Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o modlitwe
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #31
 
Proszę o modlitwę za Konrada o rozwianie kłopotów, za Kazimierza o pokój po stracie żony, za Michała o pomoc w wyjściu z depresji.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-05-2008 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
A ja proszę o modlitwę za mojego brata i jego żonę - żeby się już nie tłukli, no i żeby Pan odbudował jakimś cudem ich małżeństwo. ;( I żeby Mama się już o nich nie martwiła i mogła spać w nocy.
04-05-2008 00:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
A ja tylko proszę o modlitwę.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-05-2008 09:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rubinka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 106
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Proszę o modlitwę za panią Grażynę o zdrowie, leży już w łóżku rak zajął wszystkie organy wewnętrzne, nawet kości, ma młodszą córeczkę. Lekarze już nie dają szans na wyleczenie, przed nawrotem miała raka piersi, którego wycięto niestety pojawiły się przeżuty.

"Wybrałem cię, gdy planowałem stworzenie świata."
Ef 1,11-12 Serce
04-05-2008 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
To skoro już się modlicie...pomódlcie się za mnie - żebym wytrwała w dobrym postanowieniu.
04-05-2008 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #36
 
Mateuszek ma 8 lat i walczy z nowotworem mózgu. Wierzymy, że choroba ustąpi, ale potrzeba dużej wiary w to i co za tym idzie dużo modlitwy.

Proszę o pomoc dla Mateusza i w miarę możliwości przekazanie intencji.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
08-05-2008 00:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Proszę o modlitwę za brata mojej mamy. Wczoraj miał wylew i jest nieprzytomny. Prawdopodobnie od dawna nie przyjmował Sakramentów Świętych.
13-05-2008 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Proszę o modlitwe za Adę... jest w ciązy, od samego początku na podtrzymaniu jest ciąża. Aby donosiła dzieciaczka do szczęśliwego rozwiązania.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
13-05-2008 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
Ja proszę o modlitwę...za Danielę, ale tak całkiem poważnie. Pewnie wielu z nas tutaj potrzebuje modlitwy, ale ja proszę za nią.

[ Dodano: Czw 15 Maj, 2008 12:45 ]
Proszę o modlitwę za mojego brata...
13-05-2008 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
A ja proszę o modlitwę za Jurka, który próbował popełnić samobójstwo i za jego rodzinę.

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
17-05-2008 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
Pomódlcie się, proszę, o to, by Pan zechciał uwolnić mnie od lęków. Ja już nie mogę z tym żyć ;(
25-05-2008 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
izas Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #42
 
Proszę o modlitwę za wszystkich mieszkańców mojej wioski. Ostatnio w kościele jest coraz mniej ludzi. Radykalny zwrot w stronę Boga konieczny.
25-05-2008 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Proszę o modlitwe za kandydatów do diakonatu, którzy obecnie mają rekolekcje w Kodniu a 1 czerca przystąpią do święceń.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
26-05-2008 02:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #44
 
To ja proszę o modlitwę za naszego diakona, który w niedzielę będzie miał swój ślub :jupi: :aniol:
26-05-2008 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #45
 
Bardzo proszę o modlitwę za Marcina, o pracę i siły, jest za granicą i właśnie stracił pracę, ma długi i dzieci i żonę na utrzymaniu.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
27-05-2008 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów