Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koronka do Św. Brunona
Autor Wiadomość
SalomonsStudent Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Koronka do Św. Brunona
Tekst Koronki jest mój własny i proszę o opinię Księdza.

KORONKA KU CZCI ŚW. BRUNONA KARTUZA
(do prywatnego odmawiania)
W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen.

Wierzę w Boga…

Pozdrawiam Cię, Święty Brunonie, pełen łaski Bożej. O prawdziwy uczniu Jezusa i chwało Zakonu Kartuskiego. Ty dostąpiłeś łaski kontemplacji Pana w samotności. Ufny w Twe orędownictwo powierzam Ci moje życie i moje sprawy. Uproś mi, o Święty Ojcze Brunonie te łaski, których w obecnym stanie potrzebuję i o które proszę (… wymienić prośby).
Święty Brunonie nie zostawiaj mnie nigdy w potrzebie. Módl się za mną grzesznikiem teraz i w godzinie śmierci mojej. Amen.

(na dużych paciorkach)
O Święty Brunonie, posłuszny i doskonały. Uwolnij mnie od grzechów moich, wyproś potrzebne łaski i zaprowadź do Jezusa i Maryi.

(na małych paciorkach)
O Święty Brunonie patronie nasz, módl się za nami w każdy czas.

Modlitwa na zakończenie:
Upadam przed Tobą, o Cudotwórco Brunonie Święty. Uwielbiam Boga i składam Mu dzięki, że dał mi w Tobie potężnego obrońcę i patrona. Proszę Cię, Święty Brunonie o opiekę nade mną. Przede wszystkim zaś błagam Cię o łaskę bym mógł umrzeć na łonie Matki naszej, Kościoła Świętego, zaopatrzony świętymi Sakramentami oraz o łaski, które w tej koronce Ci przedstawiłem. Spodziewam się, że wysłuchasz moich próśb, o czuły w miłosierdziu i przepełniony współczuciem Święty Brunonie i że będziesz nieustannie orędował za mną i moją rodziną przed Tronem Króla Miłosierdzia. Amen.

K: Módl się za mną Święty Brunonie.
W: Abym stał się godny obietnic Chrystusowych.

Pod Twoją obronę uciekam się Św. Brunonie. Moimi prośbami racz nie gardzić, ale od wszelakich złych przygód racz mnie zawsze ochraniać. O Św. Brunonie kochany! Orędowniku mój. Pośredniku mój. Pocieszycielu mój. Z Panem naszym mnie pojednaj. Synowi Najświętszej Maryi Panny mnie polecaj. Trójcy Przenajświętszej mnie oddawaj.

Ojcze nasz…
Zdrowaś Maryjo…
Chwała Ojcu…

Niepokalana Maryjo, Królowo Pustelników – módl się za mną (3x)

Jedno?? i mi?o?? w Duchu ?wi?tym !!!

"Kto ukrywa wyst?pki, nie ma powodzenia, lecz kto je wyznaje i porzuca dost?puje mi?osierdzia" Przyp.Salomona 28:13
08-05-2007 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Koronka do Św. Brunona - SalomonsStudent - 08-05-2007 22:28
[] - Annnika - 08-05-2007, 22:42
[] - Ks.Marek - 08-05-2007, 22:54
[] - Annnika - 08-05-2007, 23:21
[] - SalomonsStudent - 09-05-2007, 07:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów