Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o modlitwe
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #391
 
Za mojego znajomego, osobę które współorganizuje kursy PR, razem z najbardziej znanymi z tej dziedziny w Polsce. Robią dużą kase na samych weekendowych kursach, przyznając że to manipulacja, nie mająca przełożenia w realnym życiu nie radzi sobie z nim już... Oszukanie to jak splunięcie, fikcja miesza się z prawdą, tragedia.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
20-01-2011 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #392
 
Ja ponownie polecam egzorcyzmowaną JUlię, aby Bóg uwolnił ją od tego diabelskiego dręczenia, aby mogła odetchnąć i błogosławić Boga za wszystko co Bóg dla niej uczynił, za uwolnienie od tego zła. Egzorcyzmy trwają nadal, gdyż dreczenie złego nie ustępuje, dlatego pamiętajcie o tej młodej dziewczynie. To naprawdę okropne doświadczenie, którego mało kto chciałby doświadczyć.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
26-01-2011 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #393
 
Szczęść Boże po dłuższej nieobecności.

Proszę o modlitwę za pomyślne zdanie egzaminów, które będę pisał 7, 8 i 10 lutego. Również będę pamiętał w modlitwie o tych, którzy się wstawią..

Bóg zapłać!
28-01-2011 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #394
 
+++

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
28-01-2011 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #395
 
A ja proszę o modlitwę i proszę o pomoc w akcji modlitewnej - pisałam o Michale, od lat super znajomy, brat ze wspólnoty, mąż i ojciec maleńkiego Tobiasza. Traci wzrok w drugim oku. Był już prawie niewidomy (choruje od urodzenia) , zoperowano mu jedno oko, odzyskał w nim wzrok, teraz to oko się "psuje", lekarze postawili krzyżyk.

I teraz clou programu:

Od 2 tygodni intensywnie się za Michała modlimy, odprawiane są Msze w jego intencji. Zdaniem specjalisty z Poznania to on nie ma absolutnie prawa na to oko w ogóle widzieć, a on jeszcze widzi... gorzej po zmroku.

Rozszerzyliśmy naszą modlitwę - poszczególne osoby podejmują się odmówić 1 koronkę do miłosierdzia Bożego w konkretnym dniu - wtorki, środy itd.

Kto chciałby się dołączyć - proszę o PW z deklaracją i imieniem (choćby fikcyjnym, nie sprawdzam Duży uśmiech ) - wydrukuję potem listę i przekażę jego rodzinie, oni potrzebują teraz dużo wsparcia, to dodaje im otuchy, że tak wiele osób tarabani do Nieba Uśmiech w ich sprawie .

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
28-01-2011 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mike789 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 95
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #396
 
Annniiko pomodlę się za Michała. tym bardziej, że pisałaś mi o nim.

Naprawdę mi go szkoda.
Jeżeli możesz to odezwij się na pw.
29-01-2011 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #397
 
Ja proszę o modlitwę za mnie i moja rodzinę.

[Obrazek: mysz4.gif]
31-01-2011 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Augustus Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #398
 
Proszę o modlitwę za mojego maluteńkiego synka, Franciszka Tymoteusza, aby rósł zdrowo i na chwałę Pana naszego Jezusa Chrystusa.

Wiara zaś jest poręką tych dóbr, których się spodziewamy, dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy (...) Przez wiarę poznajemy, że słowem Boga wszechświat został tak stworzony, iż to, co widzimy, powstało nie z rzeczy widzialnych. Hbr 11, 1-3 BT
08-02-2011 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #399
 
Piękne imiona wybraliście synkowi, będzie szczęśliwy - z taką nadzieją pomodlę się za niego. A i Was proszę o modlitwę za Małgorzatę i jej dzieci, które są odtrącane przez własną babcię tego nieświadomą. Niech Pan Bóg uleczy ją i zlituje się nad nią.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
09-02-2011 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #400
 
Będę się starał pamiętać w modlitwie o was bracia.....

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
10-02-2011 01:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #401
 
Proszę o modlitwę za moją kuzynkę, Agnieszkę, i jej nienarodzonego synka - są w szpitalu po poważnym krwotoku.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
10-02-2011 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #402
 
Chciałem podziękować wszystkim, którzy modlili się w intencji moich egzaminów. Obiecuję pamięć w swoich modlitwach, szczególnie w Koronce do Miłosierdzia biorę na intencje ostatnie tutaj zapodane prośby.
10-02-2011 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #403
 
Panie Boże, błogosław tym wszystkim, którzy Cię Boże wzywają, a Ty ich Boże wysłuchujesz.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
10-02-2011 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #404
 
Ja polecam duszę zmarłego abp Józefa Życińskiego. NIech Pan przyjmie go do swego domu.

Wieczny odpoczynek racz Mu dac Panie....

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-02-2011 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #405
 
+++

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
11-02-2011 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów