Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o modlitwe
Autor Wiadomość
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Prośba o modlitwe
Małoletnia Marlena chce zabić swoje nienarodzone dziecko. Decyzje juz podjeła. Potrzebny cud. Prośba o modlitwę. (od ks. Tadeusza Jarosa)

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
15-04-2007 09:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #2
 
Juleńko, to łańcuszek, który dostaję z górą od roku... dokładnie ta sama treść od czasu do czasu imię podmieniają.

Co nie zmienia faktu, że modlitwa za małoletnie matki wyjątkowo potrzebna.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
15-04-2007 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Łańcuszek łańcuszkiem, ale nie zmienia to faktu, ze każdego dnia w jakims miejscu świata przyjanmniej jedna kobieta podejmuje taka decyzję...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
15-04-2007 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #4
 
Dokładnie o tym ówię Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
15-04-2007 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Nawet jeśli to jest łańcuszek, to pewnie przez cały czas aktualny.
Modlitwa jak najbardziej potrzebna...

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
15-04-2007 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Cytat:Małoletnia Marlena chce zabić swoje nienarodzone dziecko. Decyzje juz podjeła. Potrzebny cud. Prośba o modlitwę. (od ks. Tadeusza Jarosa)

Zaraz, ja to od kogoś z samego rana dostałam na komórkę. Czyli mi się nie śniło ;P


To ja skorzystam z okazji i poproszę o wsparcie modlitewne, gdyż moja wspólnota rozpoczyna jutro Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) i bardzo nam i rekolektantom się to z całą pewnością przyda :!: :wink: [-o<

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
21-04-2007 23:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Modlitwa jest nam wszystkim bardzo potrzebna. :ks:
Nie wnikam czy coś jest łańcuszkiem czy nie. Szczególną modlitwą otoczmy te kobiety, które chcą dokonać aborcji.

[ Dodano: Nie 22 Kwi, 2007 09:06 ]
http://www.opoka.org.pl/aktualnosci/news...55&s=opoka
22-04-2007 09:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #8
 
Panie Jezu dotknij serc swoją miłością te matki które tak bardzo potrzebują miłości i ciepła
19-09-2007 20:28
Odpowiedz cytując ten post
lolonka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
PANIE BOŻE PROSZĘ CIĘ O PRZEBACZENIE DLA MOJEJ KOLEŻANKI,KTÓRA USUNĘŁA SWOJE DZIECKO. Smutny

lolonka
20-09-2007 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #10
 
Proszę Cię Panie o uzdrowienie relacji międzyludzkich, a szczególnie relacji pomiędzy mną a moją mamą
23-09-2007 14:13
Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Od miesiąca byłem przekonany, że będe studiować zaocznie... dzisiaj dostałem decyzje w sprawie odwołania - dostałem się na dzienne.
Prosze o modlitwe o światło Ducha, abym dokonał słusznego wyboru :!:

http://www.ewangelizatorzy.pl
24-09-2007 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #12
 
Proszę Cię Panie Jezu abyś mnie uwolnił od sideł które pętają moje serce, uzdrów mnie Panie
25-09-2007 20:16
Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
Proszę Cię Panie za Martę, która zaczyna nowy etap w sowim życiu- dorosłym życiu. Daj jej siłę i wytrwałość Duży uśmiech spraw by nigdy nie musiała chodzić w ciemności. :wink:

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
25-09-2007 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Proszę Cię Chryste o Twoją pokorę i o wytrwałość w dochowaniu wierności wyboru ...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
26-09-2007 23:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Byłam dziś u mądrego lekarza... czy bym mogła prosić was o modlitwe aby nie straciła nadzieji i wiary w zwycięstwo nad tą chorobą. [-o<

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
12-10-2007 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów