Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bóg mówi z billboardów
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Biomen napisał(a):Spowodowała, że oderwałem się od spraw przyziemnych. Pomyślałem, że naprawdę to fajny pomysł z tymi napisami.
No widzisz. A kto wie, ilu jeszcze ludziom wryły się te słowa w makówę i w pompke. I kto wie, jakie owoce błogosławione z tego mogą być

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
12-06-2007 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Biomen napisał(a):Jeśli zauważycie te dwa napisy na pewnej stacji kolejowej, która ma bardzo specyficzną nazwę to znaczy, że jesteście na moim terenie
Chyba za mało podróżuje pociagami po wielkopolsce Duży uśmiech

Zdecydowanie za mało takich "reklam"!!

http://www.ewangelizatorzy.pl
12-06-2007 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PK Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Z racji mojej dłuższej nieobecności na forum, popatrzyłem tu i tam... I korzystając z otwartości tego wątku napiszę jeszcze moje spostrzeżenia:

Kiedyś w necie natknąłem się na taką oto reklamę:
Przedstawiona była fotografia ukazująca piorun i zachmurzone niebo w czasie burzy. Podpis tego zdjęcia był taki: "Stwarzam efekty świetlne i dźwiękowe bez użycia komputera. Bóg."
Innymi ciekawymi hasłami były m. in.:
-"Teoria Wielkiego Wybuchu? Chyba żartujesz... Bóg."
-"Potrzebujesz doradcy małżeńskiego? Jestem gotów. Bóg."
-"Czy czytałeś moją najwspanialszą książkę? Przeczytaj, bo będzie egzamin. Bóg"

Myślę, że to odpowiednia "reklama" dla młodych. Choćby nawet ateista zobaczył taką reklamę i opowiedział o tym swojemu przyjacielowi ateiście, a ten z kolei przyjaciółce wierzącej-wątpiącej, a ta kuzynce wierzącej... i tak w świat poszłaby ta wiadomość, to już rozmowa o Bogu jest ważna. A może kogoś zainteresują te teksty i dojdzie do wniosku, że są prawdziwe (bo takie są). Wówczas sukces "reklamy" gwarantowany.

Post scriptum.
Wyraz reklama celowo ująłem w cudzysłowie. Nie da się bowiem porównać zysków z reklamy karmy dla kotów do zysków z wyżej opisanego przedsięwzięcia.
13-09-2008 00:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
W książkach np. e-mail od Boga do kobiety, czy też do mężczyzny, pod tekstem są podpisy np.
Twój Doradca Finansowy, Twój Architekt, Twój Tatuś itd itd To jednak tyż reklama tylko nie na murach tylko w księgarniach.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
13-09-2008 01:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nordlys Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 509
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
Billboardy, to dobre miejsce na głoszenie Słowa Bożego - jesteśmy w końcu w XXI w..
Mam jednak pewne zastrzeżenie-należy tam zawsze umieszczać Prawdę, a nie ściemy, tak częste w zwykłym marketingu.

[Obrazek: 023096454b2384f3m.jpg] http://pl.youtube.com/watch?v=ccaNFnjGfp...re=related S.N.E. http://www.bogurodzica.ox.pl
14-09-2008 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów