Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o modlitwe
Autor Wiadomość
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #256
 
Tak, modlimy się za Annnikę i jej przyszłego męża! Uśmiech A potem chyba zrobimy na forum jakąś wirtualną balangę Oczko

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
11-02-2010 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #257
 
Bardzo proszę o modlitwę..

Jutro muszę dojechać do szpitala w Policach, na ważny zabieg; a warunki są u nas bardzo utrudnione; wciąż sypie śnieg i nie pamietam aby kiedykolwiek była taka zima.. nie wiem jak ja się dostanę; wziąwszy jeszcze pod uwagę że muszę się promem przeprawić najpierw, bo mieszkam w Świnoujściu.. nie wiem czy ja się dostanę i to mnie martwi.. Smutny podobno mają pociągi być odwołane, ale to jeszcze niepewne, więc zostałaby mi bus..

Błagam, pomódlcie się abym ja tam dojechała, aby nie było żadnych problemów; a także aby mąż dojechał do mnie bez problemów w niedzielę..

Błagam.. pomódlcie się o to a także o dar zostania przez nas rodzicami..

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
12-02-2010 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #258
 
Proszę o modlitwę w intencji personeli i pacjentów oddziału X.
13-02-2010 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #259
 
Kochani.. zabieg przebiegł pomyślnie, teraz wszystko w rękach Boga.. proszę o modlitwę za mnie - o dar macierzyństwa Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
15-02-2010 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sdms Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 310
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #260
 
Za Anię - bardzo zagubioną dziewczynkę. Nie jestem ekspertem ale podejrzewam w tym wypadku interwencję złego ducha. Niestety sam poza modlitwą w tej kwestii niewiele mogę zrobić. Niech Dobry Bóg otoczy ją opieką i sprawi, by jej serce otworzyło się na Jego nieskończoną MIŁOŚĆ. A mnie, "poronionemu płodowi", niech nie pozwoli zepsuć Jego planów względem tej osoby.

[ Dodano: Nie 28 Lut, 2010 02:23 ]
a i za moją mamę o powrót do zdrowia...
27-02-2010 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vika Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #261
 
Bardzo proszę o modlitwę. Jestem bardzo schorowana, właściwie bez pomocy medycznej.
Bardzo cierpię. Jeszcze wiara trzyma mnie przy życiu.
28-02-2010 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Obserwator Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 143
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: -1
Post: #262
 
A ja prosiłbym o modlitwę za moją koleżankę Paulinę u której ostatnio stwierdzono ryzyko migotania przedsionków.

"Z otchłani wyszedłszy dzierżę teraz do niej klucz i wielki łańcuch w ręku"
01-03-2010 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #263
 
++++
Przedstawiam ci Panie Jezu wszystkich z tego forum mających problemy i proszących o modlitwę.
W swoim miłosierdziu jeśli taka jest Twoja wola, wejdź w ich problemy i pomóż im w sposób dla nich najlepszy.
Ciebie prosimy Wysłuchaj nas Panie.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
04-03-2010 09:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sdms Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 310
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #264
 
Wspomnijcie o mnie. Ratujcie mnie i moją duszę...
05-03-2010 02:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #265
 
sdms napisał(a):Wspomnijcie o mnie. Ratujcie mnie i moją duszę...
Będę pamiętać..

Proszę również o modlitwę za mnie - o dar macierzyństwa a także za wszystkie kobiety, które bardzo pragną dzieciątka, ale mają problemy zdrowotne.. proszę za mnie i za nie o modlitwę - o cud poczęcia..

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
05-03-2010 11:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #266
 
sant napisał(a):++++
Przedstawiam ci Panie Jezu wszystkich z tego forum mających problemy i proszących o modlitwę.
W swoim miłosierdziu jeśli taka jest Twoja wola, wejdź w ich problemy i pomóż im w sposób dla nich najlepszy.
Ciebie prosimy Wysłuchaj nas Panie.
Bóg ci zapłać; nie wiesz, jak bardzo czekałam m.in. ja na te słowa. W tej właśnie chwili - "szperajac" w forum - natknęłam się na nie - nic tylko PAN mi zesłał ciebie i twoje słowa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
06-03-2010 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #267
 
Bardzo proszę o modlitwę za mamę mojej koleżanki z pracy... mama koleżanki zmarła po długiej i ciężkiej walce z nowotworem.. dziś o 13:00 odbył się pogrzeb... módlmy się proszę o wieczną radość dla niej...
[center]
Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie..[/center]

[center][Obrazek: candleburninggif.gif] [/center]

P.S. Jej mama znała moją, razem kiedyś pracowały w zawodzie pielęgniarki..

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
11-03-2010 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #268
 
Ja polecam waszej modlitwie naszą administratorkę Annnikę - o pomoc w pokonaniu wszystkich problemów z którymi sobie nie radzi, które utrudniją jej życie, pracę i Ewangelizację..

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-03-2010 02:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #269
 
Proszę o modlitwę za pewną dziewczynę, jest w czwartym miesiącu ciąży, proszę pomódlcie się aby wszystko przebiegło bez komplikacji, a także o szczęśliwe rozwiązanie..

Proszę też o modlitwę za mnie... jestem załamana z wiadomego Bogu powodu; proszę o modlitwę abym odzyskała radość i siły duchowe Smutny

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
21-03-2010 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Placebo_Domingo Offline
Account not Activated

Liczba postów: 75
Dołączył: Nov 2009
Post: #270
 
Wszelkie prośby można składać na naszej stronie, modlić się będą siostry nazaretanki z Krakowa.
21-03-2010 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów