Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój urolp
Autor Wiadomość
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ks.Marek napisał(a):Po pierwsze: znów chciałbym, bo już kiedyś chciałem
wspaniale, checi sa 8)

Ks.Marek napisał(a):Po drugie: nie mam już ważnego paszportu, a jakoś się nie mogę zmobilizować, by go zrobić
z pomoca Boska to i checi sie znajda. :aniol:

Ks.Marek napisał(a):Po trzecie: chyba potrzebna jest wiza...tudzież zaproszenie...?
a tu z pomoca ludzka tez cos sie da zdzialac.
Uwazam, ze nie wolno sie limitowac.
My mamy co roku organizoane rekolekcje w London, Ontario przez Rodziny Nazaretanskie. W tamtym roku to nawet byl Ksiadz z Filipin zaproszony i przyjechal. Duży uśmiech

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
23-04-2007 02:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
No cóż...
urlop się kończy Smutny
Następny za rok pewnie dopiero w takim wydaniu. Kto wie, może się zmobilizuje na Kanadę.
Tylko że to tyle korowodów potrzeba...
Potrzebuję chyba dopingu Duży uśmiech

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
22-07-2007 07:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Może się pochwali ksiadz jak spędził ten urlop??

http://www.ewangelizatorzy.pl
22-07-2007 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Remont chałupy, Krynica Morska, Multikino, znajomi, rodzina i spanie do bólu :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
22-07-2007 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ks.Marek napisał:
Cytat:Następny za rok pewnie dopiero w takim wydaniu. Kto wie, może się zmobilizuje na Kanadę.

Wiara przenosi góry.Kanada.Fajnie by było.Dostęp do internetu w Toronto też pewnie się znajdzie.Pewnie i łącze szybkie mają.Ach,Kanada...

Offieczka napisała:
Cytat:
Dodano: Nie 22 Kwi, 2007 14:08 ]
Jedźmy do Włoch

Buon giorno.Viva Italia,viva Roma.Jeszcze nie byłem na Placu Świętego Piotra.Dzięki za mobilizację.
23-07-2007 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów