Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kongres OWDŚ w Częstochowie 2007
Autor Wiadomość
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
witali Uśmiech konferencja o nadziei byla fajna, a tę pierwszą szczerze mówiąc przespałam. I czego żałuje to że na modlitwie tej w grupach mnie nie było ;( Ale tak ogółem to byłam na Kongresie po raz pierwszy i podobało mi sie Uśmiech

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
21-05-2007 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
mazik napisał(a):I czego żałuje to że na modlitwie tej w grupach mnie nie było
ja juz wysiadłam na całego na czas tej modlitwy. u nas pierwszy raz pojechała pewna osoba - lekarz, więc rzec moge że miałam osobistego lekarza :mrgreen: .Więc stwierdzam że Bóg się o takie prozaiczne kwestie zatroszczył , bo pojechałam po 4 latach na kolejny Kongres....a wczesniej nie mogła z powodów technicznych :diabelek:


Cytat:witali
to super :mrgreen:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
21-05-2007 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
Mi się Mc. Donalda zachciało i poszłyśmy z koleżanka i tak jakoś nie wtrafiłyśmy na tę modlitwę... Smutny Też miałam lekarza w grupie Uśmiech
u mnie jedna babeczka zemdlala i ja do szpitala zabrali ....

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
21-05-2007 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Pogoda była odpowiednia na zasłabnięcia ;P Mi tak jak 4 lata temu serce wysiadło na nieodpowiedniej stacji....ale to nic Uśmiech

Ale pytali się o grupe z Nowej Soli Uśmiech

ogólnie warto było pojechać pomimo wszystko. Mam nadzieje że tego czasu nie zmarnuje i to co się tam wydarzyło, te łaski jakimi obdarzył nas Bóg nie zmarnuje [-o<

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
21-05-2007 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #80
 
A z Sulechowa ktoś był? Bo jakoś nie zauważyłam entuzjazmu na wieść o tym, by się może spotkać.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
21-05-2007 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
rachel napisał(a):Ale pytali się o grupe z Nowej Soli
no :> haha

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
21-05-2007 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PTRqwerty Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #82
 
Podjechałem na 5 godzinek na Kongres. Nie uczestniczyłem w nim osobiście, siedziałem z boku. A raczej z przodu - bezpośrednio pod wyniesieniem na którym grała WMU. Czyli siedziałem w cieniu i chłodzie. Widziałem przed sobą tłum ociekający potem. Miałem też dobry widok na prelegentów. Zwiedziłem też Salę Rycerską. Pewna zakonnica zjechała mnie za to, że robiłem zdjęcia Drodze Krzyżowej - muszę przyznać, że Pan dał jej spory charyzmat ustawiania ludzi do pionu.
No cóż... trudno omawiać świadectwa. Cóż mogę powiedzieć gdy ktoś opowiada swe życie, w którym choroba spowodowała ogromną traumę. Pozostaje tylko z szacunkiem słuchać tych przeżyć.
Zaskoczył mnie natomiast p. Budziaszek. Tak się składa, że jest z mojej parafii i w zasadzie kojarzę go jako statecznego pana z sąsiedniej ławki. Może to dziwne, ale zdziwiło mnie jak łatwo nawiązał z Wami kontakt. No, ale w sumie kto jak kto, ale on ma tu doświadczenie.

Z negatywnych wydarzeń - po lody stało się w bardzo długich kolejkach. Masakra.

[Obrazek: if.png]
21-05-2007 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #83
 
PTRqwerty napisał(a):Zaskoczył mnie natomiast p. Budziaszek.
To ten ze Skaldów?

A w ogóle szkoda, że tak wyszło, że się tylko minęliśmy Piotrku i nie było czasu pogadać.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
21-05-2007 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PTRqwerty Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #84
 
Oj no - rozmawialiśmy. Tyle, że krótko. Nadrobimy na forum Oczko

[Obrazek: if.png]
21-05-2007 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #85
 
PTRqwerty napisał(a):Nadrobimy na forum Oczko
Czyżbyś miał zamiar pojawiać się tu częściej niż ostatnio? ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
21-05-2007 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PTRqwerty Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #86
 
A przyjmiecie agnostyka? :wink:

[Obrazek: if.png]
21-05-2007 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #87
 
PTRqwerty napisał(a):A przyjmiecie agnostyka? :wink:
Och, cóż za zamiana, czyżby wynik Kongresu? ;P

Przyjmiemy, tylko dziwi mnie skąd Twój agnostycyzm raptem.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
21-05-2007 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PTRqwerty Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #88
 
Trudno być częścią społeczności, której członkowie sami ci sugerują, że jesteś inny.

[Obrazek: if.png]
21-05-2007 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #89
 
PTRqwerty napisał(a):Trudno być częścią społeczności, której członkowie sami ci sugerują, że jesteś inny.

Po co sugerujesz się sugestią innych? Masz czynić tak, jak Ci podpowiada serce, a nie co mówią ludzie.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
21-05-2007 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PTRqwerty Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #90
 
Nie kuś mnie wiarą Oczko
A tak na poważnie, to nie mam już siły kolejnej osobie tłumaczyć, że jeśli coś powinien zrobić polski katolik, to pozwolić by ziarno obumarło, a potem ewentualnie wydało plon stukrotny. Daję Ci w każdym razie słowo, że jeśli kiedyś wybiorę jakąś religię, będzie to kościół katolicki Duży uśmiech

[Obrazek: if.png]
21-05-2007 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów