Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co dobrego wydarzyło się ...
Autor Wiadomość
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #346
 
Z tym francuskim to jest tak: trzeba najpierw przygotować się psychicznie. Czyli przejść na odpowiedni poziom absurdu. Pomocny może być Monthy Pyton itp. A potem to już człowieka nic nie dziwi i jest w stanie przełknąć nawet to, że choć widzi piękne -ent, to wcale go nie czyta, choć jeszcze przed chwilą -ons nie dawało się zjeść. Że 76 to 60 i 16, 77 - 60 i 10 i 7, a 98 - 4 razy 20 i 10 i 8 Duży uśmiech

Z francuskim po prostu nie ma co dyskutować. On żyje własnym życiem i własną logiką. A raczej to życie polega na wymykaniu się wszelkiej logice. Co więcej, na każdym kroku udowadnia, że nie da się zamknąć w żadnej regule, więc wierzga, kopie i gryzie, zostawiając więcej wyjątków niż reguł.

A ja i tak dam radę! Duży uśmiech


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
17-06-2007 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #347
 
angua napisał(a):A ja i tak dam radę!

8) =D> fajowy jest bo mozna dostać pomieszania :mrgreen:
wole niemiecki , bo o dużo łatwiej się wymawia mi np.naziwska generałów,polityków Duży uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
17-06-2007 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #348
 
No, niemiecki jest super! Angielskiego nigdy jakoś szczególnie nie lubiłam, ale już rozumiem, czemu świat postanowił go używać Oczko A francuski ma duszę niepokornego oryginała i tyle. Trzeba uszanować Oczko


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
17-06-2007 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #349
 
Byłam u spowiedzi u świetnego księdza (zawsze się od niego z uśmiechem na twarzy wychodzi Oczko ) no i właśnie obejrzałam ostatni odcinek drugiej serii "Rancza", który przyprawił mnie o kolejny uśmiech i optymizm :mrgreen: \Duży uśmiech/

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-06-2007 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #350
 
na forum jest nas dwoje z Susza Duży uśmiech

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-06-2007 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sylwia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #351
 
Wygrałam tortownicę na festynie w Kopanicy. <Jupi>

[Obrazek: 11698037913006ao0.jpg]
17-06-2007 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #352
 
Wygrałam pocztówki z wierszami w KRP Uśmiech
a tak mało trzeba Duży uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
17-06-2007 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #353
 
Podobno jestem ulubioną kursantką szefa szkoły jazdy :hahaha: A ponadto całkiem dobrze mi się dzisiaj jeździło ze Zbychem na najbardziej rozgraconym Punto w firmie ;P A niedługo wychodzę na olsztyńskie czuwanie OWDŚ :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
18-06-2007 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLvA Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #354
 
zdałam na 5,0 egzmin z anatomi po 4 godzinach czekania i stresu, zaliczyłam analizę po niespodziewanej dopytce i teraz odreagowuje, bo czuję się jakby mnie przeżuto przewacowano i wypluto (<-choć to już chyba powinnam wpisać 'podziel się ze mną swoim bólem' ;P ) \Duży uśmiech/ :jupi:

http://www.blaskprawdy.fora.pl/
18-06-2007 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #355
 
Dostałem dziś młotek od Offcy i Jólki :mrgreen:
Żebym miał czym sobie i im głupie pomysły z głowy wybijać :twisted:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
18-06-2007 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #356
 
Ks.Marek napisał(a):Dostałem dziś młotek od Offcy i Jólki
Żebym miał czym sobie i im głupie pomysły z głowy wybijać

a co? my niby mamy głupie pomysły?

Henryk zrobił mi okład z kota...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
18-06-2007 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #357
 
Ks.Marek napisał(a):Dostałem dziś młotek od Offcy i Jólki :mrgreen:
Żebym miał czym sobie i im głupie pomysły z głowy wybijać
Jak ksiądz to zaliczył do dobrych rzeczy, to dobrze xD

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-06-2007 00:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #358
 
Wlepiłem sobie ostrzeżenie :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
19-06-2007 00:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #359
 
ks. Mareck ma órodzinky

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
19-06-2007 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #360
 
wyjaśniła się kwestia krucjaty Uśmiech

[ Dodano: Wto 19 Cze, 2007 13:52 ]
Zaszczepiłam się Duży uśmiech teraz dopiero kolejna porcja za 5 miesięcy ;P

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
19-06-2007 00:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Wróć do góryWróć do forów