Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedszkolaki ofiarami włoskich satanistek
Autor Wiadomość
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Scott napisał(a):Sorry ale czy wy wiecie o czym piszecie. Wiecie jak takie coś wygląda chociażby? Myślę że nie za bardzo.

Scott, przepraszam cie bardzo, ale czy nie jestes zbyt pewny siebie i nie uważasz, ze tylko ty znasz zycie i masz wiekasza wiedze niz my wszysct razem wzieci. czasami mam takie wrazenie. Wiem czym jest satanizm, bo swego czasu sie tym interesowałam, miałam też kontakt z ludzmi, ktorzy sie uważali za satanistów i.. na podstawie ogolnych opini, ktore krazyly na temat satyanistow sie tak zachowywali.
Miałam też okazje pracować z osobami, ktore jako małe dzieci były wykorzystywane seksualnie przez doroslych na różny sposób. i z rozmow wiem, jakie skutki to przyniosło i jakie zmiany przez to nastapily w ich osobowosci.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
01-05-2007 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Scott napisał(a):Sataniści zasadniczo mają tendencję, aby wybierać bardzo młode dzieci i niemowlęta i poddawać je torturom rytualnym w imię Szatana.
Brednia. Na dowód jest chociażby 11 Szatańskich Zasad Ziemskich, z których 9 mówi :
"Nie rób krzywdy małym dzieciom.
Do not harm little children."
Oczywiście nie mówię, że masz tolerować satanizm, bo z punktu widzenia chrześcijaństwa jest to grzech śmiertelny, ale jak wysuwasz zarzuty to na podstawie faktów, a nie pieniactwa. Ludzie, którzy dokonują takich czynów nie są satanistami.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
01-05-2007 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
wydaje mi sie, ze wazniejsze w tym artykule nie bylo to, jakie to praktyki, znaczy na jakim podlozu czy charakterze byly robione, ale fakt ze ofiara padly dzieci. nie bede sie powtarzac, ze to ze strony tych ktorzy mieli imzapewnic bezpieczenstwo i wydaje mi sie ze to jest w tym najwazniejsze. i jak mjuz pisalam wczesniej takie osoby powinny zostac dożywotnio pozbawione mozliwosci pracy z dziecmi. i tyle.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
01-05-2007 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
heysel napisał(a):Brednia. Na dowód jest chociażby 11 Szatańskich Zasad Ziemskich, z których 9 mówi :
powiedz to dzieciom zabitym, zgwałconym, upokorzonym przez satanistów.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
01-05-2007 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
czy jesteś w stanie pojąć, że jeżeli tak zrobili to nie byli satanistami? gdyby byli katolikami to raczej bys tak nie napisał:
"powiedz to dzieciom zabitym, zgwałconym, upokorzonym przez katolików".

Ogniu, krocz ze mn?!!!
01-05-2007 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Scott napisał(a):powiedz to dzieciom zabitym, zgwałconym, upokorzonym przez satanistów.

podobno w Polsce jest 90% katolików, a niestety nadużycia seksulane, wykorzystywanie dzieci, molestowanie seksualne czy poddawanie ich innym czynnosciom seksualnym wystepuje. Dzieci zabijają, gwałcą i upokażają także katolicy. wiec co ja mam powiedzieć dzieciom, które takich krzywd doznały nie od satanistów, o ktorych piszesz, ale od walsnych rodzicow, wujkow, dziadkow, wychowawcow, czy przyjaciela domu?

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
01-05-2007 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
ale ja przecież sie odwoływałem do cytatu. Ludzie :zmieszany: Czy ten cytat to po Chińsku pisze? Nie pisałem ogólnie.... Tak bardzo tego nie widać?

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
01-05-2007 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
zależy co rozumiesz jako podtekst satanistyczny.
01-05-2007 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
cytatu? wyrwales kawalek wypowiedzi heysela, jesli takowe zasady istnieja rzeczywiscie to osoby wyznajace takowa ideologie z pewnoscia sie do mich stosuja.

przyłącze sie do pytania narbukila, co masz na mysli mowiac o podtekscie satanistycznym?

zostawiajac na chwile satanistow, jesli ktos mowi o podteksie seksualnym tez to pojecie mozna szeroko rozumiec, stad tez bym chciala sie dowiedziec, co z tym podtekstem seksualnym. poza tym wydaje mi sie ze jesli sie wyglasza jakies sądy czy opinie, powinno sie je opierac na jakiejs wiedzy i doswiadczeniu, a nie na cytacie, do ktorego sie stale odwoluje a nie rozumie sie "co autor tego tekstu mial na mysli". ja staram sie przyjanmniej zanim zacytuej cos czego nie rozumiem dowiedziec sie jakie jest tego zrodlo i o co chodzilo, albo o co moglo chodzic autorowi.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
01-05-2007 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Jólka napisał(a):cytatu? wyrwales kawalek wypowiedzi heysela,
przecież w tym cytacie chodzi o 9 zasadę ziemską.

Reszta postu jest tylko objaśnieniem czym ona jest.... i co mówi. tak jakby napisać 5 przykazanie i nie napisać co ono mówi, bo to ktoś napisał wcześniej.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
01-05-2007 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
Scott napisał(a):ecież w tym cytacie chodzi o 9 zasadę ziemską.

ok, ale nie zamiesciles tam tej zasady, o to mi chodzilo. poza tym jak juz wczesniej napisalam, dzieci padaja ofiara nie tylko satanistow, ale takze katolików. ale jakos to wiekszosc stara sie przemilczec. a powinno sie o tym mowic, zeby uwrazliwic ludzi, rodzine, sasiadow, znajomych, ze takie rzeczy moga sie zdarzyc i powinno sie reagowac na wszelkie sygnaly od dzieci, ktore moga swiadczyc o tym, ze zostaly wykorzystane seksualnie.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
01-05-2007 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Cytat:ok, ale nie zamiesciles tam tej zasady, o to mi chodzilo.
ojej. :zmieszany:

Jólka napisał(a):poza tym jak juz wczesniej napisalam, dzieci padaja ofiara nie tylko satanistow, ale takze katolików. ale jakos to wiekszosc stara sie przemilczec. a powinno sie o tym mowic, zeby uwrazliwic ludzi, rodzine, sasiadow, znajomych, ze takie rzeczy moga sie zdarzyc i powinno sie reagowac na wszelkie sygnaly od dzieci, ktore moga swiadczyc o tym, ze zostaly wykorzystane seksualnie.
zgadzam sie

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
01-05-2007 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
Scott napisał(a):
heysel napisał(a):Brednia. Na dowód jest chociażby 11 Szatańskich Zasad Ziemskich, z których 9 mówi :
powiedz to dzieciom zabitym, zgwałconym, upokorzonym przez satanistów.
Ktoś kto krzywdzi dzieci nie ma prawa nazywać się satanistą.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
01-05-2007 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #29
 
no wlasnie i tym sie nie mowi, a jak juz wspominalam, mialam okazje poznac i pracowac z osobami ktore jako male dzieci byly wykorzystywane seksualnie, a takze znam dorosle osoby ktore moze nie jako malenkie dzieci, ale troche starsze paly ofiara wykorzystania i to przez kogos z rodziny.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
01-05-2007 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
Jólka napisał(a):
narbukil napisał(a):Satanizm, wbrew pozorom, nie polega na czczeniu szatana

a na czym?
No.... nie do końca na tym co myślisz. Polecam Ci poczytać sobie (w celach poznawczych oczywiście) "biblię szatana" la vey'a - tam jest wyjaśniona istota satanizmu, choć ogólnie tekst jest bardzo nieścisły i nie trzyma się kupy. A i tak na końcu są jakieś "szataańskie" zaklęcia Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-05-2007 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów