Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjecia z parady równości
Autor Wiadomość
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #61
 
Uważaj, bo w celu wprowadzenia pokoju (a tu w obronie Alus) jestem w stanie użyć swoich naturalnych "atrybutów' (kłów i pazurów). ;-) ;P
Jako jednak pokojowo nastawione kocisko o obronie Owczarni Pana wolałbym nikogo nie podgryzać .. Oczko
Czy zatem wystarczy słowo honoru przerośniętego kota dla wprowadzenia pokoju w tej sprawie ? :coo:

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
25-05-2007 22:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
ddv napisał(a):Uważaj, bo w celu wprowadzenia pokoju (a tu w obronie Alus) jestem w stanie użyć swoich naturalnych "atrybutów' (kłów i pazurów).
ciekawe co na to Alus: "fanatyczna zwolenniczka" pokoju? ;P

ddv napisał(a):Jako jednak pokojowo nastawione kocisko o obronie Owczarni Pana wolałbym nikogo nie podgryzać ..
taaaa..... ale homoseksualiście, to byś pewnie nie darował, co? przyznaj no się... :roll2:

ddv napisał(a):Czy zatem wystarczy słowo honoru przerośniętego kota dla wprowadzenia pokoju w tej sprawie ?
spoko, spoko; tak naprawdę to ja jestem "agresywnym obrońcą pokoju", w końcu to Alus pierwsza zaczęła wojenkę z R. Gudzowskim :mrgreen:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
26-05-2007 00:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #63
 
Nie rozpoczęłam żadnej wojenki z Guzowatym - zaznaczyłam tylko, że zmieniać ludzi i świat można jedynie poprzez miłość, a najskuteczniejszym orężem chrześcijanina jest modlitwa.
Gdyby pierwsze wspólnoty chrześcijan stawały do walki, zapewne chrześcijaństwo zostałoby zduszone w zarodku.
O pokoju wbrew waszemu oporowi pozwolę sobie znów zacytować Jana Pawła II:
- "Czymże jest pokój? Czym może byc pokój na ziemi, wśród ludzi i ludów, jak nie owocem braterstwa, które okaże się silniejsze niż wszystko, co dzieli i przeciwstawia sobie ludzi. A przecież o takim braterstwie mówi właśnie św. Paweł, gdy pisze do Galatów: "jesteście synami". Jeżeli synami - synami Boga w Chrystusie - to i braćmi.
A dalej pisze: "zatem nie jesteś juz niewolnikiem, lecz synem". Jeżeli więc chcecie słuzyc sprawie pokoju - szanujcie wolność" Jan Paweł II.
Pokój Chrystusowy a pacyfizm to zupełnie inne rzeczywistości.
Znajomość Pisma św jako zarzut???? - "Nieznajomośc Pisma św. jest nieznajomością Chrystusa", św. Hieronim.
26-05-2007 08:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
alus napisał(a):Nie rozpoczęłam żadnej wojenki
i tego się trzymaj Oczko

alus napisał(a):z Guzowatym
a kto to taki? czyżby Ci się Rafał Gudzowski pomylił z Aleksandrem Gudzowatym? Duży uśmiech

alus napisał(a):Pokój Chrystusowy a pacyfizm to zupełnie inne rzeczywistości.
rozumiem, że opór MW wobec homoseksualizmu jest według Ciebie niezgodny z nauczaniem Kościoła? homoseksualistów należy popierać w organizowaniu parad równości, tak?

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
26-05-2007 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Duży uśmiech :roll2: Dobre...
alus napisał(a):a najskuteczniejszym orężem chrześcijanina jest modlitwa.
Ale nie jedynym.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
26-05-2007 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #66
 
O! przepraszam serdecznie Rafała Gudzowskiego za pomyłkę Uśmiech...no cóż zdarza się.
Ludzie naprawdę szczęśliwi nie biegaja po ulicach i placach w krzyku, maskaradzie obwieszczając całemu światu swoje szczęście, ale pielęgnują, chronią je w ciszy, pokoju, pokorze i poszanowaniu wzajemnym.
Homoseksualna Parada Równości to manifestacja "szczęścia" - iluzji, a tak naprawdę to nieświdome i niezamierzone uzewnętrznienie swojego bólu i niemocy.
"Pomoc" homoseksulistom, którą niosą niektóre odłamy Kościoła protestanckiego udzielając im ślubów, legalizując związki, nie jest żadną pomocą ale utrwalaniem, utwierdzaniem, w trwaniu w grzechu.
Krzyki, pogarda, wyzwiska, wobec homoseksualistów też nie są zgodne z nauczaniem Kościoła, a jedynie wzmagaja determinację ich uczestników.
Kiedyś dokładnie i obszernie, wyjaśniała właściwą postawę, jaką winni przyjmować ludzie, a zwłaszcza MW wobec homo (w programie "Teraz my" w TVN), v-ce przewodnicząca MW Anna Jabłońska Siarkowska.
Tym ludzom należy przeciwstawić się, niosąc im pomoc poprzez uświadamianie o możliwości terapii, leczenia.
Istnieją profesjonalne ośrodki, które przez lata wypracowały metody terapii.
Oczywiście wszystko zależy od ich woli....
26-05-2007 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #67
 
M. Ink. * napisał(a):taaaa..... ale homoseksualiście, to byś pewnie nie darował, co? przyznaj no się..
Uważam, tak naprawdę, że homoseksualiści to ludzie i jak wszyscy ludzie godni Miłości dziecka Bożego ...
Jednak - wcale to nie oznacza, ze powiem, że homoseksualizm to "dobro" ...
Życzę im dobrze bo wiem, że im trudno ...
Życzę im jak najlepiej.
Zaś przede wszystkim by dostali się w ręce dobrego terapeuty który może im pomóc ww ich problemach - tak by nie próbowali więcej tuszować swojej słabości ..
Choćby udziałem w jakimś "marszu (nie- )równości" i wmawianiem, sobie i innym że np. "homoseksualizm jest zgodny z naturą" ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
26-05-2007 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Świnia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #68
 
homoseksualizm nie jest chorobą a orientacją posiadaną od urodzenia. Marsze równości może kiedyś miały czemuś służyć, teraz są tylko niesmaczne. Szczególnie, że wiok 2 całujących się facetów jest mało estetyczny. Nie interesuje mnie co kto robi prywatnie, ale krzyczenie wokół o preferencjach co do spraw majtkowych jest be.

I ciekawe, że liberalizm, będący opcją PRAWICY został zrównany z lewactwem. Lewacy chcą równać wszystkich z motłochem - liberalizm to wolność ekonomiczna, moralna - zróżnicowanie. A pozatym jest to ideologia bogaczy i klasy średniej. A kom***zm i inne takie to wyniki zabiegania biednych o część władzy. Liberalizm to rządy silniejszych a lewactwo chce by rządziło pospólstwo.

Marsze równości nie mają nic wspólnego z liberalizmem, libertianizmem... może nieco z libertynami, ale tylko w kwestiach penetracji.
Znam wiele par homo (gł. les) i żadna z nich nie ma ochoty się do parad czy marszów przyłączać. "Bo po co?".

I związek homo to nie małżeństwo. To związek partnerski. Nie czaję wogóle czemu się mówi o małżeństwach homo :roll:
27-05-2007 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
Świnia napisał(a):homoseksualizm nie jest chorobą a orientacją posiadaną od urodzenia.
Kłamstwo.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
27-05-2007 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #70
 
Świnia napisał(a):homoseksualizm nie jest chorobą a orientacją posiadaną od urodzenia.

Absolutnie nie; w przypadku każdego homoseksualisty, który zgłasza się do specjalisty po pomoc stwierdza się któryś z określonych przez seksuologów przypadków - zazwyczaj są to zaburzenia konkretnego typu w rodzinie... lub z okresu dojrzewania.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
27-05-2007 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Homoseksualizm jest chorobą i nie usprawiedliwia tego fakt skreślenia go z listy chorób psychicznych przez amerykańskich hmm... "psychiatrów" w latach 70-tych.Jeszcze w 1969 sprawą homoseksualizmu zajmowała się policja w USA.

Jako sympatyk Młodzieży Wszechpolskiej powiem:Homonazi stop ! Niezły transparent.Zresztą homoseksualiści narzucają swoją ideologię więc i transparent Wszechpolaków ma sens.
27-05-2007 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #72
 
Wykreślony został z listy WHO w 1991r.
Nieprawda, że jest "orientacją posiadaną od dziecka",
http://www.przyjaciele.org/pomoc/czytelnia.php?id=17
27-05-2007 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Alus WHO było później,a w latach 70-tych amerykańskie towarzystwo psychiatryczne wykreśliło .

Kto by pomyślał,że WHO coś takiego uczyni,lecz niestety uczyniło.Wstyd i to na cały świat,bo organizacja światowa.Cieszę się,że na tym forum są obrońcy rodziny i tradycyjnego małżeństwa.Żadna gejowska parada równości nie zmieni oblicza tej ziemi.Komunizm też upadł,więc parady równości czeka to samo.
27-05-2007 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Świnia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #74
 
Ks.Marek napisał(a):Świnia napisał/a:
homoseksualizm nie jest chorobą a orientacją posiadaną od urodzenia.

Kłamstwo.

to ja tym samym tonem:

kłamstwo, że kłamstwo. Ale ja się spowiadać nie muszę 8)

I jak ktos poda DOWODY na swe twierdzenia, zapodam także. Narazie to czcza gadanina :twisted: DOWODY, znaczy namacalne, przebadane, jak dotąd nie zafałszowane. NAUKOWE, nie teologiczno-ideologiczne.

SEBASTIANO napisał(a):Komunizm też upadł,więc parady równości czeka to samo.

cieszy mnie że ustrój tępaków i miernoty upadł. Upada wiele "imperiów". Teraz czas na jakie? :hahaha:

Dodam jeszcze, że jak dla mnie "rodzina" to słowo oznaczające związek kobiety i mężczyzny. Jestem przeciw NAZYWANIU tak związków homo lub biseksualnych (aseksualni nie tworzą związków - deklaratywnie przynajmniej Język ) Co wcale nie oznacza, że jestem za tym, by to RODZINA była ŚWIĘTOŚCIĄ. Jednostka jest PRZENAJŚWIĘTSZA. :]
28-05-2007 11:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #75
 
SEBASTIANO napisał(a):Kto by pomyślał,że WHO coś takiego uczyni,lecz niestety uczyniło.Wstyd i to na cały świat,bo organizacja światowa
Takie podważanie kompetencji każdego, kto ma inne zdanie w temacie nie prowadzi do niczego dobrego.
SEBASTIANO napisał(a):Komunizm też upadł,więc parady równości czeka to samo.
Tu chyba mimo wszystko nie ma porównania.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
29-05-2007 06:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów