Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Almanach poezji
Autor Wiadomość
mak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Almanach poezji
Almanach poezji - Mój znajomy wydaje almanach poezji dotyczącej wiary Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt -podobno będą w nim wiersze i moje. Publikacja ta ma swoją historię licżącą wielu lat. Piszę o tym i dla osób , które lubią pisać i dla osób ,które lubią czytać, Wszystko dla prawdziwych zapaleń ców i miłośników głoszenia ewangeli poezją!
09-04-2007 00:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
a jakie z tego sa zyski (czytaj:korzysci)?

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
09-04-2007 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Oprócz Bóg zapłać- możliwość pozyskania egzemplarzy książki po cenie druku- czyli po cenie mniej niż 50procent tańszej (w dowolnej ilości-) pomoc redakcyjna nad własnym tekstem. No i możliwość dla młodych i debiutujących zaistnienia na rynku. Wydawanie raczej w formie pewnego rodzaju spółdzielni.Pozyskane egzemplarze można podarować lub odsprzedać. Przy braku finansów można zamówić naprawdę symboliczną ilość byle teksty dotyczyły wiary, ewangelii i były na jakimś w miare poziomie- dały się czytać.
09-04-2007 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
pytam, bo jakies 2 lata temu wydalam wlasny tomik, nakladem domowym na wlasnej drukarce. Moze warto by bylo z tym wyjsc gdzies poza wlasna wspolnotę?

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
09-04-2007 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów