Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedszkolaki ofiarami włoskich satanistek
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #91
 
Świnia napisał(a):Bo w naturze słabi giną. I samo urodzenie nie daje żadnych praw. Słabych można zabijać. W majestacie "prawa".
Więc pozwól, że ja cię zdekapituję, co? xD :twisted:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-06-2007 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #92
 
Ks.Marek napisał(a):Więc pozwól, że ja cię zdekapituję, co? xD :twisted:
To uważaj, bo ruszę mu z odsieczą i będziesz miał do czynienia z nami oboma :twisted: .

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
08-06-2007 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #93
 
heysel napisał(a):To uważaj, bo ruszę mu z odsieczą i będziesz miał do czynienia z nami oboma :twisted: .
Z tym, że katolików na tym forum jest więcej niż ateuszy :twisted:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-06-2007 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #94
 
Offca napisał(a):Z tym, że katolików na tym forum jest więcej niż ateuszy
No i co z tego skoro obowiązuje Was prawda. Sami ustaliliście regulamin tego forum i dopóki ateusz się go trzyma i tylko "tańczy słowami", to wyrzucenie go z forum czy danie ostrzeżenia za nic jest zaprzeczeniem prawdzie. A w realu obowiązuję Was słowa Nazarejczyka "zło dobrem zwyciężaj" i "miłuj bliźniego swego jak siebie samego". Jeżeli ateusz nie zagraża Wam bezpośrednio w jakiś sposób to jest nietykalny.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
08-06-2007 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Świnia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #95
 
Ja dysponuje bronią palną. Ale jakoś nie mam zamiaru z niej do ludzi strzelać.... A która głowę będzie się ścinać? :twisted: Mam 3. Z czego jedna wytatuowana :]


A co do:

Ks.Marek napisał(a):Więc pozwól, że ja cię zdekapituję, co?

fajnie, że pytasz. Nie pozwolę 8)

heysel napisał(a):No i co z tego skoro obowiązuje Was prawda. Sami ustaliliście regulamin tego forum i dopóki ateusz się go trzyma i tylko "tańczy słowami", to wyrzucenie go z forum czy danie ostrzeżenia za nic jest zaprzeczeniem prawdzie. A w realu obowiązuję Was słowa Nazarejczyka "zło dobrem zwyciężaj" i "miłuj bliźniego swego jak siebie samego". Jeżeli ateusz nie zagraża Wam bezpośrednio w jakiś sposób to jest nietykalny.

o - jakże prawdziwe Duży uśmiech

Ale odeszliśmy chyba od meritum sprawy. Biedne Włoszki zapewne chcą się dowiedzieć, co o nich myślimy, a my tu dywagujemy nad istotą prawa etc.
09-06-2007 00:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów