Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy płód jest człowiekiemm, czy "zawiniątkiem"?
Autor Wiadomość
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
black !
Nauka - naukowcy potwierdzają że od momentu poczęcia rozpoczyna się życie człowieka a "ateiści" twierdzą, że tak nie jest ..
Coś chyba zatem nie tak z tą "naukowością" i logicznym sposobem myślenia ateistów :coo:

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
25-05-2007 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #32
 
Black Soap kiedy masz maturę?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
25-05-2007 23:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
Jóż za rok matura Duży uśmiech A co do naukowców to wiesz.. Był taki jeden który na podstawie kwantów udowodnił istnienie Boga. Nawet z Polski był, poza śmiechem i publikacją w dzienniku rydzowym niczego nie wskórał. Potem zresztą tą samą metodą udowodniono istnienie krasnoludków Duży uśmiech Morał z powieści jest taki że trzeba patrzeć czyją naukę się czyta. Bo najczęściej naukowcy "bardzo religijni" są najgorsi.

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
25-05-2007 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
Cytat:Jóż za rok matura Duży uśmiech
Z takimi bykami, jakie robisz, nie wróżę Ci powodzenia na egzaminach ;P
Za rok matura powiadasz... I wszystko jasne :krzywy: Dziękuję, to chciałam wiedzieć :*

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
25-05-2007 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
Offca napisał(a):
Cytat:Jóż za rok matura Duży uśmiech
Z takimi bykami, jakie robisz, nie wróżę Ci powodzenia na egzaminach ;P
Za rok matura powiadasz... I wszystko jasne :krzywy: Dziękuję, to chciałam wiedzieć :*
Dziękuję Uśmiech co do byków cóż jestem bardzo zmęczony i bardzo za nie przepraszam. Przykro mi tylko że ignorujesz moje poglądy ze względu na wiek. Nie świadczy to o tobie dobrze ale cóż. Pozdrawiam

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
25-05-2007 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #36
 
A mi się cosik wydaje, że odrobina troszkę trudniejszej prawdy i nauki szkodzi umysłom (przynajmniej co niektórych) "ateistów" ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
25-05-2007 23:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Black_Soap napisał(a):Był taki jeden który na podstawie kwantów udowodnił istnienie Boga. Nawet z Polski był, poza śmiechem i publikacją w dzienniku rydzowym niczego nie wskórał.
Czyżby Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz ?

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
25-05-2007 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
ddv napisał(a):A mi się cosik wydaje, że odrobina troszkę trudniejszej prawdy i nauki szkodzi umysłom (przynajmniej co niektórych) "ateistów" ...
Mi się zdaje że odrobina pomyślunku u niektórych Chrześcijan jest dla nich zabójcza. Jest wiele faktów na to że Chrystus nie był niewiniątkiem wiele udowodnionych przekłamań w piśmie świętym i tak dalej ale wy dalej wierzycie w swoje.

Jak dobrze pamiętam to Onyszkiewicz Uśmiech Zrobił z Polaków idiotów na skalę światową ale cóż...

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
26-05-2007 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #39
 
Black_Soap napisał(a):Przykro mi tylko że ignorujesz moje poglądy ze względu na wiek.
A skąd takie domniemania dziwne? Nic takiego nie napisałam, a Ty od razu jakieś wąty... Przewrażliwiony jesteś, czy co? :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-05-2007 00:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #40
 
Offca napisał(a):
Black_Soap napisał(a):Przykro mi tylko że ignorujesz moje poglądy ze względu na wiek.
A skąd takie domniemania dziwne? Nic takiego nie napisałam, a Ty od razu jakieś wąty... Przewrażliwiony jesteś, czy co? :roll:
Wrr przepraszam Offco po prostu nie spałem parę nocy, dziewczyna mnie zdradza i mam masę innych kłopotów na głowię. Fakt jestem trochę przewrażliwiony.

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
26-05-2007 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
M. Ink. * napisał(a):a dla mnie Bóg to radość życia
Potrafi też być esencją śmierci.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
26-05-2007 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #42
 
Dziewczynę oddaj w takim razie w ręcę M.Inka (Mrocznego Inkwizytora). On już będzie wiedział co robić :diabelek:

A tak w ogóle to EOT już.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-05-2007 00:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
kumbaja napisał(a):kilkudniowy plod ma pare milimetrow `wielkosci`i jest embrjonem, serce zaczyna bic gdzies w 5-6 tyg, i wtedy embrjon juz embrjonem nie jest i tym samym przestaje byc plci zenskiej i jest wielkosci fasolki.kiedy poroni sie cos tak malego to raczej trudno to `znalezc` w celu pochowku.
Zapytaj zatem swej Mamy, czemu tych patu milimetrów nie kazała sobie wymieść, przecież to tylko nadwyżka czegoś tam.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
26-05-2007 00:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Black_Soap napisał(a):to nie ja wierzę w kolesia wszechmogącego który jest sobie znikąd od zawsze
bądź tak miły i nie obrażaj Boga, nazywając Go "kolesiem"; a jeśli upierasz się przy ubliżaniu Mu, to wiedz, że Jego cierpliwość kończy się tam, gdzie zaczyna się Jego sprawiedliwość; a dla Ciebie oznacza to karę...

Black_Soap napisał(a):Co do leczenia [...]tylko ty
wiara w Boga jest nie tylko przejawem zdrowia [zwłaszcza intelektualnego], ale jeszcze do zdrowia się przyczynia; co z resztą wyraźnie potwierdzają wyniki psychologii religii Uśmiech

Black_Soap napisał(a):Nie śmieję się z samej teorii a jedynie z jej przedstawienia
skoro nie potrafisz odpowiedzieć, to pozostaje Ci juz tylko śmiech :lol2:

Black_Soap napisał(a):Teraz ci nie wytłumaczę tego
skoro czujesz, że musisz coś tłumaczyć, to próbuj; poprzyglądam się, a jak będzie śmiesznie, to sie posmieję Duży uśmiech

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
26-05-2007 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kumbaja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 226
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #45
 
Ks.Marek napisał(a):
kumbaja napisał(a):kilkudniowy plod ma pare milimetrow `wielkosci`i jest embrjonem, serce zaczyna bic gdzies w 5-6 tyg, i wtedy embrjon juz embrjonem nie jest i tym samym przestaje byc plci zenskiej i jest wielkosci fasolki.kiedy poroni sie cos tak malego to raczej trudno to `znalezc` w celu pochowku.
Zapytaj zatem swej Mamy, czemu tych patu milimetrów nie kazała sobie wymieść, przecież to tylko nadwyżka czegoś tam.

ja podaje tylko fakty. plod jest plodem i nawet jak juz przypomina dziecko w 3 miesiacu to nie czuje bolu bo system nerwowy nie jest wyksztalcony. nawet po urodzeniu takie dziecko nie czuje jeszcze tak bardzo bolu jak pozniej kiedy troche podrosnie i wyksztalci mu sie w 100% system nerwowy. nie mowie ze aborcja jest czyms dobrym ale uwazam ze jest lepsza niz kiedy dziecko narodzone mialoby trafic do domu dziecka albo na smietnik jak sie nie raz zdarzalo. sama mysl o takim dziecku bez rodzicow w domu dziecka albo porzuconym na smietniku zanosi mnie na placz bo jak sie spojrze na mojego josha i se pomysle ze nie wszystkie dzieci maja taki cieply dom z kochajacymi rodzicami to mi sie plakac kce. takie male niewinne dzieciatko porzucone, nie moge juz wiecej pisac bo mam juz zeby sie nie poryczec.

a dzieckiem planowanym bylam.

`I suggest we learn to love ourselves before it`s made illegal
when will we learn?
when will we change?
just in time tosee it all come down
those left standing will make millions
writing books on the way it should have been`
incubus
26-05-2007 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów