Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bóg mówi z billboardów
Autor Wiadomość
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
Offca napisał(a):Normalnie. A np. rogalika jak kupujesz?
ale rogalik to nie bielizna. jest między tymi rzeczami pewna dyskretna różnica. Zresztą sam od czasu do czasu kupuję dziewczynie bieliznę i nie widze w takich reklamach nic zdroznego. Zresztą ktoś musi być nieźle wyposzczony jak go kręcą dziewczyny na plakacie. Uśmiech

Ogniu, krocz ze mn?!!!
17-05-2007 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
narbukil napisał(a):Zresztą ktoś musi być nieźle wyposzczony jak go kręcą dziewczyny na plakacie. Uśmiech
Niekoniecznie musi być wyposzczony :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-05-2007 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Offca napisał(a):Niekoniecznie musi być wyposzczony
jak ktoś nie patrzy na drogę tylko na dziewczyne na plakacie to chyba jednak tak Duży uśmiech

Ogniu, krocz ze mn?!!!
17-05-2007 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Cytat:jak ktoś nie patrzy na drogę tylko na dziewczyne na plakacie to chyba jednak tak Duży uśmiech
Naprawdę polemizowałabym patrząc na swojego kolegę Oczko Ale może wróćmy do głównego wątku Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-05-2007 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CaRo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
]narbukil napisał(a):Zresztą ktoś musi być nieźle wyposzczony jak go kręcą dziewczyny na plakacie. Uśmiech

No co Ty, obczajanie laski na bilbordzie to normalna rzecz, nie trzeba byc wyposzczonym hehe

..and may the force be with You.. Uśmiech
17-05-2007 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Zachęcam do powrotu na drogę wątku, którego tematem nie jest
CaRo napisał(a):obczajanie laski na bilbordzie
Duży uśmiech tylko czy można Ewangelizować poprzez bilbordy i inne tym podobne rzeczy. a co powiecie o ewangelizowaniu przez np. gg Szczęśliwy to też środek naszej eryUśmiech

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
17-05-2007 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CaRo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
mazik napisał(a):Zachęcam do powrotu na drogę wątku, którego tematem nie jest
CaRo napisał(a):obczajanie laski na bilbordzie
Duży uśmiech tylko czy można Ewangelizować poprzez bilbordy i inne tym podobne rzeczy. a co powiecie o ewangelizowaniu przez np. gg Szczęśliwy to też środek naszej eryUśmiech

heh wg mnie mozna by walnac jakas reklame na gg, dotrze do wiekszej ilosci osob niz bilbord. Tylko reklama powinna byc lekko tajemnicza, dajaca do myslenia i bez przesady Szczęśliwy wiem ze to trudne ddo sprecyzowania ale takie mam przemyslenia hehe :wink:

..and may the force be with You.. Uśmiech
17-05-2007 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #23
 
Ja do ewangelizacji wykorzystuję praktycznie wszystko: neta obszernie, przez gg, skype'a jeszcze nie mam ale spox - niedługo Duży uśmiech , maile, fora, co można Oczko nawet w pracy, plus działalnośćw grupie ewangelizacyjnej. Billboardy moim zdaniem się bardzo nadają - podsunę mojej SNE ten pomysł Język

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
17-05-2007 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
CaRo napisał(a):mnie mozna by walnac jakas reklame na gg, dotrze do wiekszej ilosci osob niz bilbord.
Tak ale zobacz ile osób przejeżdzając obok takiego bilbordu nawet nieświadomie sie na niego spojrzy i chcąć nie chcąc mózg zapamiętuję różne obrazy.
Tak reklama powinna dawać do myślenia, tajemniczość - ale bez przesady Duży uśmiech

Annnika napisał(a):Ja do ewangelizacji wykorzystuję praktycznie wszystko: neta obszernie, przez gg, skype'a jeszcze nie mam ale spox - niedługo , maile, fora, co można nawet w pracy, plus działalnośćw grupie ewangelizacyjnej. Billboardy moim zdaniem się bardzo nadają - podsunę mojej SNE ten pomysł
popieram we wszystkim :roll2: tylko moje SNE na to raczej nie pojdzie, albo mnie zbrechtają :evil:

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
18-05-2007 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CaRo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
mazik napisał(a):
CaRo napisał(a):mnie mozna by walnac jakas reklame na gg, dotrze do wiekszej ilosci osob niz bilbord.
Tak ale zobacz ile osób przejeżdzając obok takiego bilbordu nawet nieświadomie sie na niego spojrzy i chcąć nie chcąc mózg zapamiętuję różne obrazy.
No sorki ale wg mnie wiecej osob spojrzy nie swaidomie na reklame na gg i chcac nie chcac ja zapamieta niz na bilbord, chyba ze bilbord bedzie sie znajdowal na kazdej drodze w calej Polsce hehe

..and may the force be with You.. Uśmiech
18-05-2007 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Cytat:Jak uważacie, należałoby powziąć takie środki na szerszą skalę w naszym kraju?
moje zdanie jest proste i nie radzę go bagatelizować:

1. jeśli chcecie, by chrześcijaństwo było traktowane jak towar,
a księża jak domokrążcy
to stosujcie chwyty marketingowe

2. a gdy zamkną wam drzwi przed nosem wrzeszcząc:
"katolickich domokrążców nie wpuszczamy",
przypomnijcie sobie, że nie chodzi o towar, a o Miłość i przebaczenie...

3. królestwo Boga to nie towar do sprzedania
to nie jest produkt do rozreklamowania

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
20-05-2007 03:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CaRo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #27
 
Ale tu nie chodzi o zadne wciskanie Boga i o domokrazcow, nie wiem skad Ty to wzielas. Poprostu chodzi o probe zainteresowania Bogiem ludzi ktorzy w dzisiejszych zabieganych czasach nie maja czasu by o Bogu myslec. Chodzi o zwrocenie uwagi na to ze Bog o "Tobie" mysli, mimo ze "Ty" o nim zapomniales/as.

..and may the force be with You.. Uśmiech
20-05-2007 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
przewiduję proste konsekwencje: marketingowe

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
20-05-2007 13:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
M. Ink. * napisał(a):moje zdanie jest proste i nie radzę go bagatelizować:
I muszę przyznać, że się z nim zgadzam bezdyskusyjnie.
Uważam, że dopóki jesteśmy solą w oku wielu, jako katolicy właśnie, to jest to dobry znak. W opozycji do świata, jako alternatywa. Jedynie słuszna zresztą... :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-05-2007 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
CaRo:
Cytat:Poprostu chodzi o probe zainteresowania Bogiem ludzi ktorzy w dzisiejszych zabieganych czasach nie maja czasu by o Bogu myslec. Chodzi o zwrocenie uwagi na to ze Bog o "Tobie" mysli, mimo ze "Ty" o nim zapomniales/as.

A ja widziałem taką bardzo "specyficzną reklame".
U mnie jakaś przesympatyczna osoba napisała na stacji od strony torów, tak żeby ją widzieli przejeżdzający ludzie:

"Bóg Cię widzi i kocha" - obok trójkąt z okiem i promieniami.
A także trochę dalej: "Jezus żyje".

Był zwykły dzień, a gdy zobaczyłem te słowa, to wryły mi się w pamięć niczym wiartarka udarowa w kawał blachy Duży uśmiech . Tak, że zamiast myśleć o sprawach dnia bieżącego skupiałem się właśnie na mojej wierze. W pociągu miałem takie refleksje religijne, że ho ho Duży uśmiech . Nie wiem jak na innych ale na mnie podziałała ta "reklama" w pozytywny sposób. Spowodowała, że oderwałem się od spraw przyziemnych. Pomyślałem, że naprawdę to fajny pomysł z tymi napisami.
:roll2: Haha teraz ja będe pisał po murach hahahaha :roll2:
Nie no żartuje, nie będe wandalem. A już na serio, to chciałbym widywać takie prawdziwe reklamy z podobnymi hasłami.

CaRo nie byłeś przypadkiem ze sprayem w mojej miejscowości? Po Twojej wypowiedzi i po treści tych haseł, które widziałem jest duży związek Duży uśmiech
Jeśli zauważycie te dwa napisy na pewnej stacji kolejowej, która ma bardzo specyficzną nazwę to znaczy, że jesteście na moim terenie 8)

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
10-06-2007 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów