Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o modlitwe
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #331
 
Proszę o modlitwę za dzisiejszą moją rozmowę z duszpasterzem. Od tego zależy cały mój dalszy rozwój duchowy i formacyjny Uśmiech

Druga intencja jest o wiele poważniejsza:

Proszę o modlitwę za moją babcie, o odzyskanie sił po operacji, o zdrowie jeśli taka Boża wola a jeśli inna - o bezbolesne odejście (rak krwi).

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
28-07-2010 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #332
 
Annniko, będę pamiętać Przytulanie

Ja ponownie proszę o modlitwę; proszę o modlitwę za ojca syna mojej kuzynki; miał 45 lat; kilka dni temu utopił się w morzu Smutny Proszę o modlitwę, o wieczną radość dla niego...
[center]
Dobry Jezu, a nasz Panie,
daj mu wieczne spoczywanie
.
[/center]

[center][Obrazek: candleburninggif.gif][/center]

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
28-07-2010 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #333
 
Panie Boże, ilu jest ludzi, tyle jest historii ludzkich, jak Ty Boże to wszystko ogarniasz. #-o
Jeśli chodzi o wakacje, to one zawsze zbierają swoje żniwo.
Daj tym ludziom, którzy odeszli do Ciebie wieczny odpoczynek, prosimy Cię Panie. :cry:

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
28-07-2010 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #334
 
Za nas, którzy chcemy być zbawieni, proszę Cię, Boże, okaż nam Twoje miłosierdzie i zbaw nas. Czyż nie tego chcesz? By jak najwięcej ludzi było zbawionych? Czyż nie umiłowałeś swoich dusz, swoich dzieł drogocennych, swoich dzieci... zbaw nas... okaż miłosierdzie... Panie na wysokościach, spójrz okiem łaskawym... mimo krzywd, które przez krzyż Ci zadajemy...

proszę, zbaw nas

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
07-08-2010 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #335
 
Polecam Ci Panie rejony dotknięte powodzią, w szczególności Bogatynię i Zgorzelec. Tam sytuacja w tej chwili jest dramatyczna. Błagam Cię Panie pomóż tym ludziom, aby im niczego nie zabrakło, otocz ich troskliwą opieką Bożą.... Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Panie...

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
08-08-2010 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #336
 
A ja ci polecam Panie wszystkich walczących z krzyżem na którym ty wykupiłeś nas od śmierci a który wielu ludzi niszczy, opluwa i gardzi nim jak przedmiotem. Oświeć ich umysły, przebacz im grzechy i uzdolnij ich do miłości krzyża, niech on stanie się także dla nich symbolem zbawienia a nie potepienia.

Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Panie

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-08-2010 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #337
 
Proszę was o modlitwę za mnie. Dwa lata temu leżąc na oddziale ginekologii usunięto mi operacyjnie torbiel. Wtedy była jedna, ale od trzech dni wiem że znów mam, tym razem aż dwie, które nie są małe. Ja mam taką cichą nadzieję, że uda się tabletkami rozbić te torbiele, w przeciwnym razie grozi mi znów operacja. Dwa lata temu był to dla mnie ogromny stres... ale uratowano moje macierzyństwo. Jednak ponowna obecność torbieli niepokoi mnie oczywiście. Proszę was pomódlcie się aby to wszystko pomyślnie się ułożyło; błagam pomódlcie się aby znów moje macierzyństwo zostało uratowane Smutny Bardzo mnie zmartwiła pani doktor moja kiedy na jednej z ostatnich wizyt powiedziała mi, że mój zegar biologiczny już tyka; ja wiem dobrze ile mam lat i że to późny wiek na staranie się o pierwszego maluszka, ale pomimo to jestem pełna nadziei; błagam raz jeszcze: pomódlcie się Smutny

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
03-09-2010 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #338
 
Proszę o modlitwę za mnie, żebym zaliczyła ostatnią sesję egzaminacyjną. Jutro mam trudne zaliczenie.

piano napisał(a):pomódlcie się Smutny
Pomodlę się na pewno. Przytulanie
06-09-2010 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #339
 
piano, a biblijna Sara-żona Abrahama? Spójrz, jakie cuda czyni Stworzyciel ?
Bądź dobrej myśli.
Za ciebie aga też się pomodlimy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
08-09-2010 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja Niedostępny
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #340
 
podzielę sie że jak pisąłam w kwietniu prosząc o modlitwe tak Łukasz wczoraj odnowił swoje śluby zakonne a od października zaczyna teologie w Krakowie.
Dziękuję Pani za Twoje dzieło które czynisz w Łukaszu.
11-09-2010 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #341
 
Dowiedziałam się przed godziną, że zmarł wczoraj ksiądz, który bywał z nami na pielgrzymkach po Europie. Miał zaledwie 33 lata. Niezapomniany opiekun duchowny pielgrzymek - wspierał zawsze radą i był duchowym wsparciem wszystkich pielgrzymów. Kochaliśmy Go, jak brata.
Robił doktorat i miał szerokie kontakty w Rzymie, zapowiadał się na wybitnego myśliciela Kościoła.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a śiwiatłość wiekuista niechaj mu świeci. niech odpoczywa w pokoju wiecznym, ks. Sławomir Jopek.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
11-09-2010 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #342
 
A ja polecam modlitwie naszego nowego współpracujacego kapłana ks Sylwestra Pactwę, który udaje się na rekolekcje. Módlmy się za niego, aby Bóg czuwał nad nim i chronił go od złego, aby słowo które będzie głosił trafiało do serc słuchających i za te rekolekcje, aby przyniosły dobre owoce.

Módlmy sie także za innych naszych kapłanów, którzy współpracują z nami lub którzy są w tarkcie podejmowania decyzji o współpracy lub ich współpraca jest zależna od przełożonych, aby wszystko poszło pomyślnie a przełożeni wyrazili zgodę na taką działalność EWangelizacyjną.
Kapłanów nam potrzeba i też warto i w tej intencji się modlić, aby udało się nam zaprosić jeszcze innych kapłanów i osoby duchowne, także siostry zakonne.

[-o< :ks:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
12-09-2010 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kara94 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #343
 
Proszę was o modlitwę za moją koleżankę Magdę o nawrócenie. Sprawa jest pilna, zły dziewczynę wykańcza. Z góry dzięki za każde westchnienie do Pana!
13-09-2010 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #344
 
Pomódlcie się, proszę, za moją siostrzyczkę i jej dzidziusia.
19-09-2010 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #345
 
Ja polecam modlitwie księży i braci zakonnych głoszacych rekolekcje, aby przyniosły one dobre owoce i aby Bóg umacniał głoszących te rekolekcje. Polecam też modlitwie nasze dzieło Ewangelizacyjne : portal i forum, aby także dawały dobre owoce i aby Bóg postawił na naszej drodze osoby, które będa nam pomagały w tej pracy, w tym także osoby duchowne.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-09-2010 17:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów