Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejne rewelacje pani Sowińskiej.
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
narbukil napisał(a):
SEBASTIANO napisał(a):To prędzej zgodzę się z ministrem Giertychem,który zakazuje promocji homoseksualizmu w szkołach.Ten pomysł jest super.Popieram Giertycha.
Rozwala mnie tekst "promowanie homoseksualizmu".....
Przecież to jest orientacja seksualna, na którą się w zasadzie nie ma wpływu.
To tak jak ja, mam zielone oczy, promowałbym "zielone oczy".
Najciekawsze to jest to, że "promocję homoseksualizmu" to uprawiają sami "wojownicy" z tym zjawiskiem. Kto najwięcej gada o homoseksualiźmie? Biedroń? Niemiec? Senyszyn? Środa? Nic bardziej błędnego - najwięcej w tej sprawie maja do powiedzenia członkowie LPR, MW i co poniektórzy PiSiarze. A skoro bez opamietania klepią o tym - tym samym takową "propagandę" uprawiają. Duży uśmiech
Ja tak to widzę.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
29-05-2007 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Helmutt napisał:
Cytat:Nic bardziej błędnego - najwięcej w tej sprawie maja do powiedzenia członkowie LPR, MW i co poniektórzy PiSiarze.

I znowu natarcie na MW i prawicę ? Wszechpolacy,PiS i LPR nie promują zachowań homoseksualnych.To lewica sytuację wykorzystuje.Ale Wszechpolacy i prawica wbrew pozorom bronią tradycyjnego małżeństwa i wartości rodziny.Tożsamości narodowej też bronią.Gdyby przeciw paradom nie protestowano to zoofilia byłaby kwestią czasu.Bierny obywatel,który ignoruje sprawy kraju nie jest prawdziwym obywatelem.Mamy prawo bronić wartości życia i rodziny oraz prawo wyborcze.Głosowałem przeciw Unii.Gdybym nie głosował to by oznaczało to bierną zgodę na to co moralnie szkodliwe.Unia potępia karę śmierci i słusznie,ale na aborcję to nawet nie reaguje - to wbrew logice.Unia sama sobie zaprzecza.Zasłużyła na NIE z mojej strony.

A bajek nie można zakazać,chyba że już naprawdę jest w nich przemoc.
29-05-2007 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Helmutt napisał(a):Najciekawsze to jest to, że "promocję homoseksualizmu" to uprawiają sami "wojownicy" z tym zjawiskiem. Kto najwięcej gada o homoseksualiźmie? Biedroń? Niemiec? Senyszyn? Środa? Nic bardziej błędnego - najwięcej w tej sprawie maja do powiedzenia członkowie LPR, MW i co poniektórzy PiSiarze. A skoro bez opamietania klepią o tym - tym samym takową "propagandę" uprawiają.
Fakt. Nie widziałem ostatnio żadnego lewicowego polityka, który by się wypowiadał na temat homoseksualizmu. Zazwyczaj robią to albo Giertych, albo Wierzejski albo ten trzeci wiceminister edukacji.
SEBASTIANO napisał(a):I znowu natarcie na MW i prawicę ?
to jest cena władzy
SEBASTIANO napisał(a):Gdyby przeciw paradom nie protestowano to zoofilia byłaby kwestią czasu.
no nie wiem
SEBASTIANO napisał(a):Bierny obywatel,który ignoruje sprawy kraju nie jest prawdziwym obywatelem.
a czy ja się chciałem urodzić w tym kraju? Uśmiech
SEBASTIANO napisał(a):Głosowałem przeciw Unii.Gdybym nie głosował to by oznaczało to bierną zgodę na to co moralnie szkodliwe.
Unia była koniecznością.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
29-05-2007 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Narbukil pozwól,że wyjaśnię.MW nie jest partią polityczną,ale pozarządową organizacją młodzieżową - ruchem narodowym.MW to nie partia,partią jest LPR.
29-05-2007 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
SEBASTIANO napisał(a):MW nie jest partią polityczną
jest młodzieżówką LPR-u więc jet niejako upolityczniona.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
29-05-2007 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Ale nie każdy Wszechpolak czy Wszechpolka zostają politykami.Polityka to tylko jeden z wymiarów życia,w który MW się angażuje.
29-05-2007 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
SEBASTIANO napisał(a):Ale nie każdy Wszechpolak czy Wszechpolka zostają politykami.Polityka to tylko jeden z wymiarów życia,w który MW się angażuje.
Wogóle co znaczy Wszechpolak?

Ogniu, krocz ze mn?!!!
29-05-2007 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Helmutt napisał(a):tak małe dzieci nie dostrzegają "podtekstów"
Owszem, nie dostrzegają. Ale treści, które sobie przyswajają, oglądając takie czy inne bajki gdzieś się muszą magazynować. Najczęściej w podświadomości. Zawsze może ktoś się znaleźć, kto to wykorzysta. Problemem nie jest jakaś konkretna bajka lecz cała masa nieuczciwych ludzi, którzy są w stanie stanąć na uszach, by znaleźć poklask dla swych chorych pomysłów. Zbadanie tych bajek, to nade wszystko zadanie dla specjalistów d.s oddziaływania mediów na świadomość odbiorcy, a nie dla jakiejś urzędniczki. To, co mnie cieszy, to fakt jakiegoś odzewu: zarówno ze strony tych, co mają zająć się badaniem, jak i tych, co się pienią jak Omo Liposystem.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
29-05-2007 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
SEBASTIANO napisał(a):Teoretycznie można też by rzec,że Gargamel zajmuje się czarną magią,którą się piętnuje w bajce o Smerfach.
Ja bym powiedziała, że Gargamel to bardziej stary, zboczony pedofil uganiający się za biednymi Smerfami.

Helmutt napisał(a):tak małe dzieci nie dostrzegają "podtekstów".
Jest dokładnie jak mówisz.

Helmutt napisał(a):Zwirek i Muchomorek,

:hahaha: Jestem zszokowana, że Sowińska tych dwóch ancymonów nie wzięła na pierwszy odstrzał. Przecież od dawna krąży w sieci plotka, że Żwirek kręci z Muchomorkiem :mrgreen:

[ Dodano: Wto 29 Maj, 2007 20:32 ]
SEBASTIANO napisał(a):Wszechpolacy,PiS i LPR nie promują zachowań homoseksualnych.
A ja myślę, że Helmutt ma sporo racji w tym co napisał :krzywy:
Ks.Marek napisał(a):Ale treści, które sobie przyswajają, oglądając takie czy inne bajki gdzieś się muszą magazynować.
To się ksiądz lepiej zastanowi co sobie ksiądz magazynuje. Może to przecież ktoś za kilka lat wykorzystać.

Ludzie, nie popadajcie w jakąś obsesję! Dzieciak kilkuletni nawet nie ma pojęcia co to jest orientacja homo czy hetero, a co mówić o dostrzeganiu podtekstów! Co mu się zmagazynuje w świadomości?! Za 10 lat nie będzie nawet pamiętał, że oglądał kiedyś te przygłupie Teletubisie. I że jeden z nich nosił sobie czerwoną torebeczkę. Kurna, nawet przez łeb by mi myśl nie przeszła, że to może być podekst homoseksualny! :shock: Ale może głodnemu chleb na myśli.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
29-05-2007 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Offca napisał(a):To się ksiądz lepiej zastanowi co sobie ksiądz magazynuje. Może to przecież ktoś za kilka lat wykorzystać.
Spokojna twoja nieuczesana. Między mną, a 3 latkiem istnieje taka przepaść jak między bytem a niebytem, więc nie ma problemacji.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
29-05-2007 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #26
 
SEBASTIANO napisał(a):Helmutt napisał:
Cytat:Nic bardziej błędnego - najwięcej w tej sprawie maja do powiedzenia członkowie LPR, MW i co poniektórzy PiSiarze.

I znowu natarcie na MW i prawicę ? Wszechpolacy,PiS i LPR nie promują zachowań homoseksualnych.
To niech przestana o tym ględzić przy każdej okazji tylko wezmą się w końcu (jak obiecywali przy urnach) za sprawy o wiele ważniejsze dla kraju - jak choćby katastrofalna sytuacja służby zdrowia czy policji. Geje nie zające, nie uciekną. Ale o "pedałach" jest o wiele łatwiej pogadać, pogrzmieć i paluszkiem im pogrozić. Za "kochanego" SLD juz to samo przerabialiśmy - wciąż i wciąż tematy zastępcze - odwracające uwagę od kluczowych spraw państwa. No i niestety, o homoseksualiźmie głównie rozprawiają osoby, które z tym mają najmniej wspólnego i najmniej wiedzy.
Ja głosowałem na prawicę. I widzę, że popełniłem błąd, bo poza innymi nazwami partii - wciąż "czerwony duch wieje kędy chce"...

Cytat:Ale Wszechpolacy i prawica wbrew pozorom bronią tradycyjnego małżeństwa i wartości rodziny.Tożsamości narodowej też bronią.Gdyby przeciw paradom nie protestowano to zoofilia byłaby kwestią czasu.
Masz rację. Jednak co innego jest uzasadniony i słuszny sprzeciw wobec takich zjawisk jak te nieszczęsne parady a co innego doszukiwanie się we wszystkim (sic!) podtekstów homosekualnych.

Cytat:.Unia potępia karę śmierci i słusznie,ale na aborcję to nawet nie reaguje - to wbrew logice.Unia sama sobie zaprzecza.Zasłużyła na NIE z mojej strony.
Racja. Niby krzyczą, że KŚ jest taka "barbarzyńska" i "niehumanitarna" a gardłują za aborcją, eutanazją i narkotykami...

Cytat:A bajek nie można zakazać,chyba że już naprawdę jest w nich przemoc.
Jakoś do bajek typu "Tom i Jerry" czy "Królik Bugs" się nikt nie przyczepia. A przecież przemocy tam więcej niż w kilku filmach sensacyjnych razem wziętych - piora się po łbach, latają kowadła, żelazka, trzaskaja zęby itp - jesli już tak chca weryfikowac - niech się za te bajki wezmą najpierw.
Cóż, dla naszych "prawych, sprawiedliwych i rodzinnych", którzy chyba dniem i nocą myślą o seksie (no niestety, to widać, słychac i czuć) o ważniejszy jest zły wpływ torebeczki Teletubisia na nieświadoma dziatwę...
Wiesz, ja się już w tym kraju przy obecnych rządach niczemu nie będe dziwił... Bo jak widac - nawet najwieksza niedorzeczność ma szanse aby być usankcjonowana.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
30-05-2007 06:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
http://www.joemonster.org/pokaz.php?op=s...e&fid=3807

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
30-05-2007 07:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
rachel napisał(a):http://www.joemonster.org/pokaz.php?op=s...e&fid=3807
=D> =D> =D>
Świetne.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
30-05-2007 08:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
rachel napisał(a):http://www.joemonster.org/pokaz.php?op=s...e&fid=3807

A więc jednak coś jest na rzeczy...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-05-2007 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
Zawsze jest coś "na rzeczy":)
Ale ten filmik jest normalnie... że tak powiem "boski" Duży uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
30-05-2007 08:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów