Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o modlitwe
Autor Wiadomość
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #376
 
I ja dołączę modlitwę za dzieła misyjne sióstr misjonarek z Centrum św. Maksymiliana Kolbe z Harmęż k.Oświęcimia:
http://www.harmeze.franciszkanie.pl/index1.php?zm=31

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
17-12-2010 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #377
 
Kochani proszę Was za dzieciątko. Mojej siostry koleżanka urodziła tydzień temu dziewczynę nic by nie było w tym dziwnego gdyby nie to, że ta kruszynka urodziła się na przełomie 5 i 6 miesiąca i po urodzeni ważyła zaledwie bodajże 400gram.

O zdrowy rozwój dla maleństwa oraz siłę dla rodziców i rodziny.

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
20-12-2010 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #378
 
Ja z podobna intencją - Kamilka urodziła się 5 dni temu (wprawdzie o czasie), kilak godzin po narodzinach przestała oddychać, jest coś nie tak neurologicznie, lekarze walczą o jej życie, błądzą po omacku, a maleńka walczy Uśmiech

Wspomóżmy jej rodziców i ją samą.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
21-12-2010 00:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #379
 
+++

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
21-12-2010 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #380
 
Proszę o modlitwę za Kamilę i jej rodzinę, z prośbą o zdrowie i nawrócenie.

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
04-01-2011 16:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawelpawel Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 0
Post: #381
 
W środę, moja wspólnota organizuje, Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie. Proszę więc wszystkich forumowiczów o modlitwę w tej intencji, za posługujących, szczególnie kapłanów i za każdego uczestnika o doświadczenie Bożej Miłości, otwarcie się na Wolę Bożą we własnym życiu, o obfite wylanie Ducha Świętego aby to On nas prowadził i aby nikt z posługujących nie głosił siebie tylko Zmartwychwstałego.
By Boże Miłosierdzie obficie rozlało się w każdym sercu przez liczne nawrócenia, uzdrowienia, cuda, dary i charyzmaty a wszystko żeby działo się zgodnie z wolą naszego Pana.

Ciebie Prosimy...

POKÓJ I DOBRO
"Kto dużo prosi dużo otrzymuje, kto mało prosi mało otrzymuje" św. Tereska
17-01-2011 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #382
 
To pomodlij się też za mnie o moje nawrócenie, bo jest mi ono naprawdę potrzebne. Uśmiech [-o< :ks:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-01-2011 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawelpawel Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 0
Post: #383
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):To pomodlij się też za mnie o moje nawrócenie, bo jest mi ono naprawdę potrzebne. Uśmiech [-o< :ks:
EDIT
Chętnie ale zrobimy wymianę, ja będę się modlił o twoje nawrócenie a ty o moje bo również go bardzo potrzebuję.

POKÓJ I DOBRO
"Kto dużo prosi dużo otrzymuje, kto mało prosi mało otrzymuje" św. Tereska
17-01-2011 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #384
 
Jasne. Nie ma problemu. Uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
18-01-2011 01:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #385
 
Kochani proszę Was o modlitwę za rodzinę mojej siostry szczególnie za Pawła mojego siostrzeńca i za mnie...
Później Wam napiszę o co konkretnie chodzi.

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
18-01-2011 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #386
 
Jutro o godz. 10:00 mają odbyć sie egzorcyzmy nad młoda dziewczyną Julią. Proszę więc o modlitwe w jej intencji oraz intencji ks egzorcysty.

Mślę, ż takie wsparcie bardzo by sie przydało. Różaniec jest najlepsza bronią i najlepszym wsparciem.

Po za tym polecam też waszej modlitwie dzieła misyjne, szczególnie chciałbym tutaj podkreslić wsparcie modlitewne dla Kamerunu i sióstr dominikanek, które tam pełnia posługę misyjną. A jeśli ktoś chciałby wesprzeć potrzebujących to proszę o kontakt, względnie można pisać do sióstr tam pracujacych:

http://www.dominikanki.pl/misje/misje_af...ntakt.html

GORĄCO ZACHECAM DO WSPIERANIA TEGO DZIEŁA MISYJNEGO. DZIELMY SIE TYM CO MOŻEMY I PAMIĘTAJMY, ŻE CZYNIĄC TAKIE UCZYNKI MOŻEMY ŁĄCZYĆ SIĘ Z SAMYM CHRYSTUSEM. :ks: :forum: [-o<

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
19-01-2011 01:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #387
 
Wczoraj wieczorem upubliczniono rowmowy z wierzy w Smolensku, z ust Jarosława Gowina najbardziej spokojnego chyba polityka PO padły słowa:"wieża naprowadziła samolot na śmierć", z dnia na dzien sytuacja się zaognia. Trzeba modlitwy o pokój w naszym kraju...

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
19-01-2011 01:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #388
 
No tak, teraz to potrzeba modlitwy, aby nie doszło do niepotrzebnych rozruchów i obwiniania jedni drugich, aby ta cała sytuacja nie doprowadziła do jakieś wojny. Tylko ilu ludzi będzie sie modliło w tej intencji? Zapewne w mniemaniu PO nie będzie powodu do niepokoju. Módlmy się więc za tych wszystkich ludzi, aby przejrzeli na oczy.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
19-01-2011 08:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #389
 
Proszę o modlitwę o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i mojego brata, o utrzymanie pracy mojego mężczyzny, o zdrowie dla moich rodziców.
Proszę o modlitwę za moje zdrowie.
Proszę o modlitwę za duszę siostry zakonnej, której ciało znaleziono w Łynie.
Proszę o modlitwę o trzeźwość dla Pawła.

[Obrazek: mysz4.gif]
20-01-2011 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #390
 
Wiadomosć na temat przeprowadzonych egzorcyzmów na Julią:

Cytat:Udało się! Po wczorajszych egzorcyzmach Julia jest wolna. Nie jest już opętana. Pozostało jeszcze dręczenie diabelskie, więc za tydzień w środę nastąpi dalszy ciąg egzorcyzmów. I trzeba dalej się modlić, bo rogaty tak łatwo nie popuszcza i będzie chciał wrócić. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i ofiary. Modlitwa to potężna broń.

A więc warto sie modlić. Modlitwa pomaga, więc zachęcam do dalszej modlitwy w tej intencji, aby ta dziewczyna mogła normalnie funkcjonować, aby zły odczepił się od niej, aby mogła odpcząć trochę.
Wiem, że on nadal będzie działała, ale dzięki modlitwie może ta młoda dziewczyna troche odetchnie od tych ataków, przygotuje sie na własną walkę i modlitwę z wszelkimi dręczeniami, ale do tego potrzebne jest wsparcie ze strony innych.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-01-2011 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów