to ma być wolność na tym forum, pytam gdzie skoro każdego kto coś otwarcie mówi i stara się dopasować ( może mu to wolno idzie ale się stara) zamykacie;
06-04-2007 22:28
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
FINIX napisał(a):ale po co zamknęłaś mi temat?!
Nie zamknęłam.

[ Dodano: Pią 06 Kwi, 2007 22:31 ]
Faktycznie zamknięty. Może zrobił to administartor, nie ja w kazdym razie.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
06-04-2007 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #8
 
No jak nie "Własnowierstwo" Temat zamknięty...
06-04-2007 22:32
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #9
 
Ja zamknęłam bo wiecej offtopów niż czegokolwiek tam bylo poza tym zaraz przed świetami takie prowokacje sobie podarujemy :krzywy:

Pretensje do mnie, ale nigdy zarząd nie był zbytnio doceniany za swoje starania Język

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
06-04-2007 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #10
 
Cytat:bo więcej offtopów niż czegokolwiek

- nio przykro mi walczyłem o swoje, może nie tam gdzie trzeba i jest mi przykro z tego powodu ale nie wiedze sensu zamykania tematu ( W końcu istnieje opcja usuń posty ).

Cytat:zaraz przed świętami takie prowokacje sobie podarujemy

- albo brak zaufania, nie wiem masz cel ku pękowi innowierców?, Miałem teraz kontynuować sobie dobre przemyślenia w tym temacie a ty go zamknęłaś z tak błahego powodu!

Cytat:Pretensje do mnie, ale nigdy zarząd nie był zbytnio doceniany za swoje starania

To może dajcie nam ku temu powód.
06-04-2007 22:39
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Annnika napisał(a):bo wiecej offtopów niż czegokolwiek tam bylo
Akurat mogła się rozwinąć dykusja o własnowierstwie, przynajmniej pomiędzy mną a FINIX'em, i co zabawniejsze wcale nie miałem zamiaru popierać wielce własnowierstwa, a nawet na podstawie "prawa do prawdy" w pewnym przypadku zanegować je.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
06-04-2007 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #12
 
Zgodzę się z przedmówcą, i prosił bym o otwarcie Topicu.
06-04-2007 22:45
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #13
 
No dobra, próbnie Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
06-04-2007 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #14
 
Dzięki za wyrozumiałośc :wink:
06-04-2007 22:55
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Skoro wszystko już jasne, zamykam temat.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
06-04-2007 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów