Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o modlitwe
Autor Wiadomość
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #361
 
Ja nie mogę osobiście tym razem jechać, dlatego ciebie T-32S proszę o modlitwę za mnie, za moje zdrowie szczególnie. Niech Dobry Bóg ma mnie w swojej opiece.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
15-11-2010 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #362
 
Proszę o modlitwę za mojego ojca Zbigniewa, jutro 2 grudnia minie 38 lat od jego śmierci, dziś o 17:00 jest Msza Św. za niego; bardzo proszę pomódlcie się o wieczną radość dla niego... [*] Smutny
01-12-2010 07:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #363
 
[*] Łącze się w modlitwie.
Daj mu Trójco Święta nigdy nie pojęta odpoczynek wieczny w niebie bezpieczny.

[ Dodano: Sro 01 Gru, 2010 09:23 ] ***
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/art.../402139545

Ksiądz Romuald Biniak nie żyje

Proszę również o modlitwę.

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli sie z innymi.
Jan Pawel II
[Obrazek: tententego.gif]
01-12-2010 10:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #364
 
A ja proszę o modlitwę w swojej intencji, bym w końcu zostawił wszystko to co złe raz na zawsze za sobą.
01-12-2010 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #365
 
Niech cię Pan wysłucha Shou i pomoże ci w tym oderwaniu sie od tego co niszczy twoje życie, niech prowadzi ciebie drogą, która prowadzi do zbawienia.

Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Panie.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
01-12-2010 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #366
 
Arek napisał(a):Ksiądz Romuald Biniak nie żyje

Proszę również o modlitwę.
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. [*]

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
01-12-2010 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #367
 
„Jest w niej siła i wola walki” – tak przyjaciele mówią o aktorce Gabrieli Kownackiej, która znów zmaga się z rakiem. Kilka lat temu intensywne leczenie i chemioterapia dały rezultaty: rak cofnął się i Kownacka wróciła na deski teatru oraz plan serialu „Rodzina zastępcza”. Teraz znów musi walczyć.
Zmarła aktorka, kobieta piękna i zdolna, przegrała walkę z chorobą. Kownacka była słabsza od raka, dała mu się pokonać. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
01-12-2010 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #368
 
To wielka strata dla polskiej sceny aktorskiej. Bardzo polubiłem ta aktorkę za ten serial "Rodzina zastępcza". Niech Bóg przyjmie ja do siebie.

Proszę też o modlitwe w intencji naszego moderatora Wojtka 37. Potrzebuje wsparcia modlitewnego, aby Bóg uleczył to co chore, aby dał Wojtkowi wewnetrzny pokój.

Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Panie. [-o< :ks:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
07-12-2010 02:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #369
 
Bardzo proszę o modlitwę za człowieka, który jest dla mnie jak brat, to syn mojego św.pamięci ojczyma. Od dłuższego czasu choruje na nowotwór, dostaliśmy też przykrą wiadomość: lekarze mu powiedzieli, że zostało mu pół roku życia... zrezygnował z chemioterapii Smutny trudno mi jest z tym wszystkim pogodzić Smutny przecież dopóki człowiek żyje to jest nadzieja, prawda? Smutny błagam, pomódlcie się za mojego brata.
07-12-2010 06:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #370
 
piano, też dowiedziałam się wczoraj o ciężkiej chorobie mojej znajomej, cóż, Pan Bóg kieruje naszymi losami, Jemu trzeba zawierzyć. Jezu, ufam Tobie - powtarzam to zawsze ilekroć mam chwile zwątpienia. A najłatwiej to zwątpić. Może go wesprzecie słowami.
Jezu daj mu siłę i nadzieję. O to prosimy Cię Panie. Przytulanie

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
07-12-2010 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #371
 
Ja polecam wszystkie rodziny, szczególnie te, które są biedne, rozbite, wielodzietne a także tych wszystkich, którzy nie widzą jak bardzo niszczą rodziny swoim postępowaniem, swoimi często nieprzemyślanymi decyzjami.

CIEBIE PROSIMY, WYSŁUCHAJ NAS PANIE.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
09-12-2010 03:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #372
 
Mamy Adwent, zbliżają się święta; módlmy się za osoby samotne aby nikt nie pozostał sam, szczególnie proszę o to dla osób samotnych i bezdomnych.

CIEBIE PROSIMY, WYSŁUCHAJ NAS PANIE.

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
09-12-2010 06:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #373
 
Módlmy się za tych, którzy słuchają nie słysząc, którzy czytając, widzą nie to co jest napisane, ale to co uważają, że jest (powinno wg nich być) napisane.
Módlmy się za nich o otwarcie oczu i uszu oraz umysłu.
Ciebie prosimy..........

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
09-12-2010 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #374
 
wysłuchaj nas Panie

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
09-12-2010 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #375
 
A ja polecam modlitwie dzieła misyjne, szczególnie siostre Tadeuszę ze zgromadzenia sióstr dominikanek oraz jej współsiostry pracujące na misjach w Kamerunie, aby ta praca przyniosła wiele dobrych owoców oraz aby siostra mogła bezpiecznie dotrzeć do Kamerunu, gdyz obecnie jest w naszym kraju i po niedzieli wybywa już do słonecznego Kamerunu.

Dodam tylko, że siostra także otoczy opieką modlitewną nasz portal a po przybyciu do Kamerunu postara sie odpowiedziec na kilka pytań w ramach wywiadu - termin uzgodnię z siostrą. Uśmiech

Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Panie.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-12-2010 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów