Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o modlitwe
Autor Wiadomość
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #421
 
Andrew231, będę pamiętać...

+

[ Dodano: Sro 11 Maj, 2011 19:37 ]
Bardzo proszę o modlitwę za św. pamięci kolegę mojego męża z pracy, który zmarł po długiej i ciężkiej chorobie nowotworowej, dziś odbył się pogrzeb...

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niech mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
21-04-2011 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #422
 
Proszę o modlitwie za Wojtka i jego 2 córeczki, żeby mieli siły na poradzenie sobie ze stratą żony i matki. I za duszę Ani, która zmarła wczoraj wydając na świat drugą córkę.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-06-2011 09:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #423
 
Annnika napisał(a):Proszę o modlitwie za Wojtka i jego 2 córeczki, żeby mieli siły na poradzenie sobie ze stratą żony i matki. I za duszę Ani, która zmarła wczoraj wydając na świat drugą córkę.
Ciebie prosimy wysłuchaj nas Panie...

Będę pamiętać...

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
12-06-2011 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maria Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #424
 
proszę o modlitwę za mnie

Bóg mocny przedziwny doradca
/Iz
[Obrazek: ChomikImage.aspx?k=1343987&t=634...amp;loc=PL]
12-06-2011 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dorota89 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 0
Post: #425
 
W intencji o.prymicjanta-o.Pawła W. SJ-Duchu Św.-prowadź Go w nadziei radości wędrowania po szlakach codzienności z Tobą, umacniaj na tej niełatwej drodze, zadań jakie przed Nim. Obdarzaj Swoimi łaskami każdego dnia, pozwól spotkać jeszcze wiele ludzkiej życzliwości, wdzięczności. Msza prymicyjna (dziś) była przepiękna.

Proszę też o modlitwę za powołania: kapłańskie, misyjne, zakonne, do życia w małżeństwie.

O siły, cierpliwość i dary Ducha Św dla mnie nauki na egzaminy poprawkowe z angielskiego-pierwsza cześć w lipcu, druga przed połową września-wynik będzie zbiorczy za obie części. P.S. Tak bardzo chciałabym pojechać na lipcowe rekolekcje 2 dni przed tą pierwszą poprawką się kończą w lipcu; więc mam dylemat. Poza tym nie wiem jak z funduszami u mnie i miejscami tam.

" Boże, Ty Boże mój, Ciebie szukam; Ciebie pragnie moja dusza, za Tobą tęskni moje ciało,
jak ziemia zeschła, spragniona, bez wody "
( Ps 63,2 )
______________________________________

Zapraszam Uśmiech: http://www.zyciowawedrowka.blogspot.com
26-06-2011 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #426
 
Proszę jak zawsze, o modlitwę za mnie, o dar macierzyństwa i za wszystkie małżeństwa, które pragną zostać rodzicami.

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
28-06-2011 16:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #427
 
piano, niech miłościwy Bóg cię wysłucha.

Modlitwa do św. Dominika Savio

Boże - Stwórco i Dawco wszelkiego życia - błagamy o Twoje hojne błogosławieństwo dla małżeństw, które proszą o upragnione potomstwo. Uświęć ich oczekiwanie, błogosław cichą nadzieję, przemień cierpienie w radość i spraw, by owoc ich ludzkiej miłości objawił się w łasce i darze nowego życia. Przez Chrystusa, Twego Boskiego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg przez wszystkie wieki wieków. Amen.
Święty Dominiku Savio. Módl się za nami.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
28-06-2011 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #428
 
Jutro o godz.19.30 rozpoczynamy Przystanek Jezus. Proszę o modlitwę za nas ewangelizatorów, byśmy potrafili wsłuchać się w Pana i służyć Mu przynosząc owoce, a takze za ludzi z Przystanku Woodstock, którzy staną na naszej drodze, by doświadczyli Bożej Miłości w swoim życiu, by Pan poruszył ich serca...

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
30-07-2011 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #429
 
Kochani bracia i siostry, bardzo was proszę o modlitwę za mojego brata z Kanady... 22 lipca po długiej i ciężkiej chorobie odszedł do Boga, miał 56 lat; błagam pomódlcie się za niego o wieczną radość...

Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie... [*]



;( ;( ;( ;( ;(

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
31-07-2011 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #430
 
Prosiłbym o używanie słów a nie znaków, które nie wiele mówią. Myślę, że to jedno zdanie zawsze można napisać.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-08-2011 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #431
 
Proszę po protu zwracać baczniejszą uwagę na cele tematu. Podajemy intencje, nie ma potrzeby nabijać tutaj postów. Zgadzać się z Tomaszem nie masz obowiązku, z regulaminem - owszem Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-08-2011 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maria Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #432
 
Proszę o modlitwę w intencji Michała który szuka Boga.

Bóg mocny przedziwny doradca
/Iz
[Obrazek: ChomikImage.aspx?k=1343987&t=634...amp;loc=PL]
05-08-2011 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #433
 
Ja polecam waszej modlitwie mojego ojca, który obecnie jest w szpitalu. Mam nadzieję, że to nic powaznego, chociaż jego stan zdrowia nie jest dobry i w każdej chwili może przyjść ten krytyczny moment - liczę się z tym, ale mam nadzieję, że Bóg pozwoli jeszcze mu zyć i da ojcu łaskę zdrowia.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
08-08-2011 03:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #434
RE: Prośba o modlitwe
Proszę o modlitwę w intencji Michała, niech dobry Bóg pomoże mu "pozbierać się" po śmierci żony.

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
01-09-2011 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #435
RE: Prośba o modlitwe
Proszę o modlitwę za moich przyjaciół. Dzisiaj umarło ich nienarodzone Dzieciątko.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-09-2011 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów