Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co dobrego wydarzyło się ...
Autor Wiadomość
inis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #61
 
Zaczynam doceniać to, co się dzieje w moim życiu. Bo przecież wszystko ma sens... Uśmiech
28-04-2007 08:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
była moja siostra ... xD

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
28-04-2007 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #63
 
Byłam w Dobrym Mieście na Kolegium Odpowiedzialnych i Liderów i bardzo ważne rzeczy tam usłyszałam Uśmiech No i posługiwałam jako animatorka :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
28-04-2007 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #64
 
Offca napisał(a):Byłam w Dobrym Mieście na Kolegium Odpowiedzialnych i Liderów i bardzo ważne rzeczy tam usłyszałam Uśmiech No i posługiwałam jako animatorka :krzywy:

zapomniałas dodać "a jutro spotkam się z Julką..."



znaczy to ja spotkam sie z koffaną Offcą

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
28-04-2007 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #65
 
Julia napisał(a):zapomniałas dodać "a jutro spotkam się z Julką..."
Ale to dopiero jutro :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
28-04-2007 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
wyjaśniłem sprawe z wpłaconą kasą za telefon który nie doszedł jeszcze, na na wariackich papierach zdobyłem formularz na rekolekcje mamrowskie- ile sie przy tym działo potem podpisy do niego w kurii, :mrgreen: :mrgreen: można by powieść napisać, w koncu zapisałem sie na rekolekcje,szkoda że na rezerwówke...No ale cóż- taka wspólnota że ludzie widzą że warto... Spotkałem znajomych, zupełnie nieznana dziewczyna mi sie rzuciła na szyję- pomyłka, ale jaka miła. Język W pociągu zagadałem do nieznajomego kolesia i okazało sie że ma prawie identyczne zainteresowania jak ja świetnie sie gadało. No i umocniłem swoją wiarę przez krótką aczkolwiek głęboką modlitwę w mamre w 2 strone jechałem z młodym małżeństwem - ale mieli fajną córeczkę.. te małe dzieci.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
28-04-2007 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #67
 
wyjaśniło się, co za nieznany numer do mnie dzwonił

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
28-04-2007 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Julia napisał(a):wyjaśniło się, co za nieznany numer do mnie dzwonił
do mnie ludzie dzwonili, pisali- ale telefonu nie wziąłem ze sobą. W końcu wyjaśniłem wszystko...

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
28-04-2007 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #69
 
a ja zrozumiałam jak to jest wspaniale kochać i być kochaną...

dziękuję...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
28-04-2007 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #70
 
Miałam dziś wspaniałą rozmowę z człowiekiem, dzieki któremu jestem na tych studiach na których jestem, oprócz tego usłyszałam słowa, które były mi bardzo potrzebne, pokazały mi pewną prawdę o mnie. Poza tym coraz bardziej wyraźnie widzę czym chcę się zająć w swojej dalszej pracy naukowej.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
30-04-2007 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Odwiedziła mnie Maria oraz dostałam dziś bukiet tulipanów xD

dostałam do czytania bardzo mądrą książkę

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
30-04-2007 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
po raz pierwszy od nie wiem kiedy poradzilam sobie prawie z całym dniem...

[Obrazek: mysz4.gif]
30-04-2007 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #73
 
własnie odsłuchałam zaległą wiadomość na poczcie głosowej, to miłe wiedzieć że ktoś się o ciebie tak troszczy.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
30-04-2007 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
skonczylem pisac prace maturalna z polaka :wink:

http://www.ewangelizatorzy.pl
30-04-2007 23:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Przeżyłem dzisiaj. Ciekawe, co będzie jutro...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-04-2007 23:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Wróć do góryWróć do forów