Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Alpinista
Pewiem mężczyzna wspinał sie. Nagle coś poszło, leci w dół.Zaczyna sie modlić.

- Panie Boże nie będę grzeszył, przepraszam Cię za to co zrobiłem, nawrócę sie, pójdę do spowiedzi, będę sie modlił, będę chodził do Kościoła, ale uratuj mnie, uratuj mnie, uratuj- błagam!
Nagle coś zadziałało, wisi.
- Panie Boże, dziękuje! Dziękuje Ci! Jesteś wielki,tyle zrobiłeś dla mnie pomimo że Ci tak obraziłem! Teraz napewno sie nawrócę!
Po godzinie...
-Panie Boże, uratowałeś mnie, dziękuje Ci! Ale ja tu wiszę, a przecież tu jest ciemno, i na dodatek zimno sie zrobiło strasznie, przecież nie po to mnie ratowałeś żebym zginął! Ratuj!
słyszy głos z góry
- A ufasz Mi?
- No Panie Boże, przecież wiesz że Ci ufam, przecież mnie uratowałaś,stanę na ziemi, pójdę do Kościoła, nawrócę się!
- Ufasz mi?
- Oczywiście bez 2 zdań Panie Boże!
- To przetnij line.
- Nie no Panie Boże nie po to mnie przecież ratowałeś żebym ginął, nie no, tak nie może być żebym teraz poleciał, taki cud zrobiłeś i co? Na marne ma to iść, nie no tak nie może być.
- Jeśli mi ufasz przetnij line.
- I co zginąć mam, ledwo przeżyłem i teraz sie mam zlecieć? Nie, no tak nie może być..

Na następny dzień komunikat w radio - nad ranem znaleziono zamarzniętego w nocy zaginionego alpinistę, wiszącego pół metra nad ziemią.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
02-05-2007 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Alpinista spadł w przepaść. Koledzy wołają za nim:
-Żyjesz?!
-Żyję!
-Ręce całe, nogi całe?!
-Całe!
-No to wstawaj!
-Nie mogę, jeszcze lecę!

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
02-05-2007 23:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Łukasz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Scott napisał(a):Pewiem mężczyzna wspinał sie. Nagle coś poszło, leci w dół.Zaczyna sie modlić. (...)

He he kiedyś to był mój ulubiony przykład od którego zaczynałem ewangelizację studentów.

Crux Sacra Sit Mihi Lux.
Non Draco Sit Mihi Dux.
03-05-2007 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów