Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nasza-klasa.pl
Autor Wiadomość
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
ja mam teżż konto na ale narazie to nie mam za bardzo kogo odnajdywać bo dopiero co zaczęłam naukę w szkole średniej :mrgreen:
11-02-2008 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
kasiunia7, to może znajomych z gimnazjum.... Tak jak ja Duży uśmiech

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
11-02-2008 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
nieania napisał(a):kasiunia7, to może znajomych z gimnazjum.... Tak jak ja

tych akurat mam pod ręką :mrgreen:
11-02-2008 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Mi jest cięzko odnaleźć znajomych z podstawówki Smutny . Jakoś tak pogineli. Nawe nasza klasa nie pomoże Smutny

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
11-02-2008 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #35
 
Rachel napisał(a):Mi jest cięzko odnaleźć znajomych z podstawówki . Jakoś tak pogineli. Nawe nasza klasa nie pomoże

troche cierpliwosci, ludziska napewno sie odnajda. Duży uśmiech

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
13-02-2008 02:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #36
 
Cytat:tych akurat mam pod ręką
Jak teraz stworzycie klasę na nasza-klasa to w przyszłości jak się rozejdziecie w rożne strony, to kontakt sie nie urwie

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
13-02-2008 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Ela, ja byłam w 3 podstawówkach Duży uśmiech więc ciekawie jest.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
13-02-2008 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
Rachel napisał(a):ja byłam w 3 podstawówkach Duży uśmiech więc ciekawie jest.

uuuuuu nieźle to raczej łatwo ci nie jest znaleść znajomych, a czemu aż w trzech???
13-02-2008 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
kasiunia7 napisał(a):uuuuuu nieźle to raczej łatwo ci nie jest znaleść znajomych, a czemu aż w trzech???
Bo więcej się nie dało. Nie wyrobiłabym się :hahaha: :lol2: ;P
A tak powaznie, przemieszczałam się. Uśmiech

No i niedługo zostanę o OT oskarżona 8)

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
13-02-2008 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miasto Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 391
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Ks.Marek napisał(a):
PS napisał(a):codziennym stosują rodzice wobec swoich dzieci, wprowadzając niezrozumiałe zakazy/nakazy
Tylko głupi rodzice tak czynią.

powiedział mądry rodzic :ks:
14-02-2008 08:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
Ja znalazłam kilka osób z podstawówki i szkoły średniej i bardzo się cieszę, bo od dawna ich nie widziałam i nie wiedziałam, co się z nimi dzieje. Dzięki temu dowiedziałam się, kto się ożenił albo wyszedł za mąż.
16-02-2008 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #42
 
Rachel napisał(a):Ela, ja byłam w 3 podstawówkach więc ciekawie jest.

ja tez bylam w trzech podstawowkach Szczęśliwy

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
18-02-2008 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Natajla Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #43
 
http://nasza-klasa.pl/forum/8/238

Znalazłam to forum wczoraj i mam trochę mieszane uczucia. W jednym temacie użytkownicy tego forum rozpisują się na temat Odnowy, że jest ruchem zielonoświątkowym, graniczącym z sektą. W innym kwestionują historyczność Chrystusa. W jeszcze innym upierają się, że Biblia nie jest wiarygodna.

Podjęłabym z nimi dyskusję chociażby na temat Odnowy, ale w niektórych kwestiach mam zbyt małą wiedzę. Może ktoś z Was ma ochotę pogadać z tymi ludźmi?

Ap 21, 4
03-03-2008 08:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #44
 
Projekt "Kasandra"

Niezłe rzeczy... Ale fakt, dzieciaki surfujące też mogły na to trafić. Gratulacje dla "Arka".

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-07-2008 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #45
 
Ale te laski były naiwne, ja pierdziu...
Najbardziej mnie rozwala to, że każdy pragnie szacunku od innej osoby a sam do siebie nie ma... to się nazywa naiwność...

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
02-07-2008 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów