Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co dobrego wydarzyło się ...
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #361
 
Miałam dzisiaj "chrzest bojowy" xD

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-06-2007 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karusia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #362
 
Cytat:Miałam dzisiaj "chrzest bojowy" xD
a co to? ;P groźnie brzmi... Duży uśmiech


Widziałam dzisiaj kuzynkę po jakiś trzech czy czterech miesiącach i się dowiedziałam, że znowu zostanę ciocią Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
19-06-2007 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #363
 
Bardzo dziękuję Karusi za obecność i za wczorajszą rozmowę.Dodałbym:Dobranoc! tak jak przy "koszyczku",ale jeszcze jest widno.

A jak ktoś był na obozach to wie,o jaki "koszyczek" chodzi.I był jeszcze "cichy przyjaciel" ale tu na forum nie ma anonimów niestety.
19-06-2007 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karusia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #364
 
Cytat:Bardzo dziękuję Karusi za obecność i za wczorajszą rozmowę.
Yyyyyyyyyy....... Rozmowę o LPR? ;P
Cichy przyjaciel zawsze jest na rekolekcjach Oczko

27.06. jadę do Gdańska na rekolekcje Uśmiech
19-06-2007 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #365
 
Karusia napisał(a):a co to? ;P groźnie brzmi... Duży uśmiech
Bo było trochę groźnie, dlatego "chrzest bojowy" xD Ale twarda byłam, nie dałam się :mrgreen:


Byłam sobie na spacerze w lesie.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-06-2007 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karusia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #366
 
Nie idę do szkoły na próbę-grunt to bunt \Duży uśmiech/
20-06-2007 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #367
 
zdałam wczoraj egzamin z prawa rzymskiego, a dziś uzyskałam awans na nauczyciela kontraktowego

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
20-06-2007 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RySia :) Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #368
 
ukończyłam kurs pierwszej pomocy i mam tytuł ratownka przedlekarskiego Duży uśmiech Uśmiech
ale tak naprawdę to cieszę sie,ze dziś poradziłam sobie z padaczka kolezanki i mogłam pomóc. Uśmiech

[ Dodano: Sro 20 Cze, 2007 16:17 ]
Jólka napisał(a):zdałam wczoraj egzamin z prawa rzymskiego, a dziś uzyskałam awans na nauczyciela kontraktowego
gratulacje Jóóólka Uśmiech Duży uśmiech

CZerwone: stój!
Zielone: jed?!
Pomara?czowe: Ry?ka!!! Duży uśmiech

...id? ?ni? niemo?liwe, burzy? wszech?wiaty, rozdziera? rzeczywisto?ci w imi? Ojca i Syna... ju? dobrze. :*
20-06-2007 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #369
 
RySia :) napisał(a):to cieszę sie,ze dziś poradziłam sobie z padaczka kolezanki i mogłam pomóc.
=D> =D>

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
20-06-2007 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLvA Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #370
 
dziś przed egzaminem spotkał mnie jakiś żulek i bańką oparów alkoholowych dookoła siebie, nic ode mnie nie chcąc, życzył mi miłego dnia i powiedział że mam ładną fryzurkę :mrgreen:
a po egzaminie zerzarłyśmy (to chyba dobre słowo 8) ) litrowe lody z koleżanką :mrgreen:

http://www.blaskprawdy.fora.pl/
21-06-2007 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #371
 
MaLvA, ja z kumpelą równiez po zdanym egzaminie zeżarłyśmy lody .... ;P

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
21-06-2007 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLvA Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 141
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #372
 
Rachel napisał(a):MaLvA, ja z kumpelą równiez po zdanym egzaminie zeżarłyśmy lody .... ;P
widzisz, to że go zdałam dowiedziałam się jakby już PO 'obżarstwie' :diabelek: i to jest kolejna dobra wiadomość dziś, zaliczenie egzaminu, który myślałam że będę pisać we wrześniu... jednym słowem znów doprzodu Uśmiech

http://www.blaskprawdy.fora.pl/
21-06-2007 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #373
 
A ja mam 14. sesję zakończoną bez poprawki...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
21-06-2007 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #374
 
Dostałam od koleżanki czekoladę =P~

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
21-06-2007 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karusia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #375
 
Karusia absolwentka Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Miłe zakończenie szkoły Uśmiech później wyskok na hmm "świętowanie" i świat się kręci :diabelek:
21-06-2007 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów