Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o modlitwe
Autor Wiadomość
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #301
 
Proszę o modlitwę za mnie , stres zaczyna mi się dawać we znaki a dopiero tydzień do egzaminów i co bezie gdy one się zaczną , do tego wszystkie pisemne matury mam 5 dni podrząd w tym dwa w jeden dzień .......
O to bym potrafiła opanować stres, o błogosławieństwo na czas nauki i zdawania .....

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
23-04-2010 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #302
 
Ooo to ja tez przyłącze sie do intencji Aleksab Język o światło Ducha Świętego dla tegorocznych maturzystów Uśmiech

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
23-04-2010 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #303
 
Bardzo proszę o modlitwę za mamę mojej koleżanki,która miała właśnie przeszczep nerki, ale nie bardzo ta nerka chce pracować pracuje.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
26-04-2010 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #304
 
Proszę o modlitwę za moją teściową. Leżała długo w szpitalu i nadal ma ropień na płucu, prawdopodobnie znów będzie szpital. Proszę o modlitwę, aby Bóg obdarzył ją zdrowiem, aby ulżył jej cierpieniom i aby jak najszybciej dochodziła do siebie.

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
27-04-2010 07:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #305
 
za mojego brata,żeby ustalili, co mu jest i wyleczyli.

[ Dodano: Pią 30 Kwi, 2010 21:37 ]
prosze o znalezienie dobrej stancji dla mojego Pawła...
tylko tym razem DOBREJ, bez chorych umysłowo i bez homoseksualistow.
prosze.

[Obrazek: mysz4.gif]
28-04-2010 09:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #306
 
Kochani prosze Was bardzo o modlitwę za moja babcie jest juz w stanie krytycznym na łożu śmierci jest cała spuchnięta...
Tak naprawdę to już tylko kwestia kilku godzin maksymalnie kilku dni...

[ Dodano: Nie 09 Maj, 2010 19:38 ]
Babcia dzisiaj zmarła... ;(

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
08-05-2010 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #307
 
Bardzo proszę o modlitwę za mojego tatusia... gdyby żył, skończyłby dzisiaj 65 lat; b.was proszę pomódlcie się o wieczną radość dla niego... [*]

........

Proszę także o modlitwę za babcię Paulinci... o radość wieczną dla babci i o to aby Bóg ukoił ból rodziny...

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
14-05-2010 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #308
 
Prosze o modlitwe za mnie...

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
15-05-2010 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Augustus Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #309
 
Proszę o modlitwę, żeby dobry Bóg, Który w swojej miłości dał mi i mojej małżonce radość z nowego życia, sprawił, aby dzidziuś poczęty w łonie mojej małżonki rozwijał się w sposób prawidłowy, i żeby doszło do szczęśliwego rozwiązania ciąży, by w konsekwencji nasze dziecko rosło na chwałę Chrystusa Pana.

Wiara zaś jest poręką tych dóbr, których się spodziewamy, dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy (...) Przez wiarę poznajemy, że słowem Boga wszechświat został tak stworzony, iż to, co widzimy, powstało nie z rzeczy widzialnych. Hbr 11, 1-3 BT
28-05-2010 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #310
 
Woooow, gratuluję tatusiu! Uśmiech +

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
28-05-2010 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Augustus Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #311
 
Dziękuję, Omyku Uśmiech Dar życia jest najpiękniejszym darem od Boga, na marginesie dodam, że pewne moje poglądy uległy metamorfozie, ale o tym innym razem w innym wątku, do którego należy wrócić.
Jeszcze raz proszę o modlitwę i z góry dziękuję Wam, umiłowani w Chrystusie Panu. Uśmiech

Wiara zaś jest poręką tych dóbr, których się spodziewamy, dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy (...) Przez wiarę poznajemy, że słowem Boga wszechświat został tak stworzony, iż to, co widzimy, powstało nie z rzeczy widzialnych. Hbr 11, 1-3 BT
28-05-2010 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #312
 
Hm, od przybytku, kochanego "przybytku" głowa nie boli. Szczerze gratuluję.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
28-05-2010 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #313
 
Augustus, gratulacje.. Uśmiech

Jeśli możesz pomódl się za mnie a także wszyscy; od dawna staramy się z mężem o dzieciątko, o pierwsze dzieciątko; jest ciężko głównie z racji mojego wieku; ja też systematycznie się leczę, szansy na szczęście nie mamy przekreślonej ale musimy uzbroić się w cierpliwość...

Proszę także o modlitwę abym mogła znieść cierpienie spowodowane naroślą na moim nadgarstku, jest to bolący ganglion, którego mam już od lat. 18 czerwca jestem umówiona na wizytę w szpitalu do chirurga ręki, który zdecyduje o terminie zabiegu. Boję się tego, ale też ból jest ciężki nie do wytrzymania, codziennie mnie boli. Proszę pomódlcie się abym to zniosła...

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
29-05-2010 08:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Augustus Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #314
 
Piano, dla Boga wiek nie ma znaczenia, dobrym przykładem jest Sara. Ufaj Panu bezgranicznie. Przez tydzień będę modlił się, aby dobry Bóg dał Tobie radość z macierzyństwa.
Pozdrawiam Cię serdecznie.

Wiara zaś jest poręką tych dóbr, których się spodziewamy, dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy (...) Przez wiarę poznajemy, że słowem Boga wszechświat został tak stworzony, iż to, co widzimy, powstało nie z rzeczy widzialnych. Hbr 11, 1-3 BT
29-05-2010 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #315
 
Augustus, bardzo dziękuję Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
29-05-2010 16:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów