Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak mam zabrać się za bezinteresowną pomoc???
Autor Wiadomość
Izunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
jak mam zabrać się za bezinteresowną pomoc???
od jakiegos juz czasu zastanawiam sie nag pomoca, moze w domu dziecka lub w schronisku dla zwierzat, chcialabym tak popracowac w wakacje i pomoc tym, ktorzy tego potrzebuja... ale mam problem, bo kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrac... nie wiem czy dobrze zrobilam piszac na taki temat w dziale pomocy ewangelizacyjnej, ale pomyslalam sobie ze moze ktos z was mi pomoze (a jak temat sie nie spodoba, to zawsze admin moze go skasowac nie Duży uśmiech )... czekam moze na jakies wskazowki, ktore pomoga mi rozpoczac taka pomoc...
24-05-2004 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sahal Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
hej :)
no fajnie ze masz takie cosik ... hehe ! niewiele Ci bede mogl pomoc .. jedyne co wiem to to ze moja mlodsza siostra jezdzi do schroniska dla psow w ZG i raczej milo ja tam przyjeli - potrzebuja pomocy bo jest naprawde full zwierzat ! hehe nie wiem czy takie cos by Tobie odpowiadalo .. :mrgreen: nie wiem co jeszcze moglbym polecic wiec narazie to by bylo tyle Uśmiech pozdrowki :-)

.. wa?ne ?eby jak najszybciej powsta? !
25-05-2004 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Jestes jeszce mloda osobka. Radze zkozystac z propozycji Sahala co do schroniska dla zwierzat bo na opiekunke w domach dla dzieci chyba jeszce jestes zamloda ale dobrze ze masz do tego powolanie Uśmiech
25-05-2004 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonymous
Unregistered

 
Post: #4
boom
Uważam że pomysł ze schroniskiem w ZG jest genialny! Bylam tam kilka razy, wzielam 1 psiuka do domu Uśmiech) I powiem Ci, że te zwierzęta czekają na milość czlowieka... Zainteresuj sie tym schroniskiem, ale tylko jesli naprawde czujesz że chcesz pomagać. Niech twoja pomoc będzie szczera Uśmiech
27-05-2004 00:06
Sahal Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #5
izunia ...
siemanko Uśmiech hmm a co o tym sadzi sama zainteresowana ?? Uśmiech bo moznaby nad czyms jeszcze pomyslec .. ale to chyba mogloby byc dobra zaprawa Uśmiech nie wiem ... moze chcialabys pogadac z kims ( moja siostra Język ) .. ktora chodzi tam prawie co piatek Uśmiech jak tylko chcesz to dam Ci jej GG Uśmiech pozdrawiam ...

.. wa?ne ?eby jak najszybciej powsta? !
29-05-2004 16:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Izunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
ojc:(
dzwonilam do ZG i okazalo sie ze oni juz maja wystarczajaca ilosc wolontariuszySmutnySmutnySmutny zalezalo mi na pomocy w tamtym schronisku a teraz lipaSmutny zobaczymy, moze jeszcze cos sie zmieni i sie uda ...
29-05-2004 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sahal Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #7
uuu ...
no troche lipa :/ a moze by do innych schronisk zakukac ?? Uśmiech nie tylko jedno jest chyba w ZG ! teraz zbliza sie taki okres wakacyjny gdzie rzeczywiscie ludzie maja wiecej czasu wolnego i zglaszaja swoja chec pomocy w schronisku ! na pewno sie uda izunia Duży uśmiech bede trzymal kciuki i mysle ze bedzie okiej.. Uśmiech

.. wa?ne ?eby jak najszybciej powsta? !
29-05-2004 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Izunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
moze cosik sie jeszcze da zrobic
hej sahal, a moze daj mi ten numer na GG twojej siostry ok?? nawet jak juz tak nie sa potrzebni wolontariusze, to moze dowiem sie czegos ciekawego i wogoleUśmiech czekam wiec na jej GGUśmiech
01-06-2004 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sahal Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #9
:D
heh a no sposzko Izunia Uśmiech numero podesle ale dopiero jak wroce z Poznania - czyli jakos w piatek ! albo jesli Ci pilno to poprobuj poszukac w katalogu "zabcia" z takimi kropkami wkolo .. chyba Duży uśmiech a jesli nie to ja na pewno jak wroce to podesle Duży uśmiech pozdrawiam i milego dzionka TEJ Język

.. wa?ne ?eby jak najszybciej powsta? !
02-06-2004 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Izunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
dobra Bigos, ja poczekam na twoj powrot. swiat mi sie nie zawali jak jeszcze jakis czas zaczekam Uśmiech pozdrofki dla ciebie
03-06-2004 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Temat zadługo chyba jest nieaktualny wieć go zamykam :!: :wink:

DOBRZE CZY?CIE TYM KTÓRZY WAS NIENAWIDZ? (?k. 6,27)
19-08-2004 01:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów