Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objawienie
Autor Wiadomość
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Objawienie
http://www.spiritlessons.com/Documents/a...Polish.htm

Co o tym sądzicie? Według mnie brutalność, okrutność i horror tego objawienia jest niesamowity. Odwołuje się ono jedynie do strachu i niczego więcej.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
11-05-2007 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Bla, bla, bla... Takie "objawienia" może mięc równie dobrze każdy Oczko Podaj najpierw źródła, kim jest autorka tego tekstu, czy te jej objawienia są udokumentowane, potwierdzone, zbadane. Wtedy możemy dyskutować.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-05-2007 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
no hardkor niezły, lepszy niż Witkacy miewał Uśmiech trzeba mieć nieźle we łbie żeby takie rzeczy opisywać.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
11-05-2007 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
narbukil napisał(a):trzeba mieć nieźle we łbie żeby takie rzeczy opisywać.
Niektórzy wymyślają takie rzeczy dla sławy i posłuchu, więc takie "objawienia" muszą być koniecznie potwierdzone, udokumentowane, zbadane, najlepiej przez Watykan :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-05-2007 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Dr.T.L.Lowery
National Church of God
Senior Pastor
Ten pan daje rekomendację owym wizjom i ich autorce...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
11-05-2007 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
.Kuba Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Bardzo dobre opowiadanie Science-fiction. Pani powinna więcej pisać takich paranormalnych dreszczowców. Miła lektura - może Pani Mary K. Baxter pokusi się kiedyś o napisanie jakejś powieści. Na pewno takową zakupię.
20-05-2007 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Myślałem, ze piekło jest pod ziemią, a nie gdzieś wysoko.... Swoją drogą ciekawa jest zimna obojętnośc z jaką Jezus podchodził do tych "dusz cierpiących".

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
21-05-2007 09:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Helmutt, nie sugeruj się wszystkim co przeczytasz.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
21-05-2007 10:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Offca napisał(a):Helmutt, nie sugeruj się wszystkim co przeczytasz.
Ej, no ja wiem, że to taka bajka akurat, ale chciałem wytknąć to, że owa "opowieść" po prostu nie trzyma się kupy. Ale fajnie się czyta, jak jakieś opowiadanie sf-horror.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
21-05-2007 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Helmutt napisał(a):Myślałem, ze piekło jest pod ziemią, a nie gdzieś wysoko....
Piekło to stan, a nie miejsce.
Tak jak kapłan to charakter a nie zawód.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-06-2007 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Cytat:Tak jak kapłan to charakter a nie zawód.
No, choć niektórzy robią z tego niestety zawód i tak go traktują :/

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-06-2007 17:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Tego typu rzeczy, jak ta z zareklamowanego przez Helmutta portalu, mnie napawa przeczuciem, że jak ciężko komuś sięgnąć po prozę życia chrześcijańskiego, to zaczyna tego typu praktyki podejmować.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
18-06-2007 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #13
 
Do zbawienia wystarczy nam Objawianie jakie dokonało sie w Osobie Jezusa Chrystusa za Jego Życia, wszystkie pozostałe tzw. objawienia prywatne rozpoczete po zesłaniu Ducha Świętego nie muszą byc przez nas brane jako 100% pewne, ale jesli pozytywnie kształtują nasza wrazliwośc religijną i nie sa sprzeczne z nauka Kościoła to nie widze przeszkód aby w nie nie wierzyć. Jeśli chodzi o te konkretne objawienie to może one budzić zarzut pewnego fantazjowania oraz braku "autoryzacji" przez Kongregacje Wiary w Watykanie. Jedank słyszałem takią opinię, że warto przygladac się jak wyglada piekło bo to podobno dobrze oddziaływuje na grzesznika wiec może w tym kontekście te "objawianie" nie jest takie karkołomne. Pozdrawiam Uśmiech
31-07-2007 08:10
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów