Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o modlitwe
Autor Wiadomość
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #436
RE: Prośba o modlitwe
+++

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
02-09-2011 08:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #437
RE: Prośba o modlitwe
A ja proszę o modlitwę w mojej intencji - jak tak dalej pójdzie to będzie wypadało się tylko zastrzelić. Sytuacja rodzinna staje się co raz gorsza. Można sobie wypruwać flaki i nie wiele to daje - upadek staje się co raz bardziej prawdopodobny. Mnie przy tej całej sytuacji wypada się bardziej modlić o koniec świata - dla dobra naszych dzieci.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-09-2011 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #438
RE: Prośba o modlitwe
Nie upadaj na duchu, TOMASZ, Pan Bóg wystawia nas na próbę, teraz ciebie, jutro mnie, każdego w odpowiednim czasie. Nie poddawaj się ! Tak bym chciała ci pomóc, tobie i waszym dzieciom,. ON nie pozwoli wam zginąć. Ty przetrwasz tę ogniową próbę, zapamiętaj moje słowa. Na pewno już nieraz wątpiłeś. Już gdzieś to pisałam, że w takim czasie, kiedy wszystko się wali i nie ma nadziei na lepsze jutro, człowiek grzeszy niecierpliwością. Ja przynajmniej tak mam. I dlatego będę się za ciebie modlić, bo jedynie w taki sposób mogę ci pomóc. Nie jest tak tragicznie, miej tę nadzieję i z tą myślą połóż się spać. Jutro będzie lepiej, zobaczysz. Jeszcze podziękujesz mi za słowa otuchy, jakie do ciebie kieruję. Pocałuj swoje kochane dzieci na dobranoc, żonie szepnij miłe słowo, a Bogu, to już sam wiesz co powiedzieć. On jest bardzo cierpliwy... i miłosierny. ZawstydzonyAnioł

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
02-09-2011 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #439
RE: Prośba o modlitwe
Cytat:Pocałuj swoje kochane dzieci na dobranoc, żonie szepnij miłe słowo, a Bogu, to już sam wiesz co powiedzieć. On jest bardzo cierpliwy... i miłosierny.
i czuwa cały czas nad wami...

pomodlę się i ja Przytulanie

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
04-09-2011 02:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #440
RE: Prośba o modlitwe
Piano, jest nas już kilkoro do modlitwy za rodzinę TOMASZA (Ich pięcioro i nas dwie). Anioł

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
04-09-2011 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #441
RE: Prośba o modlitwe
Ależ dziekuje za modlitwę, napewno jest ona potrzebna, ale pomódlcie sie może o to, abyśmy w miarę szybko mogli trafić do nieba? Uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
04-09-2011 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #442
RE: Prośba o modlitwe
Ejże, TOMASZ, czy aż tak bardzo jest wam źle tu na ziemi? Przecież trzeba trochę tu popielgrzymować, prawda? Masz tak pobożną prośbę, że aż się boję. Bądź tu jeszcze z nami. Na niebo, które jest dla was otwarte, w co nie wątpię - macie zawsze czas. To nie jest tak, że pstrykniesz palcami i już znajdujesz się w niebie. Na niebo trzeba zasłużyć, wprzódy pomęczywszy się trochę na tej ziemi. Jak zaznasz jej "uroków" to będzie ci pozwolone pomieszkać wyżej. A poza tym, ty TOMASZ nie próbuj Stwórcy tak bardzo ponaglać, bo ON wie kiedy i kogo zaprosić do swojego DOMU.ZawstydzonyPodejrzany

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
05-09-2011 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #443
RE: Prośba o modlitwe
Oj Tomaszu, chyba Cię depresja dopadła, tutaj pomaga częste wychodzenie z domu z żoną i dziećmi , zbieranie z pociechami kasztanów i żołędzi, robienie z nich ludzików i innych zabawek Uśmiech
05-09-2011 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #444
RE: Prośba o modlitwe
Wczoraj, 15 października nad ranem zmarł na zawał serca znany i szanowany w moim mieście lekarz, był bardzo oddany pracy przy pacjencie. Pracował m.in. w moim zakładzie pracy, Uzdrowisku..

a jeszcze w środę z nim rozmawiałam... Smutny dla nas to jest szok..

Miał 64 lata..

Proszę, pomódlmy się wspólnie za niego, aby Dobry Bóg przyjął go do Swego Królestwa..

Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie... [*]

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
16-10-2011 08:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #445
RE: Prośba o modlitwe
Niech odpoczywa w pokoju. AMEN.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
16-10-2011 11:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #446
RE: Prośba o modlitwe
Zgubił mi się post, ale postaram się go przywrócić. Wspomniałam w nim m.in. o przysiędze Hipokratesa, wg której lekarz powinien ,,primum non nocere'' (po pierwsze nie szkodzić). Zobowiązuje ona każdego lekarza aby działał dla dobra pacjenta i pomagał mu wrócić do pełni zdrowia. Jednak obecnie tej przysięgi lekarze nie składają i zapominają o wartości jej słów. Bo liczy się kasa, a lekarz z tego żyje, gdy ktoś choruje.
Mało jest takich lekarzy, o jakich wspomniałaś, piano, którzy bardzo oddani są pracy przy pacjencie. Dlatego warto się modlić za takich, jak ten wspomniany przez ciebie lekarz.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
16-10-2011 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #447
RE: Prośba o modlitwe
Tomaszu, Nicol, on zamiast siebie leczyć, bo był po zawałach, to leczył innych, jeszcze mnie w środę badał; pracował do ostatniej chwili..

Dodam, że był osobą głęboko wierzącą, był także radnym (PiS), wiele dobrego zrobił, zostawił żonę i troje dzieci; niech Bóg ukoi ich ból, gorąco się modlę za nich i za niego.

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2011 14:38 przez piano.)
16-10-2011 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #448
RE: Prośba o modlitwe
Jakby chcąc siebie pocieszyć, czy raczej dodać otuchy powtarzam sobie: są na świecie jeszcze dobrzy ludzie. W ubiegłym tygodniu powiedziałam to kilku osobom. Jestem przekonana, że są tacy ludzie, a moje samopoczucie było zaraz odmienne. Bo spotkałam naprawdę wspaniałych ludzi: jeden mnie przepuścił pierwszą w drzwiach, inny pomógł mi wejść do przychodni itp. Takich zachowań jest niewiele. Pęd życia jest coraz bardziej przyśpieszony, każdy śpieszy się, goni wiatr... i po co?
Wracając do tej tragedii, współczuję ci piano, współczuję też rodzinie owego pana pozostawionej Bogu i samym sobie. Smutne, ale trzeba żyć dalej.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
16-10-2011 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #449
RE: Prośba o modlitwe
Za moją mamusię, która kończy dzisiaj 71 lat, proszę o modlitwę o zdrowie i Boże błogosławieństwo... Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
12-11-2011 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #450
RE: Prośba o modlitwe
Za mnie, grzesznika, który co raz bardziej traci nadzieje w to, że będzie lepiej i o poprawę sytuacji, bo jest barzo kiepska,aby też szatan mojej rodziny nie rozpierdzielił.Polecam także mojego ojca, który jest w szpitalu i niestety stan jego dobry nie jest, chyba pomału się kończy.
Z góry dzięki za modlitwę.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
14-11-2011 01:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów