Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlustruj się sam, zanim inni zrobią to za Ciebie
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Zlustruj się sam, zanim inni zrobią to za Ciebie
7 pytań, 7 odpowiedzi. W ciągu 2 minut otrzymasz odpowiedź, czy jesteś
agentem.

http://lavira.interia.pl/lustracja



O nie, jestem agentem Szczęśliwy A Wy? :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-04-2007 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Offca napisał(a):O nie, jestem agentem Szczęśliwy A Wy? :mrgreen:

Każdy jest agentem, albo nim byc może. :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
07-04-2007 16:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Wita agent Sebastiano.
07-04-2007 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #4
 
Sprawdziłam - każda jakakolwiek kombianacja daje taki sam wynik Język - ale "Hameryki" nie odkryłam Język

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
07-04-2007 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
tez jestem agentem, ale coż takie życie... kto z kim przestaje takim sie staje (a pracujac w gimnazjum sie ma niemal samych agentow)

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
07-04-2007 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #6
 
Annnika napisał(a):Sprawdziłam - każda jakakolwiek kombianacja daje taki sam wynik Język - ale "Hameryki" nie odkryłam Język
wow serio? Język mając 7 pytań i w każdym 3 odp daje to 2187 możliwych ciągów odpowiedzi Język zakładając, że jednorazowe wykonanie testu zajmuje 30s (sprawdzone empirycznie) to prześledzenie wszystkich możliwych odp. zajęło by 18h 13min Uśmiech gratuluje ilości wolnego czasu Język Język Język
07-04-2007 23:29
Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #7
 
sprawdzilam kilka wersji i na tej podstawie wyciagam takie wnioski Uśmiech madralku Język

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
07-04-2007 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Hehe człowiek nie wie o sobie tylu rzeczy xD :roll2:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
09-04-2007 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Cytat:Hehe człowiek nie wie o sobie tylu rzeczy xD :roll2:
Prawda? A wszystkiego można się dowiedzieć z głupiej sieci xD

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-04-2007 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
To się nie dziwie teraz tym którzy rzeczą że w necie jest wszystko :hahaha: :roll2:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
09-04-2007 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sylwia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
No cóż. Agent wyłazi z Ciebie butami razem ze słomą i musisz się z tym pogodzić. Nie możesz zostać dyrektorem supermarketu, ani cieciem w składzie węgla, ale możesz startować na posła, senatora lub szefa wywiadu. Wchodzisz w to?

Napisali mi takie coś.
W sumie ja się nadaje na jakiegos agneta,ale nie takiego jak pisza tutaj,ale bardziej detektywa.Moze zostane nim?A moze policjantka jakas? :wink: :wink:

[Obrazek: 11698037913006ao0.jpg]
08-06-2007 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
ostrożnie z takimi żarcikami - "szeptanka" to dobrze sprawdzona broń do oiśmiesznia innych ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
08-06-2007 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów