Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bal dziewic
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Annnika napisał(a):a najlepiej jak oba idą w parze Duży uśmiech
Czasem to niemożliwe z różnych powodów. Nie tylko dlatego, że facet "wykiwał". Moja znajoma miała torbiela na jajniku i operacyjnie straciła błonę dziewiczą.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-04-2007 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Annnika napisał(a):Czasami psychiczne - moralne dziewictwo o wiele bardziej cenne od fizjologicznego... a najlepiej jak oba idą w parze Duży uśmiech

i tu zostala zawarta cala esensja dziewictwa.

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
19-04-2007 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Cytat:Wszystko jest do kupienia – nawet Cnota i to przez duże! Kobiece perfumy o nazwie "Virtue" (cnota) wyprodukowała chrześcijańska firma w USA, która chce, aby jej produkt zbliżył kobiety do Boga. Wśród wielu dodatków zapachu pojawiają się składniki znane z Pisma Świętego – kadzidło, mirra, a także figa.

Inspiracji szukaliśmy w Biblii. Tworzenie "Virtue" było podróżą i przygodą przez zapachy oraz Pismo z zadziwiającymi cudami, które potwierdzały nasze wybory – powiedział Rick Larimore, przedstawiciel producenta, firmy IBI z miejscowości Orange (CA) w USA. Nasze perfumy przynoszą dar wonności i nadziei odnowionego ducha. Nikt tego wcześniej nie zrobił z perfumami, które przypominają nam o często znikomej, łączności z Bogiem – dodał.

Za "uduchowione" wonności, które mają pomagać również przy modlitwie, trzeba zapłacić 80 dolarów. Produkt dostępny jest w małym flakoniku z pozłacanym dozownikiem.

http://www.ekumenizm.pl/content/article/...801507.htm

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
02-05-2007 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Scott cytując www napisał(a):wyprodukowała chrześcijańska firma w USA, która chce, aby jej produkt zbliżył kobiety do Boga. Wśród wielu dodatków zapachu pojawiają się składniki znane z Pisma Świętego – kadzidło, mirra, a także figa.

A ta chrześcijańska firma to Kościół Nowo - Niebiesko - Botanicznie - Ewageliczny :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
02-05-2007 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Cytat:Wśród wielu dodatków zapachu pojawiają się składniki znane z Pisma Świętego – kadzidło, mirra, a także figa.

To nawet interesujące. W Piśmie Świętym o wielu wonnościach używanych dawniej też się dowiemy. Gdzieś w NT była mowa np. o olejku nardowym, który zużyła pewna niewiasta. Wylała go na stopy Chrystusa i swymi włosami je otarła.
26-07-2008 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #21
 
Polonium, nic to się ma do głównego tematu. PRZESTANIESZ SPAMOWAĆ :?: :!: Trzecia taka uwaga Twoja w tematach ni przypiął ni wypiął, jak sprawdzam ostatnie wypowiedzi...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
26-07-2008 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Podstępny artykuł, ot co.

Albo specjaliściz Bravo:
Cytat:Pierścienie dziewictwa na palcach i deklaracje o wstrzemięźliwości seksualnej to dla niektórych gwiazd podstawa w budowaniu scenicznego wizerunku. Czy są w tym wszystkim szczerzy?! Zachęcamy Was do dyskutowania na temat artykułu z BRAVO na stronie BRAVO.pl...

Przeczytajcie zatem nasz materiał w gazecie i dyskutujcie o nim w necie. Czy dziewictwo deklarowane przez Jonas Brothers i Miley Cyrus to prawdziwa cnota czy ściema?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-08-2008 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
A ja nie jestem dziewicą... :cry: choć bardzo chciałam być nią do ślubu, zachować cnotę dla męża.... tak bardzo chciałam... ;( ale to nie było zależnie ode mnie... zabrał mi to co najcenniejsze.

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
13-08-2008 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
nieaniu, napisalas o strasznym przezyciu.wspolczuje.
ale to nie sprawia, ze musisz sie czuc niedziewicą.

[Obrazek: mysz4.gif]
13-08-2008 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #25
 
Czystość i dziewictwo to nie tylko biologiczna tkanka Oczko - ale przede wszystkim serce.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
13-08-2008 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
Tak wiem o tym, ale... to trwało tak długo. Ja już się nie czuję dziewicą, bo zbyt wiele razy się to powtórzyło.

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
13-08-2008 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
mam nadzieję,że już nie trwa? Zawsze masz szansę na poczucie się lepiej.

A z tym dziewictwem biologicznym to były kiedyś historyjki,że koleżanki prosiły kolegów o przerwanie błonki, by czuc się "bardziej na czasie".

I inne historyjki,że decydowały się na stosunek,żeby po przerwaniu błonki mieć mniej bolesny okres.

[Obrazek: mysz4.gif]
20-08-2008 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
nieania, nie dawno czytałam książkę pod tytułem Czystego Serca tam baradzo pięknie i prosto jest napsane odnośnie dziewictwa. i mocny akcenty jest na dziewictwo duchowe. Uśmiech teraz nie moge sobie przypomnieć autora, ale jak odkopię ksiązkę to podam.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
20-08-2008 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #29
 
Myszkunia napisał(a):decydowały się na stosunek,żeby po przerwaniu błonki mieć mniej bolesny okres
... co jest kolejnym mitem i zabobonem bo brak błonki nie zmienia gospodarki hormonalnej...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
20-08-2008 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
Jólka napisał(a):nieźle, kiedys na wierze czytalam o sprzedarzy koszulek z napisem "Jestem dziewicą"

A matko... straszne... w życiu bym takiej koszulki nie założyła... poza tym to moja prywatna sprawa i po co to ogłaszać całemu światu... poza tym teraz są te bluzki przerobione... można to na Woodstocku zauważyć... Z resztą po co manifestować taką rzecz?

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
20-08-2008 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów