Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o modlitwe
Autor Wiadomość
dominik_1983 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 0
Post: #61
 
Witam!

Proszę o modlitwę w następujących intencjach:

1. Za mnie z prośbą o dar czystości, łaskę zdrowia, pokoju, siły oraz światło Ducha Świętego na każdy dzień.

2. Za Wspólnotę METANOIA , do której należę wraz z naszym opiekunem o. Andrzejem Juchniewiczem OMI oraz Ruch NINIWA z prośbą o potrzebne łaski , światło Ducha Świętego w pełnieniu posługi ewangelizacji w środowisku , w którym żyjemy.

3 . Za nasze zaprzyjaźnione Wspólnoty Oazowe z Polski i zagranicy:
- Wspólnotę z Litwy z Wilna z animatorkami Elizą i Alesją oraz opiekunem ks. Pawłem Chudzikiem MIC
- Międzynarodową Diakonię Ewangelizacji "Drogocenna Perła" Mt 13,46 z opiekunem ks. Ireneuszem Kopaczem
- Wspólnotę Oazową z Lublińca z parafii św. Mikołaja

Z góry dziękuję za modlitwę :aniol:

Oblackie Wspólnoty ewangelizacyjne NINIWA - http://www.niniwa.com

"Mówić nieustannie z Bogiem lub o Bogu"

św.Dominik Guzman
10-10-2008 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #62
 
Ja proszę o modlitwę za Alicję, u której jest podejrzenie poważnej choroby i jest z tego powodu załamana - o pokój dla niej i łaskę zawierzenia Jezusowi.
10-10-2008 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dominik_1983 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 0
Post: #63
 
Proszę o modlitwę w intencji Aleny z Białorusi, która niedawno przyszła do Boga prosząc szczególnie o dar wiary, nadziei, miłości oraz potrzebne łaski, światło Ducha Świętego, siłę i opiekę Maryi Niepokalanej i Aniołów Stróżów na każdy dzień.

Z góry dziękuję za modlitwę.

Dominik

Oblackie Wspólnoty ewangelizacyjne NINIWA - http://www.niniwa.com

"Mówić nieustannie z Bogiem lub o Bogu"

św.Dominik Guzman
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2014 18:33 przez dominik_1983.)
12-10-2008 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alexis Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #64
 
Ze swej strony zapewniam o modlitwie- wszystkie powyższe intencje noszę w sercu...
W każdym kawałku Liturgii Godzin pamiętam szczególnie..

Kochani - a i ja proszę Was - wstawcie się za mną do Pana, proście o światło dla mnie, bo muszę podjąć ważną decyzję...żeby nikomu nie zaszkodziła, a pomogła wielu....
14-10-2008 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #65
 
Proszę o modlitwę za mojego tatę który jest chory i nie wiadomo czy nie będzie musiał iść do szpitala
16-10-2008 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
[center]W Uroczystość Wszystkich Świętych proszę o wieczną radość,
dla wszystkich którzy odeszli do Boga.. a szczególnie za mojego
tatusia Zbigniewa... za miesiąc minie 36 lat od jego śmierci..


Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość
wiekuista niechaj mu świeci... [*]
[/center]

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
01-11-2008 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #67
 
Proszę o modlitwę za mnie - o to, żebym zmądrzała wreszcie, o moje nawrócenie i wewnętrzne uzdrowienie i dar męstwa.
21-11-2008 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #68
 
Proszę o modlitwę za mnie znowu Smutny - dotychczasowe leczenie rozwaliło mi dla odmiany wątrobę i żołądek, koszmaaaaaaarny ból i paskudnie dokuczliwe objawy inne. Poprzednio mało nie doprowadziło mnie to do konieczności przeszczepu :/

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
22-11-2008 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja Niedostępny
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #69
 
kochani
proszę o modlitwę..za Mirosława [mojego starszego braciszka], który ponownie trafił do szpitala w Pszczynie.
ma poważne problemy z kręgosłupem.. parenaście uszkodzonych kręgów ,
z trudem porusza się..ale przede wszystkim bardzo cierpi...

o zdrowie, aby lekarze się dobrze nim zaopiekowali.
12-12-2008 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #70
 
Proszę o modlitwę za małą dziewczynkę. Prawdopodobnie za kilka dni umrze na raka, więc teraz modlimy się o cud. Przed chwilą zadzwoniła do mnie koleżanka, bo wszystkich prosi o wstawiennictwo.
24-12-2008 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sasankja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #71
 
również za dobrą śmierć +++

by?am ale si? zmy?am
25-12-2008 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja Niedostępny
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #72
 
może się powrórzę za Agą..dostałam takie info i prośbę o modlitwę..

Nazywamy się Aneta i Andrzej Moskalowie, i prosimy o modlitwę w intencji umierającego dziecka naszych przyjaciół.
Zwracamy się z tą prośbą do ludzi ruchu Światło-Życie, szczególnie do członków Domowego Kościoła, bo sami jesteśmy w Domowym Kościele. Niech to Światło ocali gasnące życie.Modlitwa nie zna granic. Nasi przyjaciele, to ludzie nie związani z ruchem, ale w obecnej sytuacji potrzebujący naszego wsparcia i daru bezinteresownej modlitwy. Jesteśmy rozsiani po całej Polsce więc możemy dotrzeć do wielu miejsc, do wielu znajomych, do wielu kapłanów.
Dziecko ma 5 lat i zatrważająco szybko gaśnie. Nie dalej jak tydzień temu trafiło do szpitala (dziś mamy 22 grudnia) do wczoraj jeszcze widziało i chodziło - dzisiaj niestety już nie. To jest nowotwór umiejscowiony na rdzeniu kręgowym w taki sposób, że jakakolwiek interwencja chirurgiczna jest niemożliwa. Medycyna w tym przypadku się poddała.
Rozpacz matki jaką słyszałem w słuchawce telefonu rozdarła mi serce, dodam matki która już straciła dziecko, tym bardziej nie umie sobie poradzić w sytuacji gdy wisi nad nią realne zagrożenie utraty kolejnego. Jednakże to samo dziecko dzisiaj powiedziało swojej mamie (czego raczej nigdy wcześniej nie robiło), że musi jej coś ważnego powiedzieć. Otóż owo pięcioletnie dziecko powiedziało mamie tak: słuchaj Bóg dał nam jedno piękne słowo - słowo proszę. Serce matki kazało odczytać słowa dziecka jako zachętę samego Boga do modlitwy prośby. Od tego momentu ta kobieta nie wstaje z klęczek, choć jej ufność z powodu wcześniejszych bolesnych przeżyć jest słaba. Klęczy i płacze. Płacze i modli się jak umie.Wesprzyjmy ją swoją modlitwą. Spróbujmy dotrzeć do znajomych i przyjaciół niech się modlą. Uruchommy diakonie modlitwy. To tylko moment, a może sprawisz tym komuś najpiękniejszy prezent Bożonarodzeniowy w historii jego życia.. .Możemy uratować to życie, które może uratować tylko cud.
26-12-2008 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rodzyna Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 127
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #73
 
prosze o modlitwe za mojego brata, żeby wszystko było dobrze, żeby wyzdrowiał.

przecież Go kocham.

"I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać."
27-12-2008 04:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #74
 
Milky Way napisał(a):I wy naprawdę wierzycie w jej cudowne "ozdrowienie" za pomocą modlitwy? Mogę tylko współczuć rodzinie,ale w jej uzdrowienie nie uwierzę, chciałabym tylko,żeby dziecko mzarło w śnie bez bólu przy matce Smutny.

Wierzymy w wypełnienie woli Bożej i że nie będzie ona trudna do przyjęcia dla niej samej i dla najbliższych.
Coraz bardziej zadziwiasz mnie, Milky Way. W sensie negatywnym niestety.

[ Dodano: Sob 27 Gru, 2008 19:04 ]
Proszę jeszcze o modlitwę za 12-letniego Krystiana chorego na raka.
27-12-2008 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja Niedostępny
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #75
 
Mam do Was bardzo serdeczną prośbę - o modlitwę za ciocię mojego przyjaciela. Ma na
imię Marlena. W drodze do Francji dostała wylewu krwi do mózgu. Została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Genewie. Miała bardzo poważną operację i lekarze nawet nie potrafią powiedzieć jakie są rokowania. Proszę o modlitwę za nią, jej męża i synów - Jasia, Piotra i Pawła (mają od 8 do 14 lat).
W tej chwili modlimy się o cud.

[ Dodano: Wto 30 Gru, 2008 02:20 ]
**********
[*] Marlena zmarła.... świeć Panie nad jej duszą..i nad jej osieroconymi 3synkami :?
29-12-2008 01:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów