Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój mąż jest... gejem!
Autor Wiadomość
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
heysel napisał(a):Co Ty na to Inki ?
otóż to, w tym ukrywa się największe zagrożenie:

heysel napisał(a):
Cytat:but society exerts tremendous pressure on the individual to conform
społeczność gejów najwyraźniej usiłuje wywierać presję, by wszyscy dookoła im się podporządkowali: czego znakomitym przykładem jest Krystian i jego homopropaganda

Krystian napisał(a):Homoseksualizm nie jest chorobą. WHO (Światowa Organizacja Zdrowia przy ONZ)
chyba zapomniałeś w jakich okolicznościach WHO podjęła decyzję... pod wpływem politycznego nacisku bogatego lobby gejowskiego

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
01-07-2007 00:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #47
 
no to ba, nawet tacy mogą być bogaci Duży uśmiech
02-07-2007 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
M. Ink. * napisał(a):chyba zapomniałeś w jakich okolicznościach WHO podjęła decyzję... pod wpływem politycznego nacisku bogatego lobby gejowskiego
Krystian napisał(a):no to ba, nawet tacy mogą być bogaci
Wymowne to zestawienie...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
02-07-2007 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #49
 
...widać czasami rząd potrafi myśleć samodzielnie i wybiera takie opcje które zapewnią stabilność światową.
02-07-2007 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Znamienite to, że jak ktoś nie ma już nic do powiedzenia w związku z tematem, to obwinia rząd albo po prostu ucieka w politykę.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
03-07-2007 00:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #51
 
dziś trudno o polityce nie mówić prawda, wkońcu sam krk już jakiś czas temu zaczoł sporadycznie wchodzić w te sprawy.
03-07-2007 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #52
 
Członkowie KrK, a więc świeccy, księża, zakonnice, biskupi, klerycy itd. są takimi samymi obywatelami tego państwa co i Ty. A zatem mają identyczne prawa co Ty, między innymi do wyrażania swoich opinii na jakiś temat, w tym na tematy polityczne, prawne, moralne itp. Mają prawo do prostestów, wieców, nie zgadzania się z czymś, walczenia o coś. Więc stul dzióbek i nie wyjeżdżaj z tego typu tekstami, że Kościół wchodzi w politykę, bo są tendencyjne. Wchodzi bo ma prawo (aczkolwiek moim zdaniem powinny być pewne granice). A Kościół to pamiętaj nie tylko księża, ale i świeccy. A ciągłe gadanie i najeżdżanie, że Kościół to, Kościół sramto to nic innego jak bicie piany. Jak nie masz nic konkretnego do napisania, nie pisz wcale. Tego typu pierdół już się dość nasłuchaliśmy. Tym bardziej, że z kazdym nowym antyklerykałem się powtarzają.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
03-07-2007 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #53
 
Nie jestem antyklerykałem, strasznie godzisz w moje słowa nie próbując zrozumieć ich znaczenia. Prawdą jest że mają prawo jak każdy obywatel, pamiętaj jednak że oni dla was są wzorem - i to ich poczynania śledzicie, i powtarzacie; polityka wam tylko szkodzi, sami się o tym przekonacie.
03-07-2007 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #54
 
Ks.Marek napisał(a):Heyselq, to samo można powiedzieć na przykład o Cyganach, czy francuskich "gawroszach", slynących z kradzieży wyssanych z mlekiem matki. Ten argument socjologiczny jakoś naciągany się zdaje, nie sądzisz?
Niestety nie mogę się zgodzić. Epstein wyraźnie pisze, że "większość" a nie "wszyscy". Poza tym to jest tylko abstract jego teorii. Dodatkowo :
1. Inki powołuje się na prof. Gerard van den Aardweg, ja się powołuję na dr Roberta Epsteina.
2. Źródło na które się powołuje jest neutralne, jest to "Scientific American Mind".
3. Wg teorii Epsteina (w dalszej części artykułu) homoseksualista może zmienić orientację (nie wszyscy oczywiście), musi tylko chcieć.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
03-07-2007 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #55
 
Krystian napisał(a):Prawdą jest że mają prawo jak każdy obywatel, pamiętaj jednak że oni dla was są wzorem - i to ich poczynania śledzicie, i powtarzacie
Znaczy się kogo? Bo nie rozumiem. Nie jestem papugą i nie powtarzam. Robię to, co uważam za słuszne i fair. Nie potrzebuję kogoś powielać.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
03-07-2007 17:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
heysel napisał(a):musi tylko chcieć
co poniekąd potwierdza moje ostatnie (choć nie do końca wyartykułowane w polemice z Krystianem) przemyślenia, że homikowanie to w głównej mierze kwestia wyboru; uwarunkowania biologiczne (genetyczne czy hormonalne), bądź psychiczne to prawdopodobnie jedynie stymulator

oczywiście to tylko moja osobista teoria, której nie zamierzam bronić, bo wyrobiłem sobie jej obecną postać (możliwe, że będzie ona ewoluowała) na podstawie obserwacji różnych dyskusji nt. homoseksualizmu

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
04-07-2007 06:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
M. Ink. * napisał(a):homikowanie to w głównej mierze kwestia wyboru; uwarunkowania biologiczne (genetyczne czy hormonalne), bądź psychiczne to prawdopodobnie jedynie stymulator
Ciekawe spostrzeżenie, i myślę, że mające mocne osadzenie w życiu. Ten wybór włąsnie, zdaje się piętnowac Apostoł Paweł w liście do kościoła w Koryncie. Raczej nie do przyjęcia byłoby punktowanie kogoś za coś, co wpisuje się niemal w jego naturę (np. poligamia w pewnych grupach etnicznych).

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-07-2007 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów