Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czarna.. hmmm.. rozpacz.
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Czarna.. hmmm.. rozpacz.
http://wiadomosci.onet.pl/1548965,11,item.html

Nie wiedziałem czy dać to do działu "Humor" czy tu....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
06-06-2007 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
Normalnie średniowiecze...." ja mam władzę duchową nad wsią " :shock:
Trzeba chyba wiać z tego kraju bo tu normalnie jakiś regres cywilizacyjny jest :|

Ogniu, krocz ze mn?!!!
06-06-2007 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Książę się chyba zapomniał Oczko Każdemu się zdarza.

Helmutt napisał(a):Trzeba chyba wiać z tego kraju bo tu normalnie jakiś regres cywilizacyjny jest :|
Gdyby był regres cywilizacyjny, to byś nie siedział teraz przed kompem na tym forum.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
06-06-2007 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Offca napisał(a):Gdyby był regres cywilizacyjny, to byś nie siedział teraz przed kompem na tym forum.
Mówisz o zacofaniu technologicznym, nie cywilizacyjnym. Zresztą piszesz nie na temat.

[ Dodano: Sro 06 Cze, 2007 16:11 ]
W każdym bądź razie ciemnota, grubiaństwo i pycha, że tak powiem.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
06-06-2007 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Odważny Kapłan Duży uśmiech A i Pani Dyrektor nie w ciemię bita. Pięknie jest. To mi się podoba.
Szkoda, że ksiądz proboszcz nie może prawnie nałożyć kary na burzącą się panią uczycielkę.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
06-06-2007 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ks.Marek napisał(a):Odważny Kapłan A i Pani Dyrektor nie w ciemię bita. Pięknie jest. To mi się podoba.
Szkoda, że ksiądz proboszcz nie może prawnie nałożyć kary na burzącą się panią uczycielkę.
No też uważam, że powinien mieć środki prawne :roll2:

Ogniu, krocz ze mn?!!!
06-06-2007 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kumbaja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 226
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Offca napisał(a):Książę się chyba zapomniał Oczko Każdemu się zdarza.

Helmutt napisał(a):Trzeba chyba wiać z tego kraju bo tu normalnie jakiś regres cywilizacyjny jest :|
Gdyby był regres cywilizacyjny, to byś nie siedział teraz przed kompem na tym forum.

chyba mu chodzilo o regres cywilizacyjny duchowy, nie wiem. dla mnie to jest wlasnie to. myslenie sredniowieczne. wkurza mnie takie cos. to tylko potwierdza ze kk chodzi tylko o wladze nad ludzmi i nic wiecej.

`- A jeśli któryś z nauczycieli jest niewierzący? - pyta dziennikarka "GW". - Nie ma takiej możliwości. Przecież szkoła ma imię Jana Pawła II - zapewnia Załęska.`

no nie mam pytan, czyli w tej szkole ktokolwiek innego wyznania lub zadnego wyznania nigdy nie bylby zatrudniony???? to sie dyskryminacja nazywa i powinno byc nielegalne tak jak jest to w anglii gdzie nielegalne jest dyskryminowanie potencjalnych pracownikow ze wgledow religijnych, orientacji seksualnej, plci, wieku, narodowosci, rasy i niepelnosprawnosci.

[ Dodano: Sro 06 Cze, 2007 20:29 ]
Ks.Marek napisał(a):Odważny Kapłan Duży uśmiech A i Pani Dyrektor nie w ciemię bita. Pięknie jest. To mi się podoba.
Szkoda, że ksiądz proboszcz nie może prawnie nałożyć kary na burzącą się panią uczycielkę.

a ksiadz na serio?

`I suggest we learn to love ourselves before it`s made illegal
when will we learn?
when will we change?
just in time tosee it all come down
those left standing will make millions
writing books on the way it should have been`
incubus
06-06-2007 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
kumbaja napisał(a):no nie mam pytan, czyli w tej szkole ktokolwiek innego wyznania lub zadnego wyznania nigdy nie bylby zatrudniony????
Gdybym był dyrektorem szkoły, to taki warunek bym postawił: albo zatrudniam wierzących, albo robię test z wiedzy n/t nauczania JPII z zakresu podstawowego.
Cytat:a ksiadz na serio?
Serio serio.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
06-06-2007 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kumbaja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 226
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
no takie rzeczy tylko w polsce widac sa mozliwe. tutaj ksiadz za takie dyskryminowanie odpowiedzialby w sadzie 8)

`I suggest we learn to love ourselves before it`s made illegal
when will we learn?
when will we change?
just in time tosee it all come down
those left standing will make millions
writing books on the way it should have been`
incubus
07-06-2007 10:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
kumbaja napisał(a):no takie rzeczy tylko w polsce widac sa mozliwe.
Zdziwiłabyś się.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-06-2007 14:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kumbaja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 226
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Offca napisał(a):
kumbaja napisał(a):no takie rzeczy tylko w polsce widac sa mozliwe.
Zdziwiłabyś się.

mozesz wyjasnic czemu bym sie zdziwila?

`I suggest we learn to love ourselves before it`s made illegal
when will we learn?
when will we change?
just in time tosee it all come down
those left standing will make millions
writing books on the way it should have been`
incubus
07-06-2007 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
kumbaja napisał(a):no takie rzeczy tylko w polsce widac sa mozliwe.
A pas biblijny w USA ? Tam czasami można wylecieć z pracy za popieranie teorii ewolucji.
The Price of Atheism

[ Dodano: Czw 07 Cze, 2007 14:28 ]
Ks.Marek napisał(a):Gdybym był dyrektorem szkoły, to taki warunek bym postawił: albo zatrudniam wierzących, albo robię test z wiedzy n/t nauczania JPII z zakresu podstawowego.
Tyle, że w drugą stronę to tak samo działa :krzywy: . I czy naprawdę potrzebne są takie przepychanki :/ ?

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
07-06-2007 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
W stanach nawet wypędza się ateistów z miast i izoluje się ich od społeczeństwa. Co ciekawe ojcowie założyciele stanów byli w większości ateistami.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
07-06-2007 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
narbukil napisał(a):W stanach nawet wypędza się ateistów z miast i izoluje się ich od społeczeństwa.
Na prowincji wsio jest możliwe ;P .
narbukil napisał(a):Co ciekawe ojcowie założyciele stanów byli w większości ateistami.
A nie deistami ?

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
07-06-2007 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Cytat:- Jestem proboszczem, więc zażyczyłem sobie, by jeden ołtarz przygotowali nauczyciele. I nie pozwolę, by mniejszość, która żyje bez Boga, mówiła mi, co mam robić. Ustalę, która z nauczycielek doniosła na mnie. Na pewno ją ukarzę. To ja mam tu władzę duchową nad wsią. To będzie coś w rodzaju ekskomuniki - powiedział "Gazecie".
ludzie to lubią te ceregiele z ekskomunikami,
a przecież wystarczy jeden nieduży stosik...
:ks:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
07-06-2007 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów